Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър  ден искам да попитам колко гб рам мога да си сложа с това дъно: 775i915p - sata 2

процесор : Intel pentium 3.20 ghz 4 cpu

видеокарта: Radeon x700 256 mb

??  Игрите ми върват добре само отначалото докато заредят по-бавно и мисля,че е заради рам паммета понеже няма как да е от видеото ,защото като зареди играя с 60-70 което е добре? някви съвети какво да направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво е този Google. Ето линк.

Неможеш ли просто за 1 минута да ми напишеш ? и да ми даваш тоя линк нищо не разбирам просто ми кажи колко гб рам мога да си сложа с тези параметри на пс-то..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Неможеш ли просто за 1 минута да ми напишеш ? и да ми даваш тоя линк нищо не разбирам просто ми кажи колко гб рам мога да си сложа с тези параметри на пс-то..

Кое не разбираш? Давам ти линк, защото там всичко пише.

МАХ 4Gb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво е този Google. Ето линк.

Винаги ме е дразнел такъв отговор. Нищо лично и не се обиждайте. Просто ако всичко се намира чрез Google за какво е този сайт?

Аз казвам 4 GB

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Винаги ме е дразнел такъв отговор. Нищо лично и не се обиждайте. Просто ако всичко се намира чрез Google за какво е този сайт?

Аз казвам 4 GB

Благодаря :) тва ме интересуваше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз казвам 4 GB

Не се обиждам колега! Няма за какво. Но аз съм на принципа, че човек трябва да се научи да мисли. В случая няма нищо неясно. А ако постващия не разбира английски ще трябва да го учи, защото ще му трябва.

Естествено към постващия нямам лоши чувства. Не съм искал да се изкавам остро.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Картата е на 10 години, рама няма нищо общо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Правила за ползване на форумите

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто във форума си има нужда от раздел " Умствен и всякакъв друг МЪРЗЕЛ "

В точно тази тема, за 5 минути е нагледно показано какво означава това . Дори има и сръдни че не се подава с лъжичката в устата .

" Не можеш ли просто за 1 минута да ми напишеш ? и да ми даваш тоя линк нищо не разбирам просто ми кажи..... "

Защо да се чете , нали някой може да ти напише нещо за ... 1 мин .

По повод на предоставен линк за информация по дадения въпрос, друг лъжичко се цепи :

" Винаги ме е дразнел такъв отговор.....Просто ако всичко се намира чрез Google за какво е този сайт? "

Ами всичко се намира чрез Гугъл ,но нали хватката е да не се търси отговора , а някой да ти го предостави на готово .

Дано не се обидят,  а да се замислят тези който искат на готово ,и онези който не знаят че с търсене и четене се намира всичко , и то наистина всичко .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.