Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам въпрос относно закупуване на телевизор.Искам да съм наясно дали си ''струва'' закупуването му.Харесах си този продукт :http://www.technopolis.bg/b2c/details/45337/P11090104/Televizor-PHILIPS-32PFL3258H-LED

Какви са екстрите и какви са недостатъците му ?

Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, за тази цена си струва. Екстрите са му написани. Недостатък може да ти е сърфирането в интернет през мрежата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Недостатък може да ти е сърфирането в интернет през мрежата.

Toзи евтин модел,няма браузър,с който да сърфира!Но то и без това сърфиране през телевизор си е голяма мъка,с това писане от дистанционното...

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Още 1 глас за модела на LG. Покупката на Филипс до 4-та серия не се препоръчва, заради ограничения в настройките и нискокласни шасита. Всъщност последното се отнася за почти всички марки, изключението е LG.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И да бяхте уцелил раздела,че ви губя дирите  :D   :offtopic_s:

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ си струва! За по-малко пари...по-добър! http://www.technopolis.bg/b2c/details/12362/P11090104/Televizor-LG-32LN5400-LED

То и на мене ми се щеше да кажа,че от тази марка Филипс съм се опарвал над  3 пъти,но във форума има много привърженици на нея и мога да ги засегна.Не става въпрос за качеството,а за издръжливоста.Аз ли съм карък или не,но при мен техниките се разваляха веднага след изтичане на гаранцията.

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То и на мене ми се щеше да кажа,че от тази марка Филипс съм се опарвал над  3 пъти,но във форума има много привърженици на нея и мога да ги засегна.Не става въпрос за качеството,а за издръжливоста.Аз ли съм карък или не,но при мен се техниките се разваляха веднага след изтичане на гаранцията.

Димитре-тук не става въпрос за самата марка,а за класа на телевизора! ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Димитре-тук не става въпрос за самата марка,а за класа на телевизора! ;)

Да,но...когато изхвърли човек в коша за боклук,повече от 3 артикула на дадена фирма,не се интересува какъв клас ще е следващия артикул.Просто сменява фирмата...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,но...когато изхвърли човек в коша за боклук,повече от 3 артикула на дадена фирма,не се интересува какъв клас ще е следващия артикул.Просто сменява фирмата...

Твое мнение Мите-нямам нищо против :)

Ако искаш да трампим моя флагман на Panasonic за 9-та серия на Philips ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този турски боклук няма никакви екстри,а само недостатъци.Потърси по-висок клас,а и по-голям диагонал.

Защо темата е в ПС раздела?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Твое мнение Мите-нямам нищо против :)

Аз ползвам 32PFL9603D вече повече от 6 години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ползвам 32PFL9603D вече повече от 6 години.

Те това е телевизор! :yanim: Е...сега могат да ме нападнат тук,защото наистина нямам впечатления от него (заинтересувах се от ,,материята,,телевизори от тази година),но пък съм убеден,че този телевизор е в пъти по-добър от горе посочения Philips! Първите цифри мисля говорят достатъчно,макар и за модел на 6 години ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прословутата 9 серия на Филипс,днес я гледах как предава 3Д (40 инча) на живо в една верига за електроника в Мадрид.До него имаше пуснат един модел на Самсунг и един на Сони.Гледах внимателно подробностите в картината на трите и сравнявах.На пръв поглед дават еднакво качество.Но при по-продължително финно изследване,открих че Самсунга има най-добра картина,както и по-малко изморява очите.Между Сонито и Филипса разликата беше малка,може да кажа че в Филипса имаше нещо като изкуствено допълнително оцветяване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прословутата 9 серия на Филипс,днес я гледах как предава 3Д (40 инча) на живо в една верига за електроника в Мадрид.До него имаше пуснат един модел на Самсунг и един на Сони.Гледах внимателно подробностите в картината на трите и сравнявах.На пръв поглед дават еднакво качество.Но при по-продължително финно изследване,открих че Самсунга има най-добра картина,както и по-малко изморява очите.Между Сонито и Филипса разликата беше малка,може да кажа че в Филипса имаше нещо като изкуствено допълнително оцветяване.

Кои серии на Samsung и Sony си гледал и сравнявал?

Това изкуствено допълнително оцветяване?---На какви настройки си ги гледал.Мисля има доста критерии за сравнение между различни модели според които може да се прави генерално заключение!!! 

ПП ...Ако искаш може да си дискутираме на ЛС,че достатъчно оспамихме на човека темата,за което се извинявам и това е последния мой пост от такъв род!

ПП 2---Ами има си значение ;)

Редактирано от skalata_73 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това може да е до настройки,липса на калибрация.Самсунга и Филипса (ако не е със S-IPS,която аз предпочитам) трябва да са с еднакви матрици S-PVA.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кои сериии на Samsung и Sony си гледал и сравнявал?

В тази верига Mediamarkt ,не продават миналогодишни модели!Тези бяха най-новите,пуснати на пазара, от последния месец.                                          П.П. Не знаех,че някой ще пита за точните модели,за да ги запиша...

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.