Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да си активирам Wi Fi на GSM-а, знам как става, но тел.  ми е с Prima карта. Моят въпрос е, дали е възможно това, след направени съответни настройки и дали ще ми се налага да плащам някакви сметки? Благодаря на отзовалите се!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да си активирам Wi Fi на GSM-а, знам как става, но тел.  ми е с Prima карта. Моят въпрос е, дали е възможно това, след направени съответни настройки и дали ще ми се налага да плащам някакви сметки? Благодаря на отзовалите се!

Wi-Fi е функция на мобилния апарат и няма нищо общо с мобилната мрежа т.е. ако ползвате wifi няма да плащате. Но проверете дали телефона ви поддържа такава безжична мрежа

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Wi-fi (безжична мрежа) няма нищо общо с това каква ти е картата в gsm-a и към кой оператор.

Само като съвет - накарай оператор да ти изключи данни и интернет на твоята карта, за да не може дори неволно да ги ползваш, че там много бързо ще свършиш парите в примата.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само като съвет към автора на темата , оператора няма да изключи настройките за данни, дори да се каже че са деактвирани , на мига в който се опита връзка отново всичко става активно . Няма как оператора да промени настройки нито на чипа , нито на телефона . Оператора може да спре услуга , но не и да промени вече конфигурирани настройки .  Ако телефона е конфигуриран да ползва данни за пренос като приоритет при свързването с интернет ще си търси точно G връзката . Най-сигурното нещо е телефона да се настрой да не ползва такива данни , или поне да "пита " с какво да се свърже , когато се пробва връзка с интернет . Ако автора на темата не е в час с тези неща , да потърси приятел или познат с разбирания да му направи съответните настройки за свързване с интернет .

Успех желая .

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако говориш за интернет на мобилния оперта а не WiFi, плащаш сметката която ти е определена от оператора за използването на трафика (Еди колко си бита струват еди колко си, или неограничен пакет). А вече е друг въпроса, ако използваш WiFi-то, защото то не е интегрирано с картата която използваш, а към интернета който се предоставя в среда къде си (кафенета, личен рутер, WiFi зони и т.н). Трябва много да внимаваш докато използваш WiFi-то да не си включил подпомагане от интенета от картата, защото ще се получи хем си се вързъл към безплатна мрежа хем пак зима пари, ако мрежата е слаба и се подпомага или превключва на мобилен оператор. Трябва да си погледнеш настройките, ако си с Nokia задължително трябва да дадеш по-голям преоритет на WiFi-то, защото фабрично преоритета е на мобилния оператор и дори и да е вързана към стъбилна връзка мак дърпа от мобилния интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С какъв тел си?Ако си с Nokia, триеш WAP настройките. Ако си с Android устройство просто изкл. Data transfer или нещо от сорта беше.И така го караш само на WIFI... без да плащаш нищо. ;)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марката на телефона, че колегите изписаха цял "ферман". Ако не знаеш кое и как да се настрои и изключи ще ти намерим ръководство, където е показано как се прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи си марката на телефона, че колегите изписаха цял "ферман". Ако не знаеш кое и как да се настрои и изключи ще ти намерим ръководство, където е показано как се прави.

samsung galaxy s iii mini , пишете как да действам.... без такси и др. , с Prima карта ( на М-тел) съм .

Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

samsung galaxy s iii mini , пишете как да действам.... без такси и др. , с Prima карта ( на М-тел) съм .

Благодаря предварително!

Ето ти линк с упътване на български език. Там ще прочетеш какво и как да настроиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

настроих си wi fi- то, дръпнах си речник, като начало, но сега пък друг проблем - не мога да стартирам exe - то, иска ми приложение. Кажете как да действам по-нататък, моля ви!

Ето ти линк с упътване на български език. Там ще прочетеш какво и как да настроиш.

много благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

настроих си wi fi- то, дръпнах си речник, като начало, но сега пък друг проблем - не мога да стартирам exe - то, иска ми приложение. Кажете как да действам по-нататък, моля ви!

много благодаря!

Какво exe, от къде? И приложение за телефона ли е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво exe, от къде? И приложение за телефона ли е това?

exe- то е на изтегления англ. речник и то трябва да се стартира, за да тръгне изтегления англ-бълг речник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

exe- то е на изтегления англ. речник и то трябва да се стартира, за да тръгне изтегления англ-бълг речник

Това приложение за телефон ли е? Защото ако е exe имам съмнения по въпроса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това приложение за телефон ли е? Защото ако е exe имам съмнения по въпроса

ами това е програма- речник,която свалих и за да се стартира т.е. активира, трябва за се стартира файла,който е ехе, както се прави и при др програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами това е програма- речник,която свалих и за да се стартира т.е. активира, трябва за се стартира файла,който е ехе, както се прави и при др програми.

Извинете ме, но вие инсталирал ли сте до сега приложения на телефона? И ако толкова искате речник в гугъл плей има немалко безплатни

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинете ме, но вие инсталирал ли сте до сега приложения на телефона? И ако толкова искате речник в гугъл плей има немалко безплатни

ами изтеглих го от гугъл.бг....правилно ли съм постъпила

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ами изтеглих го от гугъл.бг....правилно ли съм постъпила

гугъл.бг е търсеща машина, не хоства файлове. Настроили ли сте си телефона да ползва Google Play? Разгледайте приложенията в телефона си и вижте дали има такова, наречено Play, иконата му трябва да е нещо с формата на триъгълник

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

гугъл.бг е търсеща машина, не хоства файлове. Настроили ли сте си телефона да ползва Google Play? Разгледайте приложенията в телефона си и вижте дали има такова, наречено Play, иконата му трябва да е нещо с формата на триъгълник

да,гугъл плей магазин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да,гугъл плей магазин

Пуснете това приложение и търсете там речници. Ако си изберете конкретен ще получите информация дали е съвместим с вашето устройство, колко струва (ако не е безплатен) и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пуснете това приложение и търсете там речници. Ако си изберете конкретен ще получите информация дали е съвместим с вашето устройство, колко струва (ако не е безплатен) и т.н.

благодаря за съдействието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.