Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Задай въпрос на следващия / или - опознай другарчето.. /

Препоръчан отговор

Ами да, но ми е необходим смартфона понякога (не да си ровя из фейсбук) и не говоря за смартфони за 1000лв.. Според мен няма нужда от смарт телевизор, но ако имах толкова парички бих си взел. И то заради хубавата картина а не щото е "смарт".. то към монитор отивам май

Мислиш ли, че лукса те прави щастлив?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • Отговори 8,2k
  • Създадено
  • Последен отговор

Потребители с най-много отговори

Потребители с най-много отговори

Популярни публикации

намирам  ръбове на предмети с пръстите на краката   а вие какво намирате 

Глей сега... На думи сичко е много красиво... Но същият този Левски не е правил сичко възможно за да попадне в ръцете на властта. Напротив! Работил е в условията на строга конспирация. Пазел се е. Изб

Боза обичам! Много! Просена, добре разредена, ферментирала, резлива, леко газирана и тънко сладняща наливна бозица, в летния пек ми идва дюшеш. Лошото е, че сегашната боза е тъпкана с консерванти, та

Публикувани изображения

преди 10 минути, karadzha написа:

Можеш ли да караш без смарт телевизор? А без смартфон?

Да - Не притежавам смартфон и не ползвам смарт функциите на телевизора ми, доколкото има такива, а и без това гледам телевизия рядко.

Колко време издържаш без интернет?

току-що, Mr.n0b0dy написа:

Не, мога да си позволя някои доста по-луксозни неща от тези които притежавам, но не го правя. Изискването ми е функционалност.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, karadzha написа:

Можеш ли да караш без смарт телевизор? А без смартфон?

Какъв телевизор - да е по-умен от мен ли? От три години и половина (и повече май) карам на практика без никакъв телевизор. По-голяма част от времето - без абсолюгто никакъв.

преди 21 минути, flare написа:

Без интернет - издържал съм близо 40 години, явно бих могъл още толкова. Но без контактите и комуникациите, които са възможни чрез интернет... по-дълго мога и да не дишам.

преди 22 минути, Mr.n0b0dy написа:

Ако лукса се изразява в предмети - Не, в усещания - Да.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип мога да издържа дълго без интернет. Обаче да стои пред мен и аз да не го пипам – не мога.

Защо не си водиш дневник?

Редактирано от bornofash (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 59 минути, flare написа:

Седмица със сигурност, по-дълго не съм пробвала.

преди 8 минути, bornofash написа:

Не съм се замисляла. Принципно дневникът е някакъв вид споделяне на моменти, на тайни, на емоции с елементи на разсъждение... Вероятно намирам други начини да ги споделя, но наистина никога не съм си водила дневник.

Дъждът... кога го харесваш и кога е досаден?

Редактирано от Нел (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, bornofash написа:

А дали не си водя? Всъщност - няма дневник в "нормалния" смисъл, но понякога си записвам - по-дълги и сложни мисли. Знам ли - дали ще ги измисля втори път.

А дневник като дати и факти не си пиша, защото... Важните неща ги помня, а другите - не ми трябват.

преди 1 минута, Нел написа:

Дъждът... кога го обичаш?

Най-вече когато не вали. Особено, ако ...
тази седмица валя само два пъти - първия път 3 дни, а втория - 4.

А ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Нел написа:

Дъждът... кога го харесваш и кога е досаден

току-що, jhoro написа:

А ти?

Няма положение, в което харесвам дъжд. Съжалявам ама... :shy11: Предпочитам даже сняг, ако си достатъчно кратко навън не мокри толкова.

преди 13 минути, bornofash написа:

По принцип мога да издържа дълго без интернет. Обаче да стои пред мен и аз да не го пипам – не мога.

Е точно това ги питах, ама ми се правят. :P

Повече обича топло или хладно?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, flare написа:

Завики по колко. Ако е много - нито едното от двете.
Иначе, ако нормалната температура е 20 - разлика от 5-6 гпадуса нагоре-надолу на я забелязвам, до 10-12 - издържам.

Е точно това ги питах, ама ми се правят. :P

Не разбрах кой какво се прави - нали вече сме направени?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

А ти?

Обичам стихийният, летен дъжд.

преди 2 минути, flare написа:

Топлото. Не онова изгарящо горещо в средата на лятото, а нежното топло на късната пролет, настъпващото лято и началото на есента.

Влияят ли сезоните на настроението ти и къде би искал/а да живееш по тази причина?

преди 6 минути, flare написа:

Е точно това ги питах, ама ми се правят.

А-а-а, не се правя, издържах една седмица без да включа и мобилния си нет. Не ми беше трудно. Честно!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Нел написа:

Влияят ли сезоните на настроението ти и къде би искал/а да живееш по тази причина?

Не, сезоните не. В Англия ги позабравих. Там сезона е един - дъждовен, облачно-намусен с изключения.

Не къде, а с кого. Някъде ...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, jhoro написа:

Не разбрах кой какво се прави - нали вече сме направени?

Недей да не направя един скрипт, да ти сметне за последната година, каква ти е честотата на постовете. (и да ме баннат за прекалено много бързи достъпи до форума)

преди 3 минути, Нел написа:

Влияят естествено, но различно, така че не искам да се местя. Пък и няма да му позволяваме на настроението да ни командва за толкова важни неща, нали?

А позволяваме ли му всъщност?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, flare написа:

Недей да не направя един скрипт, да ти сметне за последната година, каква ти е честотата на постовете. (и да ме баннат за прекалено много бързи достъпи до форума)

Аз мога да ти кажа и без скрипт - 99% от 10073 са за последните 2 години и малко.

Пп. По-точно - от 12.03.2007 (регистрация) до 24.10.2012 имам точно 12 поста, А ДО 01.09.2014 - 15.

Това притеснява ли те, или не прочете внимателно, какво писах по-горе?

Редактирано от jhoro (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Аз мога да ти кажа и без скрипт - 99% от 10073 са за последните 2 години и малко.

Това притеснява ли те, или не прочете внимателно, какво писах по-горе?

Не, но аргумента с 40те години някак си не ми се стори убедителен. :P

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, но аргумента с 40те години някак си не ми се стори убедителен. :P

Говореше за интернет - не за форума конкретно. Аргумента ... не си го разбрал.

Сметни и друго (да не са 40) - от кога има нет изобщо, откога съм се регнал тук. И откога съм по-активен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, flare написа:

Влияят естествено, но различно, така че не искам да се местя. Пък и няма да му позволяваме на настроението да ни командва за толкова важни неща, нали?

А позволяваме ли му всъщност?

А, не! Аз командвам настроението си, то мен - не. Но определено има значение и ЕГН-ето, помъдрява се или поне човек се учи да се щади(ако иска, разбира се).

Носиш ли(имаш ли винаги в себе си) снимка на любим човек(не в телефона си)?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Нел написа:

А, не! Аз командвам настроението си, то мен - не. Но определено има значение и ЕГН-ето, помъдрява се или поне човек се учи да се щади(ако иска, разбира се).

Носиш ли(имаш ли винаги в себе сиЧ снимка на любим човек(не в телефона си)?

Не, не съм сантиментален. Снимката на човека не може да го замести, а не ми е необходима за да си спомням времето с него.

А ти сантиментал(е)н(а) ли си?

преди 7 минути, jhoro написа:

Аргумента ... не си го разбрал.

Офтопик. Разбрах го и затова го оспорвам. Това че си карал без нещо, на чието влияние не си бил изобщо изложен, не значи че ще можеш ако вече веднъж си. Справка пушачи / наркомани, т.н. Аз си признавам че не мога да издържа без интернет, ако е пред мен.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, flare написа:

А ти сантиментал(е)н(а) ли си?

Понякога да! Прагматична ставам тогава, когато усетя, че сантименталността ми ме прави уязвима. Близките ми много пъти са се учудвали на това бързо"превключване".

Смяташ ли се за добър човек и защо?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, flare написа:

Офтопик. Разбрах го и затова го оспорвам. Това че си карал без нещо, на чието влияние не си бил изобщо изложен, не значи че ще можеш ако вече веднъж си. Справка пушачи / наркомани, т.н. Аз си признавам че не мога да издържа без интернет, ако е пред мен.

Не е офтопик - продължения на отговорите.

Въпроса е - ако имаш достът до интернет и всичко вътре, какво би било по-приоритетно, за да не го ползваш?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, jhoro написа:

Въпроса е - ако имаш достът до интернет и всичко вътре, какво би било по-приоритетно, за да не го ползваш?

О, много неща, но някак си не си представям, как няма да открадна някоя минутка да се ровна тук там :D

И това не се ли брои за издънка от гледна точка издържането?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, jhoro написа:

Въпроса е - ако имаш достът до интернет и всичко вътре, какво би било по-приоритетно, за да не ги ползваш?

Красива природа, съчетана с добра компания. Поне в моя случай беше така.

преди 5 минути, flare написа:

И това не се ли брои за издънка от гледна точка издържането?

Направо си е издънка!

Без цигари не съм издържала повече от три дни. :D Нетът значи ряпа да яде пред никотиновата зависимост!

Пренасям си прежде зададеният въпрос:

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Нел написа:

Не. Защо... Ами не съм сигурен точно, но някак си мисля че се иска нещо повече за да си добър човек от това, което съм. Но се старая да не съм лош човек де.

преди 1 минута, Нел написа:

Без цигари не съм издържала повече от три дни. :D Нетът значи ряпа да яде пред никотиновата зависимост!

Всички си имаме зависимостите.

От какво свързано с вас бихте се отървали

Редактирано от flare (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Нел написа:

Не. По много големи и малки причини.

А ти?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, valkiria1 написа:

Историята изобилства с открития. Много преди откритието на финикийците златото,  среброто медта, бронзът служат като сметни стойности. Много преди финикийците устният Талмуд е бил един вид икономически наръчник на евреите. Това що се отнася до историята. Що се отнася до моя отговор той не е това ,което си мислиш ти.Нито съм върдяла това ,което оборваш ти. Освен да си измисляш поводи да си говориш сам, друг смисъл от този ти пост не виждам. Въобще е  добре да престанеш да мислиш вместо мен или поне да престанеш да се включваш с мисълта ,че точно мен можеш да учиш на история на евреите и древния свят.

Защо толкова ... сърдито?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 25 минути, Madonna написа:

Всеки си има причини..

--> Къде би завел/а момиче/момче на първа среща?

Тихо и уютно ресторантче с приглушена музика за фон...(вече сме на възраст все пак (: )
Следващият?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване