Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не мога да инсталирам К 8 CPU driver  на windows xp sp3 bg . някой да каже за какво служи и и от къде да изтегля за моя уиндоус.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-точно какъв драйвер ви е необходим ? Дайте по-детайлна информация, че така нищо не се подразбира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да инсталирам К 8 CPU driver от диска с драйверите на дъното изписва ми че не поддържа езика на уизарта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си дал достатъчно информация. Врачката на форума уволнихме. Много ходеше на почивки и банкети в работно време. Не ти знаем кошника и чаркалъка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И този драйвер за АМД какво точно се опитваш да подкараш с него ? Нещо си клоквал или какво ?

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да инсталирам К 8 CPU driver  на windows xp sp3 bg . някой да каже за какво служи и и от къде да изтегля за моя уиндоус.

Доколкото си спомням това не е точно драйвер, а по скоро оптимизира  работата  на ядрата на процесорите  AMD Athlon64. 

Та трябваше да напишеш какъв ти е процесора.  Иначе можеш да пробваш това : 

http://www.techspot.com/drivers/driver/file/information/5245/

Редактирано от izen (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

благодаря, без този драйвер не можех да стартирам някои програми като скайп. но сега всичко върви но ми изчезнаха абонатите на скайп от какво не знам

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.