Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Нищо не питам вече.

Ти питаш , те те оплюват- типично по БЪЛГАРСКИ.

Знам какво може да стане с РС-то и знам че няма да литне- отговорността е моя.

Щом не искате да споделите нищо, по добре не пишете.

Айде със здраве.

Редактирано от milbor2 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли си на идея как се оувърклоква ? Въобще защо ти е да го правиш, а не си караш на сток ?

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имаш ли си на идея как се оувърклоква ? Въобще защо ти е да го правиш, а не си караш на сток ?

Защото е чул, че като направи овърклок и компютъра ще започне да лети. Единственото, което ще стане в повечето случаи е съсипване на компютъра.

Редактирано от Emokostov (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нищо не питам вече.

Ти питаш , те те оплюват- типично по БЪЛГАРСКИ.

Знам какво може да стане с РС-то и знам че няма да литне- отговорността е моя.

Щом не искате да споделите нищо, по добре не пишете.

Айде със здраве.

В калдата са така...

А иначе в дата.бг хората цяла тема са си направили за начинаещите - http://forums.data.bg/index.php?s=46b27c665ae4fd29fc85f11357b9b5d0&showtopic=1693979

УСПЕХ !

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В калдата са така...

А иначе в дата.бг хората цяла тема са си направили за начинаещите - http://forums.data.bg/index.php?s=46b27c665ae4fd29fc85f11357b9b5d0&showtopic=1693979

УСПЕХ !

Да , в този форум доста често когато хора без познания и възможности са решили да правят глупости са порицавани . Това в 99% от случаите е било полезно за самите тях . По-добре е да те разбирам че искаш да си създадеш ядове и проблеми и да ти дам указанията за това , така ли ? Колегите от дата-та са направили прекрасна тема , но това си е просто писане на човек с познания , адресиран към същите такива , но не правили никога въпросната процедура . Ти намираш ли разлика ? Аз намирам и то огромна в това човек на "голямо Вие" със почти всичко в материята да се опитва да прави това четейки въпросната статия и човек с познания да прави същото . Статията е за начинаещи в оувърклока , а не начинаещи в компютърната материя изобщо . Хубаво даваш примери , но все пак и малко вникване в нещата си трябва а ? Какво ще кажеш ? Или не съм прав в нещо ?

Редактирано от PC doctor (преглед на промените)

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В калдата са така...

УСПЕХ !

БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА И ОТЗИВЧИВОСТТА

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ ЗА ПОМОЩТА И ОТЗИВЧИВОСТТА

Дори и с моите "бегли" познания в РС материя успях да клокна процесора на 2,8 Ghz.Блгадоря на форума на data.bg, не на kaldata.com.Харесвам калдатата като сайт  , но понякога има големи ид....ти в тези форуми , не само в този  във всички..

Редактирано от milbor2 (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дори и с моите "бегли" познания в РС материя успях да клокна процесора на 2,8 Ghz.Блгадоря на форума на data.bg, не на kaldata.com.Харесвам калдатата като сайт  , но понякога има големи ид....ти в тези форуми , не само в този  във всички..

А как ? Само му вдигна множителя, без да му бараш напрежението ? Клока стабилен ли е при натоварване ? Рестарти, забивания, сини екрани ? Ако смяташ да го клокаш още или пък да му вдигаш напрежението си провери захранването какво е. Иначе се радвам, че си достигнал стабилен клок.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как ? Само му вдигна множителя, без да му бараш напрежението ? Клока стабилен ли е при натоварване ? Рестарти, забивания, сини екрани ? Ако смяташ да го клокаш още или пък да му вдигаш напрежението си провери захранването какво е. Иначе се радвам, че си достигнал стабилен клок.

Множителя е 255х11 =2,80 Ghz.. Напрежението е повишено до 1.3975 /беше 1,375 , но при стартиране имаше едно като двоино включване  на РС-то и като го повиших  се оправи/. Тествах с prime 95 и няма проблеми. Изиграл съм 2 игри досега - sniper ghost 2  и  Metro LL  и няма забивания или други подобни. Мисля че може и още, поне до 3,00 Гх , но не ми се занимава, така е стабилно. Захранването ми е CORSAIR 650W, поемало е товара на AMD  4870 Х2  без проблем.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В калдата са така...

УСПЕХ !

Ами то и тук си има важна тема най-отгоре на раздела ! При това тази тема стои там от 2006 година !

Ама няма кой да чете. По-лесно е мърморенето по чужд адрес !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.