Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Чудесна тема и аз излизам от анонимност! Първо си признавам за това,че се заяждах с Людмил от спортна злоба,че спорех с Даредевил и с Гошо_кара,без да съм прав по хардуерни въпроси! Признавам си и си го знаех,че съм с най-слаби познания от всички членове на хардуерния отбор! Тези хора ги уважавам и до ден днешен! Искам прошка от тях за тези спорове през годините.А Слайдерум е друга бира! Преди години обаче аз наистина не съм познавал добре БързияДжо.Аз го предложих за модератор на хардуера и направих голяма грешка! Извинявам се! И пак искам прошка!Неговите знания са сигурно по зле и от моите на тема хардуер.Никак не ми беше приятно да има атаки отвън,относно некомпетентност.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чудесна тема и аз излизам от анонимност! Първо си признавам за това,че се заяждах с Людмил от спортна злоба,че спорех с Даредевил и с Гошо_кара,без да съм прав по хардуерни въпроси! Признавам си и си го знаех,че съм с най-слаби познания от всички членове на хардуерния отбор! Тези хора ги уважавам и до ден днешен! Искам прошка от тях за тези спорове през годините.А Слайдерум е друга бира! Преди години обаче аз наистина не съм познавал добре БързияДжо.Аз го предложих за модератор на хардуера и направих голяма грешка! Извинявам се! И пак искам прошка!Неговите знания са сигурно по зле и от моите на тема хардуер.Никак не ми беше приятно да има атаки отвън,относно некомпетентност.

Защо се изтропа в темата на момчето?!?!

Стиска ли ти да си направиш една тема "Моето друго аз, когато не си пия хапчетата" или "Аз, моя милост и айрян", а?

Но обърни внимание на собствената си болна персона, а стига плюва този и онзи из всички раздели на форума.

С всички тези простотии знаеш ли до къде стигна?

До момента, в който целокупно не се чудим дали не е по-добре да ти направим отделно разделче като на Анне-то, за да можеш като ти дойде музата да си тропкаш там на воля и за каквото ти душа иска.

Имаше една инициатива на Министерство на здравеопазването "Спри и се прегледай", но дори да е минала вече като срокове ти съвсем спокойно можеш да минеш под шапката на "Спри се и си обърни внимание на здравето".

Това не е обида, а препоръка и то с най-добри чувства, защото когато човек има нужда от компетентна докторска намеса си е неприятно, но неизбежно.

Приятен ден/нощ или каквото е там при теб и около теб!

• Харесва ми 8

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа нова тема -

долу у Празните има Благодаря на... - тука ще се извиняваме значи.

Ми добре.

Сирни заговезни трябва да е всеки Божи ден.

Извинявай - на всеки, който неволно съм засегнала.

Публикувано изображение

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хубаво е човек да се извинява, когато има усещането, че някъде е сгрешил и никога повече да не повтаря старото си прегрешение, защото другия може да прости само веднъж, най-много два пъти.

Приемете и моите извинения, ако съм обидила някого.

Не е било умишлено, защото според разбиранията ми, да обидиш някого, означава да не уважаваш себе си.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в новата тема.

Няма да се притеснявате, колежки и колеги.  Извинени сте всички по азбучен ред! :lol6:

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз да се включа в новата тема.

Няма да се притеснявате, колежки и колеги.  Извинени сте всички по азбучен ред! :lol6:

Сигурно аз съм първата в този ред.

Поздрав...

http://www.youtube.com/watch?v=OSxdW9IaxSs

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сигурно аз съм първата в този ред.

Поздрав...

Мерси за поздрава. Много мило от твоя страна.

Редактирано от scepsis (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо се изтропа в темата на момчето?!?!Стиска ли ти да си направиш една тема "Моето друго аз, когато не си пия хапчетата" или "Аз, моя милост и айрян", а?Но обърни внимание на собствената си болна персона, а стига плюва този и онзи из всички раздели на форума. С всички тези простотии знаеш ли до къде стигна?До момента, в който целокупно не се чудим дали не е по-добре да ти направим отделно разделче като на Анне-то, за да можеш като ти дойде музата да си тропкаш там на воля и за каквото ти душа иска. Имаше една инициатива на Министерство на здравеопазването "Спри и се прегледай", но дори да е минала вече като срокове ти съвсем спокойно можеш да минеш под шапката на "Спри се и си обърни внимание на здравето".Това не е обида, а препоръка и то с най-добри чувства, защото когато човек има нужда от компетентна докторска намеса си е неприятно, но неизбежно. Приятен ден/нощ или каквото е там при теб и около теб!

2.8 Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стефане,бивши приятелю щот сега не ти изнася! Белгиеца никога не е бил кретен а се правеше нарочно на такъв!Ането никога не е била болна а се правеше нарочно на такава!Сега чаткаш ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Стефане,бивши приятелю щот сега не ти изнася! Белгиеца никога не е бил кретен а се правеше нарочно на такъв!Ането никога не е била болна а се правеше нарочно на такава!Сега чаткаш ли?

Изнася ми господин Алек и Ванко и не знам още какъв! Щом съм във форума, не може той да се съобразява с мен, а аз със него/форума - това за твое пояснение/ Определения кой е кретен, и кой болен, аз не давам. Това се прави от психиатър и лекар. А кой какво е правил - нарочно или не, сам си го написал и в твой пост, сякаш никой не е забелязал. Ето ти го:

"...Първо си признавам за това,че се заяждах с Людмил от спортна злоба,че спорех с Даредевил и с Гошо_кара,без да съм прав по хардуерни въпроси! Признавам си и си го знаех,че съм с най-слаби познания от всички членове на хардуерния отбор! Тези хора ги уважавам и до ден днешен! Искам прошка от тях за тези спорове през годините.А Слайдерум е друга бира! Преди години обаче аз наистина не съм познавал добре БързияДжо.Аз го предложих за модератор на хардуера и направих голяма грешка! Извинявам се! И пак искам прошка!Неговите знания са сигурно по зле и от моите на тема хардуер."

Заяждал се бил с Людмил! Че защо бе? И точно с един от най- грамотните във хардуерния раздел за компютри! Казваш - от спортна злоба. Че форумът  дане би да е стадион? Като ще спортуваш, върви на игрището. Ами с Даредевил и с Гошо_кара!!!Ти какво? Притеснява те факта, че хората разбират и могат, докато ти си само драскач във форума.Ще си признаеш разбира се, че си най- слабият в хардуерният раздел, но това не ти дава право да пречиш на нито един от тях. А каква бира е за теб Слайдерум? Да не би случайно да си по-добър от него, особено в хардуера? Погледни кога се е регистрирал - погледни му и всички мнения и препоръки! Аз не намирам нито един негов отговор за грешен или некомпетентен.Не можеш да се сравняваш с него и не си му на нокътя на малкият му пръст. Остана да прокоментираме и Джо!. Пишеш, не си го познавал, а точно ти си го предложил за модератор. Ама ти със всичкият ли си бе, щом не го познаваш и не си му чел постовете за тези години?Знаеш ли! От 2005 година до сега излиза, че във форума единствено си бил или влизал, само да блееш като....нали знаеш за какво иде реч?И с Джо не ти се удава да се мериш. А доколкото зная, вече не си първа младост!Във форума има момчета и момичета на по 14-15 години, които те слагат в джоб бе Ванко!Аз не съм ти обиден за нищо и все ми е тая, дали ще си във форума или не. Едва ли и някой друг ще се разплаче за ТЕБ и твоята особа, както и за мен. Но за тези години, особено за изминалата 2013 имаш едни от големите "бисери" написани точно от теб и ще си останат като  запазена марка!Форумът уважаеми Алекс&Ванко не е реалният живот.Излез на улицата и се разходи, огледай се наоколо покрай теб и ще забележиш колко щастливи и колко нещастни хора те заобикалят.  Помъчи се на един от тях с нещо да помогнеш, колкото и да е малко то, погледни човека в очите, и когато забележиш, че той или тя ти се усмихва, ще почувстваш , че вече си направил едно добро, а не да се състезаваш във форум с хората, заради твоята "спортна злоба".Когато минеш през Търново, те каня да ме посетиш и да поговорим като хора, а не като врагове. Това схвана ли го сега? Ако не си, изключи си компютъра и сядай да мислиш по него!

Бъди жив и здрав ти и твоята фамилия!

С уважение: Стефан

Редактирано от Гост (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

извинението не е това, което беше

и извинението се опорочи, то кво ли не се опорочи де

:(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.