Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Странно поведение на компютъра наблюдавам. Като натисна лявия шифт минава в режим стенд бай, а като натисна десния се изключва компа. може ли това да се дължи на вирус?

Дайте съвет как да го оправя. скенирах с кихо с малуербайтс пусках комбо фикс ефект няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си клавиатурата за заседнал клавиш. Тествай и с друга клавиатура.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

нямам заседнали клавиш и друга под ръка.

Това, че нямаш заседнали клавиши, не означава че не може да има проблем с клавиатурата. Нямаш ли приятел или съсед където да вземеш една клавиатура за 5 мин или да занесеш твоята и да пробвате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще опитам да видя 

Въпреки че как па точно с тези клавиши

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ще опитам да видя 

Въпреки че как па точно с тези клавиши

Ами провери, може всичко да е. Така поне ще се елиминира дали проблема е в клавиатурата или е нещо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

сефте ми се получава такова нещо егати схемата! 

Да не пиша празни мнения само, но и аз за първи път срещам такъв проблем. Направи проверка, за да се види дали проблема е в клавиатурата или не. Ако с друга клавиатура нямаш проблеми, просто тази отива на боклука. Ако и с другата клавиатура се получава тзи проблем, тогава може да посетиш раздела за вируси и колегите от HJT Team ще ти окажат помощ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

Vasilevs редовен потребител на форума си, публикуваш тема с гръмко и точно заглавие, а не пускаш тема с необходините инфо файлове в подходящ раздел, как да се тълкува това ?

Редактирано от hUstle (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Василевс, казваш че си пуснал Combofix? Лога ще го прикачиш ли поне да елеминираме дали е софтуерен или хардуерен проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, благодаря за интереса към проблема ми. установих всичко от клавиатурата се оказа хардуерен проблем. Първоначално си помислих, че може би е вирус, тъй като проблем правеха само бутоните шифт. после помислих, че са драйверите преинсталирах ги няколко пъти без успех. сега съм с нова клавиатура.

Проблема е решен, благодаря за вниманието и приятна вечер.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.