Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лаптоп Acer Aspire V3-531G. От вчера имам странен проблем. Не ми работят някои копчета на кавиатурата -'a'(английскo), цифрата '1' и 'Fn'При всеки език на писане е така. от време на време 'a' и '1'  проработят за малко и до там..Преинсталирах уиндоуса, драйвърите също.. пак същата работа.Не мисля, че бутоните са прецакани, просто има някакъв бъг.От тогава се показва и товa http://prikachi.com/images/539/7002539L.png

Помагайте, моля Ви!

Редактирано от MrSexobeat94 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам лаптоп Acer Aspire V3-531G. От вчера имам странен проблем. Не ми работят някои копчета на кавиатурата -'a'(английскo), цифрата '1' и 'Fn'При всеки език на писане е така. от време на време 'a' и '1'  проработят за малко и до там..Преинсталирах уиндоуса, драйвърите също.. пак същата работа.Не мисля, че бутоните са прецакани, просто има някакъв бъг.От тогава се показва и товa http://prikachi.com/images/539/7002539L.png

Помагайте, моля Ви!

Направо си за нова клавиатура. И при мен така започна и сега пиша на друга USB клавиатура, че новата за моя Benq  е много скъпа !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти е гаранционен,носи го в сервиза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А погледна ли за трохички под бутоните?

Изключи лапчо, обърни го наобратно и поизтръскай.

Ако не помогне, свали клавиатурата, поизчисти я със спирт, особено контактните места и ако не проработи, тогава си търси друга.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не помогне, свали клавиатурата, поизчисти я със спирт, особено контактните места и ако не проработи, тогава си търси друга.

И как се сваля клавиатура на лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата на лаптоп не е като дистанционно на телевизор.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сервиз и нова клавиатура, ако не могат да оправят старата. Втори вариант е да си вземете USB клавиатура и да си свиркате, стига това да не пречи на работата ви.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вчера си поръчах в eBey клавиатура за моя лаптоп. Тук ми искат 136 лева, а от там ще ми я пратят за 34 $ което е 50 лева ! :go ahead:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Пиша малко със закъснение, но все пак нали трябва да има край тази тема.

Значи лаптопа ми беше в гаранция.. занесох го.. и днес ми го  върнаха. Да, клавиатурата се е била прецакана. Написали са ми, че и била много мръсна.. Така че, може и от това да се е повредила.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.