Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми програма за събиране на няколко снимки в една обща, така че ръчно да ги подреждам една до друга. Досега ползвах World и проекта го копирах в Paint, но мога ли само с Paint да създам такава подредба и да я запазя като JPG? Гледах в Youtube обяснение, но не ми стана ясно. Кликнах върху звездичката с десен бутон, но нищо не става. Пробвах с XnView, но там ги подрежда хоризонтално или верткално, а на мен ми трябва на 2 реда.

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Копирах снимките в Paint, запаметих ги в JPG, но качеството е много лошо. Не разбрах как се събират 2 снимки със звездичката.

http://vbox7.com/play:1e93cc7f

Редактирано от peppone1 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://pixlr.com/ е истината.

Pixlr express има опция да си направиш колажче, а иначе може да си поиграеш с едитора. Готиното в случая че програмките са си онлайн. :)

Редактирано от blagof (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм. Колажи може би стават с много програми. Лично аз съм ги правил с Fast Stone Image Viewer.  Ако правилно съм разбрал каква е целта. Избира се опцията за направа на тапет и може да се добявят колкото снимки трябват, в каквато форма искаме. Има възможност за прозрачност, сенки и т.н. За дилетанти и абсолютни дилетанти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.