Премини към съдържанието
andreas500

Отиде ми BackSpace бутончето на Dell Latitude E6400

Препоръчан отговор

Здравейте... Просто ми омръзна всеки ден да си пиша аз тука като най-големия глупак и никой да не ми помага, Но реших да опитам...Така. Всичко започна една слънчева сутрин, когато отиох рано сутринта да си отворя лаптопа и да си започа деня дефакто. Когато го отворих всичко беше нормално, но когато стартира ми се наложи там да си редактирам едни текстове и докато трих - BackSpace ми изкочи. Внимателно вкарах железцата и чух щракване, но след още малко работа пак изкача. Вече една седмица стоя така. След това четох как

се поправя такъв бутон, но и гумичката ми се скъса докато четох..... Както и да е продължих а чета и намерих, че трябвало да се сложи малко лепило отдоли и да се постави на място. Така и направих, но падна отново. Отново с много зорове сложих лепило и се залепи, след което работеше добре. Когато слагах бутона обаче вече той дори не се задържаше, а дори изкачаше. Реших да изкривя назад 2-те малки ушенца, които държат бутончето железцата, НО се счупиха... Сега съм само на гумичка. Кажете какво да правя?п.п Не казвайте, че пак нова клавиатура ще трябва... омръзна ми да ходя в Изотсервиз... и да си давам парите за моя нещастен КАРЪШКИ късмет...

Редактирано от andreas500 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е та то е счупено какво може да  се направи ?  Лошото е ,че е лаптоп и клавиатурата е малко скъпичка  но това е положението .  Ние от форума как да ти помогнем в случая като  всичко се е откъртило,изкривило и отлепило ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

п.п Не казвайте, че пак нова клавиатура ще трябва... омръзна ми да ходя в Изотсервиз... и да си давам парите за моя нещастен КАРЪШКИ късмет...

"Козата си иска пръч" или "С пръдня боя не става". Тези поговорки народни знаеш ли ги?След като клавиатурата е докарана до такова състояние какво да направим?Трябва нова, съжалявам! Но не сме магьосници и не можем да възстановим нещо ей така, можем само да те посъветваме, а това е най-добрият съвет - вземи си нова клавиатура...
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако го закарам там дето си оправих оптиплекс-а? Пак ще ме ограбят 200лв?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами не го карай там!Едно Леново на моя приятелка го оправихме за 60 лева, говоря за подмяна на клавиатура...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.