Премини към съдържанието
Venom1995

Проблем с LED часовник с 29 светодиода

Препоръчан отговор

Здравейте! Онзи ден си купих гореспоменатия часовник ето го: http://magazincheto.com/chasovnici/110-led-chasovnik-s-29-svetodioda.html когато го взел видях, че не е настроен прибрах се и го настроих с часовника на компютъра и излязох нямаше ме около 2-3 часа седнах да видя какво става в интернет и когато погледнах часовника на компютъра беше с 7-8 минути пред ръчния ми. На следващия ден тоест "вчера" реших да взема нови батерии защото реших, че може да е от тях прибрах се сложих ги и пак го настроих но след 1 час забелязах, че отново беше изостанал с 1-2 минути. Забравих да спомена часовникът като се включи всички светодиоди светват и се връщат постепенно но става бързо но по някои път става и забележимо по-бавно и също когато вече си видял часът и го оставиш той сам си изгасва след около 5-10 секунди но по някои път изгасва и след 25-30 секунди. Имате ли идеи от какво може да е това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е за 18 лева какво очакваш? Вероятно си е повреден часовника или самата серия може да е дефектна.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Онзи ден си купих гореспоменатия часовник ето го: http://magazincheto.com/chasovnici/110-led-chasovnik-s-29-svetodioda.html когато го взел видях, че не е настроен прибрах се и го настроих с часовника на компютъра и излязох нямаше ме около 2-3 часа седнах да видя какво става в интернет и когато погледнах часовника на компютъра беше с 7-8 минути пред ръчния ми. На следващия ден тоест "вчера" реших да взема нови батерии защото реших, че може да е от тях прибрах се сложих ги и пак го настроих но след 1 час забелязах, че отново беше изостанал с 1-2 минути. Забравих да спомена часовникът като се включи всички светодиоди светват и се връщат постепенно но става бързо но по някои път става и забележимо по-бавно и също когато вече си видял часът и го оставиш той сам си изгасва след около 5-10 секунди но по някои път изгасва и след 25-30 секунди. Имате ли идеи от какво може да е това?

Връщай го веднага от където си го купил. Оплачи се на тях не на нас.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомням си, че и аз си бях взел един китайски боклук, дето също изоставаше много.  Като го разцъках да го настроя, всъщност разбрах, че отброявал...50 секунди в минутата. :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бяха ми донесли един такъв настолен да го видя защо не вървял точно - правен за щатите - освен че беше на 110V нямаше кварц ами разчиташе на на честотата на мрежата - там може и да е 60Hz и да върви точно ама тука мрежата е 50Hz, а зимата пада и до 48 Hz.и часовника за нищо не става.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Спомням си, че и аз си бях взел един китайски боклук, дето също изоставаше много.  Като го разцъках да го настроя, всъщност разбрах, че отброявал...50 секунди в минутата. :D

Мисля, че това е повече като сувенир отколкото часовник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това чудо гаранция няма ли? Ако няма, с касовата бележка го връщаш от където си го взел.

Редактирано от andreygg (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми, това е решението.

Автора на темата е извадил лош късмет.

Какво значи китайски боклук??? Та, то вече всичко е китайско, а и нали се сещате, че пък пр.50лв за уж марков часовник е доста неразумна инвестиция. Говорим за часовник, а не за космическа совалка :giggle1:

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора вместо да си взима тая простотия за 20 лева, да си беше взел един Q&Q за 10 лева като моя - 5 години карам с него, абсолютно точен е, никога не съм го сверявал и е точен до секунда, потапям и плувам със него - няма никакъв проблем, часовникът си бачка, а и е 10 лева.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Q&Q нямат лед модел :wink12:

а защо му е "лед" ? Това негово нещо, като го видях на снимката се уплаших... Наредени светодиоди за всеки час, отдолу още една редица за минутите и най-отдолу за секундите предполагам - боже, това нещо и като подарък няма да го приема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора вместо да си взима тая простотия за 20 лева, да си беше взел един Q&Q за 10 лева като моя - 5 години карам с него, абсолютно точен е, никога не съм го сверявал и е точен до секунда, потапям и плувам със него - няма никакъв проблем, часовникът си бачка, а и е 10 лева.

Имам Q&Q за 30 лева, бягах с него плувах с него и има синя ЛЕД подсветка. Трета година .... а тези със светодиодите са уникални :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.