Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте. Питах много от приятелите ми във Facebook за тези 2 снимки, та ще споделя и тук.

Въпроса ми е на коя от двете снимки цвета ви харесва повече. И по-важното... в кое от изображенията обектите са по-реалистични. Повечето хора харесаха снимката със син цвят, макар, че тези, които казаха зелената, че е им харесва отбелязаха, че обектите са по-реалистични. 

Моето мнение е, че синята изглежда бледо и не реалистично, а че зелената е с тежък цвят, но пък всичко в нея изглежда по-реално някак си.

Ще се радвам да чуя и вашето мнение :).

Ето снимките:

Първата

http://s30.postimg.org/53p3ye2u9/image.pngВтората

http://s21.postimg.org/5zaavdfav/image.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен първата е по-хубава, въпреки, че втората изглежда по-реална и реалистична... :-)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хм.. именно за първата казаха, че е с по-реалистични обекти, а втората била по-бледа с това синьо, но повечето харесаха синята.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

"Синята" е някак си изкуствена, нищо не изглежда ОК."Зелената" също. Но е малко по-добре.Явно си играеш с някаква програма за редакция на картинки, не знам каква е. Ако е достатъчно мощна от към инструменти, не прилагай такива "глобални" филтри, ами сградите ги направи по-реалистични. Бих казал по-кафеникави. Или повече с метален цвят, според желаният ефект. За футористична обстановка металическото, металното е по-подобващо.Но ако трябва да избирам м/у двете, гласувам за "зелената".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка, за да създавам усещане за Sci fi, и като че този град е в Бъдещето кой цвят от двата вдъхва най-много живот на проекта :). Зеленият е малко като от Матрицата, а Синият като малко от Аз, Роботът на моменти :D.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ,,синята,, някак си ми розовеят корабите (или каквото е там).За мен ,,зелената,, е една идея по-добре.

Имаш ли някоя нова 3D анимацийка? ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ,,синята,, някак си ми розовеят корабите (или каквото е там).За мен ,,зелената,, е една идея по-добре.

Имаш ли някоя нова 3D анимацийка? ;)

Скала твоята снимка е Sci fi, бро ахахха. Иначе и аз гласувам за зеленикавата, леко по реалистично ми се вижда, съдя по небето, а не по сградите....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. 

Скала. Има едно видео, което публикувах наскоро :D ахахахах, което правех преди време, но остана незавършено, ето го:

http://www.vbox7.com/play:5d59c6347f

Иначе това, което подготвям го пазя в тайна, засега :). С тази тема един вид питам какво се харесва на аудиторията :).

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви. 

Скала. Има едно видео, което публикувах наскоро :D ахахахах, което правех преди време, но остана незавършено, ето го:

http://www.vbox7.com/play:5d59c6347f

Иначе това, което подготвям го пазя в тайна, засега :). С тази тема един вид питам какво се харесва на аудиторията :).

Браво пич-задобряваш :yanim: Продължавай в същия дух и се осъвършенствай. Пожелавам ти да завладееш Холивуд ;)

И...върши си работата до край :nono:

Ще очаквам тайната ти!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е мерси, дори и да е ирония - пак мерси :D. Защото това е поредната ми излагация, но ще продължавам да се трудя. Нищо не може да ме спре.

Редактирано от baner4ooo (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви и дано скоро да завършва това, защото в момента се нагърбих с един куп идеи и не знам кое по-напред ще види бял свят. Ще споделям... :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.