Премини към съдържанието
Ignatoff

Търся си уредба/суб,която произвежда много бас.

Препоръчан отговор

публикувано (редактирано)

Здравейте.Искам да ви помоля,ако имате някакви предложения за добра уредба или субуфер,която произвежда много бас.Ако може да е до 300 лв.Мислех да си взема Sony mhc ex 600,но някой хора се бяха оплаквали,че няма достатъчно бас.Моля посъветвайте ме с нещо добро! :) Мерси!

Редактирано от StelkoIgnatov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да дефинираш голяма част от съобщението си, ако искаш да получиш адекватен отговор.Като нацало, какво е за теб "добра" уредба с "много" и "достатъчно" бас?

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.Искам да ви помоля,ако имате някакви предложения за добра уредба или буфер,която произвежда много бас.Ако може да е до 300 лв.Мислех да си взема Sony mhc ex 600,но някой хора се бяха оплаквали,че няма достатъчно бас.Моля посъветвайте ме с нещо добро! :) Мерси!

Стени ли искате да бутате с този бас? И не е ли по-важно да има правилно възпроизвеждане вместо да думка основно ниските?

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да дефинираш голяма част от съобщението си, ако искаш да получиш адекватен отговор.Като нацало, какво е за теб "добра" уредба с "много" и "достатъчно" бас?

Ами искам да кажа,че си търся уредба,която произвежда много бас.Не разбирам какво неясно има.Може и буфер,но съм чувал,че нямат достатъчно бас.

Стени ли искате да бутате с този бас? И не е ли по-важно да има правилно възпроизвеждане вместо да думка основно ниските?

Еми не искам да бутам чак стените.Но искам да имам нещо с повече бас.Да и да има правилно възпроизвеждане и т.н. Като цяло не разбирам много от уредби и темподобни,но искам да конкретизирам какво точно търся. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не си ми съсед, търси си и дано намериш :) Ах, дано наистина не си ми съсед......

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами искам да кажа,че си търся уредба,която произвежда много бас.Не разбирам какво неясно има.Може и буфер,но съм чувал,че нямат достатъчно бас.

Еми не искам да бутам чак стените.Но искам да имам нещо с повече бас.Да и да има правилно възпроизвеждане и т.н. Като цяло не разбирам много от уредби и темподобни,но искам да конкретизирам какво точно търся. :)

Добре, нека задам въпроса така - какво (разбирай, колко голямо) помещение, ще озвучаваш с новата уредба?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Субуфер. :)

Добре, нека задам въпроса така - какво (разбирай, колко голямо) помещение, ще озвучаваш с новата уредба?

В двуетажна къща съм.Няма много какво да се озвучи.Виж аз не искам толкова много да е силен звука.Държа повече на баса . :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Май май автора иска нещо, което да свири силно, ама не точно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Параходна свирка ?

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал това. Слушах тази уредба преди доста време и идея си нямаш как свири.

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз бих ти препоръчал това. Слушах тази уредба преди доста време и идея си нямаш как свири.

Ша повърна...

Microlab Solo 7C или Vigoole C2138 + субуфер и ще стане доста добре. А тия vigoole за парите си свирят учудващо добре.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ша повърна...

Microlab Solo 7C или Vigoole C2138 + субуфер и ще стане доста добре. А тия vigoole за парите си свирят учудващо добре.

Ами повръщай. :D Като не си я слушал на живо. Aiwa-та е 2x180 RMS на канал ако говорим за JAX T8. 

П.С. Който я е слушал знае за какво става дума.  ;)

Редактирано от Stoyannnov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ша повърна...

едно + за microlab Solo 7C    

Линнк с ревю, а моето мнение за тях е Отличен звук, контрол над Баса!!!, сравнително компактни, активни - по-малко кабели и тн. 
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ами повръщай. :D Като не си я слушал на живо. Aiwa-та е 2x180 RMS на канал ако говорим за JAX T8. 

П.С. Който я е слушал знае за какво става дума.  ;)

И за какво става дума? Я обясни на народа, че да знаем и ние! Раздела не е за теб!

едно + за microlab Solo 7C    

Линнк с ревю, а моето мнение за тях е Отличен звук, контрол над Баса!!!, сравнително компактни, активни - по-малко кабели и тн. 

А това е много добро предложение и се вижда явно, че човекът публикувал мнението не е "каруцар"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси много.Уредбата е идеална,само където няма Bass Boost,поне като я гледам виждам,че няма,но мерси.Ако имате други идеи може да предложите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bass boost представлявя скапана корекция на входния сигнал, която се ползва в китайски касетофончета и звука след нея е умопомрачителен. Дори един прост тонкоректор ще е доста по-добре. Ама ти изобщо прослушал ли си ги на живо ?Ти какво разбираш под “много бас“ ? Гаден, размазан, неточен, врумтящ и дразнещ ушите “бас“ на уредбичките ?Ако е така - взимай каквото ти падне. Нещо с много ватове, бас боост и ефекти, поне 3-4 говорителя на колона и ще можеш да вдигаш врява до бога. То некачественото си личи...Мислих си, че си търсач на истинското...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Bass boost представлявя скапана корекция на входния сигнал, която се ползва в китайски касетофончета и звука след нея е умопомрачителен. Дори един прост тонкоректор ще е доста по-добре.Ама ти изобщо прослушал ли си ги на живо ?Ти какво разбираш под “много бас“ ? Гаден, размазан, неточен, врумтящ и дразнещ ушите “бас“ на уредбичките ?Ако е така - взимай каквото ти падне. Нещо с много ватове, бас боост и ефекти, поне 3-4 говорителя на колона и ще можеш да вдигаш врява до бога. То некачественото си личи...Мислих си, че си търсач на истинското...

Ако можеш да ми предложиш най-доброто за теб.Под много бас имам предвид да не е някакъв слабичак ами да е силен. :)

Хора искам да попитам мнения по тази уредба?

http://prodavalnik.com/prodavam-mini-uredba-aiwa-jax-n5-i42058225

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако можеш да ми предложиш най-доброто за теб.Под много бас имам предвид да не е някакъв слабичак ами да е силен. :)

Хора искам да попитам мнения по тази уредба?

http://prodavalnik.com/prodavam-mini-uredba-aiwa-jax-n5-i42058225

Супер е, даже и касетките може да си преслушаш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Супер е, даже и касетките може да си преслушаш.

Мерси,а ще ми кажеш ли доло горе баса добре ли ще се чува?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси,а ще ми кажеш ли доло горе баса добре ли ще се чува?

Базикам се бе пич

За тия  пари е най-добре да си вземеш активни колони, като задължително отидеш на място и чуеш бас, пищялки и всичко останало.Не се лъжи по тия дараци с касетъчни декове от памтивека.Това е то, няма как да ти се отговори по-точно.И един съвет от мен, замени Уиндоус с Линукс - доволен ще останеш! 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знаех, че има уредби, които "произвеждат" бас!

Явно има голямо търсене. :D

А за уредба, която възпроизвежда ниските честоти или  три октави  20-160 Hz. ти препоръчвам да се насочиш към система с лампов усилвател.

Прочети малко в специализираните аудио форуми.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не знаех, че има уредби, които "произвеждат" бас!

Явно има голямо търсене. :D

А за уредба, която възпроизвежда ниските честоти или  три октави  20-160 Hz. ти препоръчвам да се насочиш към система с лампов усилвател.

Прочети малко в специализираните аудио форуми.

Не му трябва да чете, а да не се занимава с това, което не му е работа. Хептен не "чува" момчето петлите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич аз ако съм в тебе отивам на място и си тествам. Магазини за аудио техника - колкото щеш. На място ще можеш да разбереш кое е за теб и кое не е :) Така - това ли да взема или онова не знаем. Ако ние знаехме точно какво искаш - щеше на момента да ти го препоръчаме.

Моя съвет: http://www.bomba.bg/tonkoloni-logitech-speaker-system-z623-200-watt-980-000403.html

Това определено си го бива, за твоята цел - БАС ;)

Редактирано от Pharmacist (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пич аз ако съм в тебе отивам на място и си тествам. Магазини за аудио техника - колкото щеш. На място ще можеш да разбереш кое е за теб и кое не е :) Така - това ли да взема или онова не знаем. Ако ние знаехме точно какво искаш - щеше на момента да ти го препоръчаме.

Моя съвет: http://www.bomba.bg/tonkoloni-logitech-speaker-system-z623-200-watt-980-000403.html

Това определено си го бива, за твоята цел - БАС ;)

Не че нещо,но споменах,че имам само 300лв.А не 400. :) Да ти кажа търся си нещо което произвежда повече бас и имам предвид да го кажа по селски нещо което да дъни повече! :D

Не му трябва да чете, а да не се занимава с това, което не му е работа. Хептен не "чува" момчето петлите!

Просто искам нормална уредба или субуфер която произвежда бас.Нищо друго не искам.А като питате какво разбирате под много бас имам предвид не някакъв умрял субуфер за 40 лв.което едвам да се усеща баса,искам много повече дано да станах по-ясен ;).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.