Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи събрал съм една сума пари около плюс минус 20-30 лева 1300,но по-интересно ми е дали е възможно да не давам всичките тези пари и да мога да играя примерно Bioshock Infinite,защото откакто е излязла се въздържам да не изгледам някой Walkthrough.Желателно е да е с гладки 60fps и на Maxxed out настройки и пак питам задължително ли е всички тези пари да давам? Искам да се насладя на тази игра колкото мога :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото нещо което знам е че е 1920x1080 с IPS матрица и има само DVI, а да и е на AOC,но модела не мога да го прочета щото май е краден и са махнати лепенките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Машина с I5-4440 + GTX760 ще ти излезе около 1 300 лв. та според мен бюджета си е нормален.  

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото нещо което знам е че е 1920x1080 с IPS матрица и има само DVI, а да и е на AOC,но модела не мога да го прочета щото май е краден и са махнати лепенките.

Не зная какъв монитор ползвате,но е невъзможно да притежава само DVI.Всички нови поколения дисплеи имат няколко различни изводи.Ако монитора е с IPS панел вероятно има част от изброените- HDMI,DVI-D,VGA,DP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи събрал съм една сума пари около плюс минус 20-30 лева 1300,но по-интересно ми е дали е възможно да не давам всичките тези пари и да мога да играя примерно Bioshock Infinite,защото откакто е излязла се въздържам да не изгледам някой Walkthrough.Желателно е да е с гладки 60fps и на Maxxed out настройки и пак питам задължително ли е всички тези пари да давам? Искам да се насладя на тази игра колкото мога :)

Ако желанието ти е да играеш Bioshock Infinite на ултра и да спестиш някой лев мисията е възможна. Ето нещо за 1К, което ще ти свърши работа:

Обща стойност - 996.47 лв. с ДДС

Колегата Техманиак е дал доста по-добро предложение, но пък се запълва целия бюджет.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и нещо с АМД базирана платформа

Количка

Обща стойност - 842.31 лв. с ДДС

Плюс 

Asus nVidia GeForce GTX760, 2048MB, GDDR5, 256bit, DVI, HDMI, PCI-E

440 лв с безплатна доставкаЗначи става към 1280 лв,ще има парички и за доставката от Никем.

Получавате достатъчно добър процесор,с възможност за овърклок,като съм добавил и хубаво охлаждане.Рам за работа в двуканален режим,достатъчно количество за още дълго време.Бърз диск,с три години гаранция.Чудесна семпла кутия.Видеокартата е много добра.Ако решите да отрежете малко от рам,диск,процесор,може да стигнат паричките и за още по-силна карта,нещо от серията 770 на НВидиа.Например,нещо такова....

Обща стойност - 1 281.26 лв. с ДДС
Редактирано от onogondur (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...

Колега дъното което предлагате е ATX, а N200 e mini/micro ATX. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колега дъното което предлагате е ATX, а N200 e mini/micro ATX. :)

Да,благодаря за напомнянето.Правят се грешки понякога.Значи дъното може да се замени с 

GB 78LMT-S2PV /AM3+  ,което пък е с добро аудио и бюджета се намаля малко.Спестените пари мога да се добавят за по-добри части.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи принципно трябва да е нещо което ще ме издържи известно време,щото тука в България 1300 лв. трудно се изкарват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви други игри смятате да играете?

Най-ниският гейминг възможен,е в конфигурациите към 750-850 лв.Ако наистина сте склонен да отделите 1300 лв,тогава нещата стават съвсем различни.Доста време ще можете да ползвате съответните машини,стига да не сте особено претенциозен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса не е само да вървят понеже това става и с вградената графика. Човека си има изисквания които трябва да се спазят при 1920x1080.

Хубаво е препоръчващите да се съобразяват с това а питащия да не се предоверява и да проверява това дето хареса.

Във всеки случай за 750-850 лв. няма да стане това дето иска каквито и промоции да измъдрят от Емаг...

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми натоварващи примерно като Far Cry 3,Crysis 3 там може само на High защото не мисля че с такъв бюджет може на Ултра и да се надяваме като излезе Arkham Knight. Абе като цяло много искам всичко да върви добре защото никога не съм имал нещо на което да играя.Единствената игра която съм играл е CS.Надявам се да стане нещо такова.Толкова пари мога да заделя-1300лв.Повече не мога просто.

Редактирано от DeWitt (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз доста малко разбирам от компютри и като гледам за мен незнам просто коя да избера,щото на мене едни и същи ми изглеждат според вас?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом е за гейминг,конфигурацията с GTX770  е за предпочита,защото това е и най-силната карта от всички които са предложени.Там просто трябва да сложите дъното от следващият ми пост,GB 78LMT-S2PV /AM3+ .Конфигурацията ще стане 1260 лв.Ако можете да добавите още 60 до 1320,ще можете да си вземете още една плочка рам и ще си имате вече пълноценна конфигурация.

Поздрави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе надвишавам бюджета ама не мислите ли ме така е по-добре http://nikem-bg.net/cart/50644p1r49614p1r47370p1r46473p2r48132p1r49146p1r46974p1r47421p1rf.html

Добра е.Но при положение,че надвишаваш бюджета вече доста,аз бих направил следното нещо.

Ще взема само една плочка рам 4 ГБ.Спестените пари ще насоча към малко по-голяма кутия и по-добро дъно,което поне да има САТА 3 и ЮСБ 3.0. Диска ти е САТА 3, пък след време може и някоя подходяща флашка да имаш или нещо такова.Ако не са ти притрябвали тия благини,вземай смело това,което си си харесал и дерзай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добра е.Но при положение,че надвишаваш бюджета вече доста,аз бих направил следното нещо.Ще взема само една плочка рам 4 ГБ.Спестените пари ще насоча към малко по-голяма кутия и по-добро дъно,което поне да има САТА 3 и ЮСБ 3.0. Диска ти е САТА 3, пък след време може и някоя подходяща флашка да имаш или нещо такова.Ако не са ти притрябвали тия благини,вземай смело това,което си си харесал и дерзай.

Колко ще излезе без да режа от рамта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 лв отгоре за дъно и 30 лв за кутията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

20 лв отгоре за дъно и 30 лв за кутията.

И какво дъно и каква кутия ставатПС. Съжелявам за нахалството ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.