Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Кристиян Политов

Не ми отваря определен сайт !

Препоръчан отговор

Здравейте ! От известно време се опитвам да реша един проблем на леля ми, но не ми се получава. По нейните обяснения не е пипала нищо и изведнъж не може да си влезне в сайта. Опитах и аз днес, трих бисквити, четох други подобни теми, опитвах разни неща и пак не става. Значи, браузъра е "мозила", но опитах и с други и пак не става. Прикачил съм скрийн на грешката. Моля за съвет какво да правя. Благодаря :)

post-343406-0-77359700-1395173995_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си датата и часа на компютъра като за начало.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай със смяна на DNS. Задай ръчно на отдалечената машина примерно публичните на Гугъл 8.8.8.8 и 8.8.4.4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Датата и часът са си ОК, а DNS-a го смених и на 8.8.8.8, и 8.8.4.4, и пак същото.. :(

Да няма забрана за достъп до сайта? Не съм съвсем на ясно с дейността на този сайт, но има ли така вероятност? Опитай да минеш през прокси, за да видиш дали ще се зареди. Може да пробваш с това или пък направи един сърч в търсачките.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да няма забрана за достъп до сайта? Не съм съвсем на ясно с дейността на този сайт, но има ли така вероятност? Опитай да минеш през прокси, за да видиш дали ще се зареди. Може да пробваш с това или пък направи един сърч в търсачките.

Супер, отвори го. Малко ще и е трудно да го отваря чрез "Hide my ass", но ще я науча. Много благодаря ! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ban по ip adres от сайта да не са и дали?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...