Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Тоно Латев

Черен екран с движещ курсор

Препоръчан отговор

Имам проблем с лаптоп Тошиба след стартиране ми дава черен екран с движещ се курсор.Въпроса ми е това заради уиндоуса ли е или проблема е хардуерен.За първи път ми се случва нещо подобно.Ще бъда благодарен някой да ми даде ясното по проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвахте ли да влезете през Safe mode?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей,Реално погледнато никаква информация.освен, че е лаптоп Тошиба в Windows...Но Тошиба не правят само 1 модел лаптоп. За това по-добре кажи какъв е този лаптоп...Също и Windows не са спряли да правят операционни системи от доста време. Дай да видим това XP ли е, Vista ли е, 7, 8?Също така не знаем този Wondows пиратски ли е или е оригинален, нито неговата версия... XP например имат SP3 и тн.Нито пък знаем кога го показва това. По време на зареждане, къде по време на зареждането? След като системата е заредила? Или е след извършване на някаква дейност, да кажем стартиране на програма или игра...Нито знаем температурите на този лаптоп. Или кога е закупен и на колко години е.Трябва и да гадаем кога за последно е преинсталиран и дали е проверяван за вируси, нито пък с каква защита е...И на фона на всичко това, ще трябва да кажа, че нашата врачка е избягала на разходка край Белоградчишките Скали и още не се е върнала, всъщност вече почваме да се притесняваме екипа тук, защото така ни спъва работата, но какво да направим, трудно е да намериш читава врачка тези дни, мислят си, че могат да правят каквото си искат...За това ще се наложи сам да ни дадеш нужната информация, за да има с какво да работим...Съжалявам много!Поздрави и лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам проблем с лаптоп Тошиба след стартиране ми дава черен екран с движещ се курсор.Въпроса ми е това заради уиндоуса ли е или проблема е хардуерен.

Щом се движи курсора,е от уиндоуса.Това си питал,такъв отговор получаваш. :wub:  Иначе,трябва да споменеш,при включване,дава ли логото на Тошиба.После излиза ли стартиране на уиндоус.В кой момент става черен екрана и малко подробности,какво се е случило,преди да стане така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича ми на неактивирана ОС.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича ми на неактивирана ОС.

Може, но автора не казва има ли икони или няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...