Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

thenik409

Преинсталация на windows

Препоръчан отговор

Здравейте ще си преинсталирам windowsa и искам да попитам после какви драйвъри ми трябват. За кои компоненти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте ще си преинсталирам windowsa и искам да попитам после какви драйвъри ми трябват. За кои компоненти.

Тези за чипсета на дъното  - там са налични всички нужни драйвери за компонентите. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсега мога да ти кажа да си намериш човек, който да преинсталира или го занеси на сервиз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отсега мога да ти кажа да си намериш човек, който да преинсталира или го занеси на сервиз.

Аз мога да го преинсталирам само драйвърите са ми проблем. Защо да давам излишни пари

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мога да го преинсталирам само драйвърите са ми проблем. Защо да давам излишни пари

Добре можеш да преинсталираш, а да провериш конкретния модел на дъното си не можеш ? 

Отваряш официални сайт на производителя, и от там си сваляш необходимото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако може да го преинсталираш не би трябвало да имаш и проблеми с драйверите.

Кажи си марка и модел на дъното и ще ти дадем линк с драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

МИ влизаш  в сайта на производителя на дънната платка и си теглиш драйверите от там . За съответния модел има  драйвери за  няколко версии на Windows. Не си написал  нищо конкретно за модела на дъното и няма и как да ти се помогне в случая.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното е Gigabyte GA-M52L-S3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дъното е Gigabyte GA-M52L-S3

Ето ти линк с драйверите на производителя. Избираш си само съответната ОС

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк с драйверите на производителя. Избираш си само съответната ОС

Ами за видеото нещо трябва ли да свалям?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Когато си копувал компютъра би трябвало да имаш един или два диска със драйвери ако са стари просто ги изтегли от официалните им сайтове :) за видеокартата също трябва драйвер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами за видеото нещо трябва ли да свалям?

Ако видеокартата ти е външна ще трябва да инсталираш драйвери от сайта на производителя на самата карта. Ако не знаеш какъв модел е може да си инсталираш програмата AIDA или Speccy. Те ще ти кажат модела.

Ако си с вградената на дъното от сайта, където съм ти дал линк има и драйвери за нея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако видеокартата ти е външна ще трябва да инсталираш драйвери от сайта на производителя на самата карта. Ако не знаеш какъв модел е може да си инсталираш програмата AIDA или Speccy. Те ще ти кажат модела.

Ако си с вградената на дъното от сайта, където съм ти дал линк има и драйвери за нея.

Значи от сайта където ми даде да инсталирам всичко и да сваля драйвър за видеокартата от сайта на АМД

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи от сайта където ми даде да инсталирам всичко и да сваля драйвър за видеокартата от сайта на АМД

Кажи модела на картата, да ти дадем линк и за нейния драйвер. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модела на картата, да ти дадем линк и за нейния драйвер. 

ATI Radeon HD2400 Pro

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ти линк и за нея

Много благодаря. Това ли са всички драйвъри които трябва да инсталирам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много благодаря. Това ли са всички драйвъри които трябва да инсталирам?

Да!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да!

Ок Мерси много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Провери си диспечера на устройствата и там ще разбереш. Ако има нещо неразпознато или удивителни и въпросителни, значи нещо не е в ред.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може Windows-a да не може да разпознае LAN картата. Тогава вече става инстересно. Изтегли си ги преди да преинсталираш и ги метни на флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не е интересно - буутва в лайв режим някакво дистро на Линукс и дърпа на воля.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Стига линукса да го разпознае!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се е случвало обратното : )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въобще не е интересно - буутва в лайв режим някакво дистро на Линукс и дърпа на воля.

Стига изобщо да знае какво е лайв режим,че и за Линукс да е чувал.

Нека за сега опитаме по-традиционни неща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...