Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Andrey_96

Светодиода на клавиатурата не се изключва

Препоръчан отговор

Здравейте :) След като си преинсталирах компютъра стана един странен меко казано проблем... Светодиода на клавиатурата след изкючването на компютъра не гасне ,апък преди гаснеше... Става въпрос за клавиатурата Sharkoon SKILLER , проблем е ,защото осветява голяма част от стаята,апък това ме дразни...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата USB ли е?

Дъното кои модел е?

Съвременните дънни платки разполагат с с USBта които остават под напрежение и при изключен компютър,

идеята е да си зареждате телефона или други устройство от тях без да се налага компютъра да е включен.

Възможно е да се оправляват от драйвер или настройка в биос и с преинсталацията да сте променили тази настройка или да липсва необходимия драйвер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж дали имаш драйвери за клавиатурата и ги инсталирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Клавиатурата USB ли е?

Дъното кои модел е?

Съвременните дънни платки разполагат с с USBта които остават под напрежение и при изключен компютър,

идеята е да си зареждате телефона или други устройство от тях без да се налага компютъра да е включен.

Възможно е да се оправляват от драйвер или настройка в биос и с преинсталацията да сте променили тази настройка или да липсва необходимия драйвер.

USB , ASROCK Z77 PRO3 и това за usb-то ми изглежда вероятно

Виж дали имаш драйвери за клавиатурата и ги инсталирай.

хей сега ще го направя :)

ПС: направих всичко (инсталирах драйвари и сложих клавиатурата на друго USB).Та следмалко като си лягам,ще разбера или се е получило нещо :D ... а имам и още 1 въпрос... с тая клавиатура в биос неможе да се взеле... защо така... всмисъл има ли оправия ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

с тая клавиатура в биос неможе да се взеле... защо така... всмисъл има ли оправия ?

Да не би случайно да си с Windows 8? При него влизането в BIOS се случва по малко особен начин - търсиш Advanced Startup и от там активираш BIOS при следващ рестарт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Инсталирах драйвърите на клавиатурата,смених УСБ и пак си свети... смених го на мястото където стоеше мишката , мишката не свети , клавиатурата пак свети... Иначе не... пак си сложих WIN 7

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същата клавиатура и абсолютно същия проблем. Попринцип мен проблемът си ми е откакто си купих клавиатурата. Ръчках какво ли не, но то вечер не може да се спи :D Цялата стая ми свети в син цвят и много се дразня. Ако някой знае решение на проблема, моля да каже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам същата клавиатура и абсолютно същия проблем. Попринцип мен проблемът си ми е откакто си купих клавиатурата. Ръчках какво ли не, но то вечер не може да се спи :D Цялата стая ми свети в син цвят и много се дразня. Ако някой знае решение на проблема, моля да каже.

ама на мен до онзи ден си ми гаснеше :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ама на мен до онзи ден си ми гаснеше :D

Проблема вероятно не е от самата клавиатура, а от настройките за захранването на USB устройствата, в BIOS.

Проверете, дали имате настройка за USB power always on. Или нещо подобно и я изключете. (Disable)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой светодиод не гасне - този на логото ли??? Не е нормално да не гасне! Провери отново настройките на клавиатурата, но щом този проблем те дразни, то с малко технически познания и сръчност би могъл да разглобиш клавиатурата и да прекъснеш по подходящ начин захранването на въпросният светодиод. Това обаче като крайна мярка!!!! :beer11:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Незнам какво стана , ама от 2 дена почна да си гасне нормално , без да съм правип нищо ... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

И аз съм с такава клавиатура, вечер преди да си легна я покривам с тъмна дреха, защото наистина е отвратително. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...