Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Dr. House

Нещо постоянно се отваря и затваря за 1 стотна през 1 минута.

Препоръчан отговор

Здравейте, мисля, че това не е вирус.

През 1 минута горедоло, но в едно и също време, нещо се отваря доло в лентата минимизирано и веднага изчезва, ако си отворил някаква игра или прочие, то ти е сваля доло.

Демек някаква програма се отваря минимизирана през 1 минута и спира за 1 стотна.За да хвана снимката на тази програма, трябваше да пусна desktop recording.Ето е и нея.:

Публикувано изображение

(Ако не виждате добре снимката, при zoom се вижда, че на снимката има фотоапарат, гайка или какво е точно и принтер.)

Иконата е тази, която е оградена.

Пуснах Malwares bytes, но нищо не откри.Проверих startup от Hijack Hunter и msconfig, но нищо зловредно не открих, но при нужда ще постна тяхна снимка.Надявам се някой да има решение затова, защото е досадно през 1 минута да ти сваля играта например минимизирано, поради стартирването на тази неизвестна програма.

ПП: Не знам дали тук е правилното място на темата, ако не е, моля преместете е и ме уведомете на ЛС с линка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В Scheduled Tasks има ли нещо нередно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Всъщност подобни проблеми се проследяват лесно с помощта на Process Monitor.

Изтеглете Process Monitor и я разархивирайте на удобно място и стартирайте файла Procmon.exe. От меню Options изберете Enable Boot Logging и потвърдете с OK. Рестартирайте системата. Изчакайте да се появи тази икона, стартирайте Process Monitor отново и на въпроса за запазване на събраната информация отговорете с Yes. Запазете файла на удобно място, архивирайте го с архиватор по избор, качете го на някой файлов хостинг и публикувайте линк за изтегляне на архива в следващия си коментар.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, мисля, че това не е вирус.

През 1 минута горедоло, но в едно и също време, нещо се отваря доло в лентата минимизирано и веднага изчезва, ако си отворил някаква игра или прочие, то ти е сваля доло.

Демек някаква програма се отваря минимизирана през 1 минута и спира за 1 стотна.За да хвана снимката на тази програма, трябваше да пусна desktop recording.Ето е и нея.:

Публикувано изображение

(Ако не виждате добре снимката, при zoom се вижда, че на снимката има фотоапарат, гайка или какво е точно и принтер.)

Иконата е тази, която е оградена.

Пуснах Malwares bytes, но нищо не откри.Проверих startup от Hijack Hunter и msconfig, но нищо зловредно не открих, но при нужда ще постна тяхна снимка.Надявам се някой да има решение затова, защото е досадно през 1 минута да ти сваля играта например минимизирано, поради стартирването на тази неизвестна програма.

ПП: Не знам дали тук е правилното място на темата, ако не е, моля преместете е и ме уведомете на ЛС с линка.

Приятел, пише се "то ти Я сваля долу", "Ето Я и нея", "моля преместете Я".

Ще ти се смеят, ако продължаваш така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Всъщност подобни проблеми се проследяват лесно с помощта на Process Monitor.

Изтеглете Process Monitor и я разархивирайте на удобно място и стартирайте файла Procmon.exe. От меню Options изберете Enable Boot Logging и потвърдете с OK. Рестартирайте системата. Изчакайте да се появи тази икона, стартирайте Process Monitor отново и на въпроса за запазване на събраната информация отговорете с Yes. Запазете файла на удобно място, архивирайте го с архиватор по избор, качете го на някой файлов хостинг и публикувайте линк за изтегляне на архива в следващия си коментар.

Поздрави!

Заповядайте, но след като запазих събраната информация с Yes, се появиха 4 файла и мисля, че само първия съдържа информация.:

http://www.mediafire.com/download/uyx5ext7668cc5i/kaldata.rar

Направих и снимка на предполагаемия файл.Мисля, че е той, защото иконата съвпада от първия ми коментар в снимката.:

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Приятел, пише се "то ти Я сваля долу", "Ето Я и нея", "моля преместете Я".Ще ти се смеят, ако продължаваш така.

Колко пъти съм се спирал преди да поправя някого за това, но явно трябва. Ужасно, ужасно дразнещо е.На вас, деца и не толкова деца, не са ли ви преподавали български език в училище? Или ще кажете, че има разлика между "уча" и "преподават ми".../offtopic

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко пъти съм се спирал преди да поправя някого за това, но явно трябва. Ужасно, ужасно дразнещо е.

На вас, деца и не толкова деца, не са ли ви преподавали български език в училище? Или ще кажете, че има разлика между "уча" и "преподават ми"...

/offtopic

Просто не съм свикнал да пиша по форумите и както тук в Пловдив като си говорим на "майна... виж я... кво стаа е", по навик съм го написал така и в форума.

Според мен просто излишно отиваме Offtopic... и определено не съм дете.

ПП: Относно темата, реших да заснема Task Manager също, с Desktop Recorder и разбрах името на самия файл който се появява.Очертах го с черен маркер, "LiveUpd.exe".

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Liveupd.exe е файл на Vivacom 3G USB modem-a и явно активира услугата Interactive Services Detection.

Пробвайте като заобикаляне на проблема да забраните услугата:

Start => в полето за търсене въведете services.msc => натиснете Enter => от списъка намерете => Interactive Services Detection кликнете бутона Stop (ако е активна), а от падащото меню на Startup Type я сложете на Disabled => Apply.

Вижте дали това решава проблема.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, благодаря ти, но реших просто да изтрия всичко свързано с Vivacom 3G USB, защото вече не го ползвам и проблема изчезна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...