Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Шри Компютърджи

проблем с прокси

Препоръчан отговор

Избрах си едно руско прокси (поне според списъка, в който беше дадено) и си го въведох ръчно в настройките за браузъра. След това опитах да вляза във фейсбук профил и ми излиза предупредителна страница "Досега не сте се логвали от тук - Дакар, Сенегал"!!!

Как да си го обясня това?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо на принципите им казвате проблеми!

Нали това се получава като се ползва прокси, за сайтовете излиза, че потребителя е от друга страна. Явно сайтът, който посещаваш прави проверка от коя страна е потребителя и при промяна съобщава. Това, че си очаквал да си с руски прокси сървър, а сайтът посочва друга е разминаване в двете базаданни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

....излиза предупредителна страница "Досега не сте се логвали от тук - Дакар, Сенегал"!!!

А ти какво очакваш.Чрез настройка на другите прокси,се променя ИП адреса ти и съответно местоположението.Фейсбук е малко гаден,защото запаметява местата,от които се логват потребителите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Избрах си едно руско прокси (поне според списъка, в който беше дадено) и си го въведох ръчно в настройките за браузъра. След това опитах да вляза във фейсбук профил и ми излиза предупредителна страница "Досега не сте се логвали от тук - Дакар, Сенегал"!!!

Защото не е сигурно че проксито е в Русия :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ся! Нешо са зашаматих, ама наистина ще се опитам да изясним въпроса, макар че темата ми заприлича вече на петъчна.

1. Ти си имаш профил във Фейса. Без нарушения, и съответни наказания примерно бан...

2. Правил си го при нормален достъп, със съответен никнейм и парола и си влизал преди без проксита и етч.

3. В даден момент решаваш да използуваш прокси, да речем с намерението да си инкогнито във фейса(поне спрямо оригиналният профил).

4.Вместо след като се прекараш през проксито да си направиш чисто нов профил, ти се логваш с никнейма и паролата на стария си профил и цялата работа с инкогнитото се разваля, щото AI то на вратата на системата знае чии са никнейма и паролата и понеже изглежда сякаш влизаш от друг регион проявява съответната предпазливост...

5. За чий ти е в случая въобще прокси, след като сам се издаваш при логването?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чий точно - кво значение има?  :D  :D

Ами очаквах да ми изпише местоположение някъде в Русия, в Сенегал въобще има ли сървъри  :mad:  ОК, дайте някакъв сайт (различен от фейсбук) на който като си избера прокси да го проверявам в коя държава е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За чий точно - кво значение има?  :D  :D

Ами очаквах да ми изпише местоположение някъде в Русия, в Сенегал въобще има ли сървъри  :mad:  ОК, дайте някакъв сайт (различен от фейсбук) на който като си избера прокси да го проверявам в коя държава е.

Не можеш да го проверяваш, избира се на случаен принцип :) Но има прокси програми, с които да си направиш собствен сървър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чак да си правя собствен много ще си усложня живота. Виж, това че се избира на случаен принцип ме шашна, мислех че прокситата са фиксирани за определена държава. Добре, да видим дали съм те разбрал: примерно едно прокси от тоя списък https://hidemyass.com/proxy-list/ искаш да кажеш че ако днес е дадено за една държава, утре проксисто със същия IP и порт вече ще бъде от друга така ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...