Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

chenkata123

Смартфон до 450 лв.

Препоръчан отговор

Някакви идеи за смартфон до към 450 лв.За момента съм се ориентирал към Desire 500.И моля не предлагайте разни китайци,не съм навит за тях.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви идеи за смартфон до към 450 лв.За момента съм се ориентирал към Desire 500.И моля не предлагайте разни китайци,не съм навит за тях.

Кажи основно какво ще правиш с него, за да се ориентираме със съветите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Motorola Moto G 16GB  За тия пари надали ще намериш по-добър телефон в България aко търсиш Андорид базиран. За Нокиите с Windows не мога да кажа, не съм ползвал такъв. :-) На HTC-то само камерата му е малко по-хубава от тази на Moto G, иначе е по-зле във всички отношения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не съм фен на големите екрани и за това s4 mini ми направи добро впечатление,а е и по-нов  модел.Само не мога да разбера каква е хватката тук да са много по-евтини от технополиса например?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По принцип не съм фен на големите екрани и за това s4 mini ми направи добро впечатление,а е и по-нов  модел.Само не мога да разбера каква е хватката тук да са много по-евтини от технополиса например?

Ами всеки сам си определя цена.

Сега видях S3 на промоция в ем*г за 450 лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма хватка - фирмите внасят директно апаратите, като често не са европейски версии.

Това (поне според мен) при доста от марките е по-добър вариант откъм качество, софтуер и ъпдейти и т.н.

Доста търговци имат договори с официалните сервизи на марката (или поне тези, които държат на името си) - това не винаги е плюс, защото съм срещал по-малки сервизи да работят с по-качествени части и материали.

Всички знаем за случаите с известни марки, продавани от операторите ни, когато раздуващите се батерии се оказаха световно неизвестни или екраните не отговаряха на качеството, заложено от производителя.

Тоест няма гаранция, че по-скъпия апарат е по-качествен и всичко е въпрос на късмет за дадената бройка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай Desire 500, телефончето е на оптимално съотношение качество-цена. От месец го имам и съм много доволен...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вземай Desire 500, телефончето е на оптимално съотношение качество-цена. От месец го имам и съм много доволен...

Да добро е телефончето. За мен единствения недостатък е дисплея - поне да беше amoled, но не е толкова важно. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази цена, определено избора ми би бил Moto G, най-малкото, защото никак не харесвам Samsung, дизайна им, качество и сектата... Мисля, че algor има впечатления от телефона и може да даде мнение.

п.п. Определено не съм фен на OLED дисплеите... Те са си на Samsung или поне не знам друг да ги ползва. Вчера се заиграх с един Note 2 и ме заболяха очите от цветове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешка си!

HTC използват Amoled, не OLED! Nokia използват Amoled, Samsung, Motorola.  Плюс това, Galaxy S3/ S4 mini е къде, къде по-добрия вариант!

То и един iphone, с надут на максимум яркост екран, пак дразни очита...., затова хората са измислили настройка на яркостта.;-)

Почти всеки малко запознат, би избрал марката Samsung за телефон.

Sony са поколения назад откъм дизайн, с техните тухли, отделно чак сега "загряха" и почнаха да слагат IPS панели в телефоните си, вместо евтините TN...

За тази цена, определено избора ми би бил Moto G, най-малкото, защото никак не харесвам Samsung, дизайна им, качество и сектата... Мисля, че algor има впечатления от телефона и може да даде мнение.

п.п. Определено не съм фен на OLED дисплеите... Те са си на Samsung или поне не знам друг да ги ползва. Вчера се заиграх с един Note 2 и ме заболяха очите от цветове...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В грешка си!

HTC използват Amoled, не OLED! Nokia използват Amoled, Samsung,  Плюс това, Galaxy S3/ S4 mini е къде, къде по-добрия вариант!

То и един iphone, с надут на максимум яркост екран, пак дразни очита...., затова хората са измислили настройка на яркостта.;-)

Почти всеки малко запознат, би избрал марката Samsung за телефон.

Sony са поколения назад откъм дизайн, с техните тухли, отделно чак сега "загряха" и почнаха да слагат IPS панели в телефоните си, вместо евтините TN...

ха-ха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако имаш познат в щатите nexus 5 там е за 350$ =490лв. с доставката ще доиде 540. Nexus 4 може да намериш на добри пари в БГ... от половин година съм с такъв и съм доста доволен! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сега, вземи да се обосновеш.

Благодаря!

ха-ха...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам сте се ,,разпалили,, на тема дисплей, та да споделя и аз нещо.За телефон няма да споря и давам предложения, но имам Samsung Galaxy S2

, който е със Super Amoled Plus дисплей и смея да твърдя, че има уникални цветове и като за дисплей с такава резолюция е повече от добър!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам сте се ,,разпалили,, на тема дисплей, та да споделя и аз нещо.За телефон няма да споря и давам предложения, но имам Samsung Galaxy S2

, който е със Super Amoled Plus дисплей и смея да твърдя, че има уникални цветове и като за дисплей с такава резолюция е повече от добър!

А белия цвят на екрана нети ли зеленее? На това S2

Просто питам не целя да се заяждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А белия цвят на екрана нети ли зеленее? На това S2

Дори сега го загледах по обстойно, даже си поиграх малко с настройките за контраст и честно казвам-НЕ-абсолютно бял си е цвета! И не си променя цветовете под какъвто и да е ъгъл.

Както и да е - не ми се спори ,или каквото и да е.Просто исках да споделя личното си впечатление от Super Amoled дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я сега, вземи да се обосновеш.

Благодаря!

Ами какво да се обосновавам... След като според теб Sony са назад с дизайна, значи просто сме не на различни планети, в различни галактики сме... За амолед няма да споря, просто за мен, а явно и не само за мен, цветовете са супер наситени и нереални. Но... на вкус и на цвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм само аз на това мнение.

P.S. Ще ти дам за пример - Sony Z1 Compact - какъв компакт е, като размерите му се доближават почти до S3?

Поздрави!

Ами какво да се обосновавам... След като според теб Sony са назад с дизайна, значи просто сме не на различни планети, в различни галактики сме... За амолед няма да споря, просто за мен, а явно и не само за мен, цветовете са супер наситени и нереални. Но... на вкус и на цвет...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Външният вид на Sony си е доста добър.Всичко си им е на ниво,не разбирам за какво спорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само Sony!

Външният вид на Sony си е доста добър.Всичко си им е на ниво,не разбирам за какво спорите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде спрете се малко, де...

Човек като ви чете и ще помисли, че ви плащат за да отстоявате със зъби и нокти мнението за положителните качества на дадена марка.

От тук нататък в темата влизате, изразявате мнение и толкова.

Автора сам ще си прецени кое е по-добро и кое по-лошо, а като вземе в ръка тези 2-3 апарата на които се спре, тогава ще реши какво да вземе.

С дрязгите и споровете бяхме до тук!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A не е ли целта човека да добие максимална представа за телефоните и така да се ориентира по-добре?

На Вас какъв Ви е проблема?

По тази логика всеки ще пише за неговата марка телефони и накрая нищо няма да се получи.

Хайде спрете се малко, де...

Човек като ви чете и ще помисли, че ви плащат за да отстоявате със зъби и нокти мнението за положителните качества на дадена марка.

От тук нататък в темата влизате, изразявате мнение и толкова.

Автора сам ще си прецени кое е по-добро и кое по-лошо, а като вземе в ръка тези 2-3 апарата на които се спре, тогава ще реши какво да вземе.

С дрязгите и споровете бяхме до тук!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...