Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте всичко беше наред докато не влязнах вчера и фейса ми беше така http://prikachi.com/images/212/7269212u.png някакви идей , часовникът ми е сверен напълно , кеша е изтрит , и от друг браузър не може ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитай с друг браузър. Изчисти и кеша на този браузър. След това кажи резултата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някакви идеи имаме, да (научи се кога се използва 'й') - ако снимката наистина е от вчера, то даже и часът да е верен, датата не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

прочете ли въпроса, казва че ги е направил тези неща

Да колега, прав си! Не съм дочел поста до края. Правя отвереме на време такива работи.

Извинявам се и на постващия.  Как идва връзката до теб: модем, рутер, директно кабел от доставчика?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както отбеляза колегата killchain, най-вероятно проблема е от не точна дата. Смени батерията на дъното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както отбеляза колегата killchain, най-вероятно проблема е от не точна дата. Смени батерията на дъното.

Смяна на батерията според мен е нужна ако системно се появява такова "бягане" на датата и часа. Ако е било само веднъж и не се прояви повече, според мен няма нужда.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...