Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

tany

Проблем с Windows 8.1+Skype

Препоръчан отговор

С този Skype се побърках,егати "родилните мъки"

Какви ли не версии пробвах и като е казало не та не!!!!!!!!!Инсталира се и при опит да зареди изписва-Скайп спря да работи

Windows прясно инсталиран,последната версия.април месец

Дали не пропускам нещо?Да има някакви изисквания и тн

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пусни скайп в sandboxie или пробвай с compatibility за vista sp2

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една от глупостите, поради която не харесвам Windows 8.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето една от глупостите, поради която не харесвам Windows 8.

Хайде хайде... доста 8-ци съм ползвал, инсталирал и др. и никъде не е спирал скайп-а така.

Проблема ще намерим във въпроса.

Къде ли ги продават така ъпдейтвани до Април месец?!?

Windows прясно инсталиран,последната версия.април месец

Редактирано от sheky (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде хайде... и доста 8-ци съм ползвал, инсталирал и др. и никъде не е спирал скайп-а така.

Проблема ще намерим във въпроса.

Къде ли ги продават така ъпдейтвани до Април месец?!?

Проблема му вероятно е този. Ако е направил акаунт през Microsoft няма да може да подкара инсталационен скайп. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При 8.1 по подразбиране не се инсталира .NET Framework 3.5 и за да тръгне Skype for desktop е нужно ръчно да се инсталира от контол панела. Отиваш на Programs and features (Програми и компоненти), деинсталираш каквато версия на Скайп си инсталирал, после отваряш Turn Windows features on or off (Включване и изключване на компоненти на Windows ), слагаш отметка на .NET Framework 3.5 (includes .NET 2.0 and 3.0) и цъкаш ок. Чакаш да се инсталира, рестартира компютъра и инсталираш Скайп за десктоп.

Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То си има инсталиран Скайп. Няма смисъл да се занимаваш да базикаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай последния скайп 6.14

При 8.1 по подразбиране не се инсталира .NET Framework 3.5 и за да тръгне Skype for desktop е нужно ръчно да се инсталира от контол панела. Отиваш на Programs and features (Програми и компоненти), деинсталираш каквато версия на Скайп си инсталирал, после отваряш Turn Windows features on or off (Включване и изключване на компоненти на Windows ), слагаш отметка на .NET Framework 3.5 (includes .NET 2.0 and 3.0) и цъкаш ок. Чакаш да се инсталира, рестартира компютъра и инсталираш Скайп за десктоп.

Публикувано изображение

скайп поне за момента не ползва фрамешит... и скайпа тръгва и се крашва, хич нямаше да тръгне ако липсваха библиотеки...

Редактирано от the professor (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направило ми е впечатление, че ако имате инсталиран скайп(версия 5 например), то няма никакви проблеми да се ползва. Обаче, ако преинсталирате компютъра и инсталирате скайп версия 5, то няма да може да се свържете със сървърите на скайп и той на практика спира да работи. Трябва да се слага последна версия на скайп(или някъде около нея).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм се изразил правилно,Windows е свален от тракер с последни ъпдейти април месец

Съжалявам за което.

За .NET Framework 3.5 прочетох че трябва да е инсталиран но пак не тръгваше и крашваше при опит за стартиране

Отново преинсталирах системата и успях да подкарам версия 6.10.73

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвай последния скайп 6.14

скайп поне за момента не ползва фрамешит... и скайпа тръгва и се крашва, хич нямаше да тръгне ако липсваха библиотеки...

Да, но въпреки това без да е инсталиран 3,5 скайп крашва и не тръгва. И друго, задължително първо се инсталира .NET-а и после скайпа, иначе пак крашва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Людмил,напълно си прав,толкова време се опитвах да инсталирам скайп преди NET -а

При новата инсталация веднага качих NET Framework 3.5  и носочената версия тръгна от раз

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички! :)

Може да ви се стори глупав въпроса ми, понеже не съм на "ти" с тези неща, но аз ще питам все пак.

Операционната система е Windows 8.1 Pro 64-bit, а Skype е 3.1.0.1007. Как мога да се впиша с друго потребителско име? Иска ми някакви регистрации, някакви майкрософт акаунти и един куп подобни щуротии... В къщи съм със седмица и тоя проблем го няма - просто се отписвам от единия и се вписвам с другия акаунт и край. Тука не става... Има ли някакъв по-прост начин да се впиша?

Предварително ви благодаря за оказаната помощ.

ПП: Христос Воскресе! :)

Редактирано от icicle_78 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...