Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Здравейте имам едно старо ПС и се чудя дали 125 или 150w psu ще стигне за 4 гб рам, 8500гт или 6200, нз и амд 5350.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам едно старо ПС и се чудя дали 125 или 150w psu ще стигне за 4 гб рам, 8500гт или 6200, нз и амд 5350.

Дай сега всичко с модели и марки (главно за PSU става дума)

ПП: Освен това поне на мен не ми стана ясно - имаш ли ги тея части, тепърва ли ще ги купуваш, изгоряло ти е захранването, та търсиш ново?!?

ПП2: Ако има врачки в тоя форум да помагат, защото бях гладен одеве и боб за хвърляне не остана...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледам в мрежата видеото на 1-2 места го дават около 100 вата, но за какво ви е то, след като процесора има вградено?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването, поне за мен е unkown, save power или нещо от тоя род е модела.Ще се купва, но за да спестя малко се чудя да вземам ли ново или не, аза вграденото, добро ли е за записване на геймплей на майнкрафт, lol, wow?П.С не ми е изгоряло вс работи

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SP сигурно е Spire като кутиите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с вграденото видео на този процесор и колко е добро. Самият процесор мисля че също е слабичък, така че се съмнявам да ви свърши работа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Захранването, поне за мен е unkown, save power или нещо от тоя род е модела.Ще се купва, но за да спестя малко се чудя да вземам ли ново или не, аза вграденото, добро ли е за записване на геймплей на майнкрафт, lol, wow?П.С не ми е изгоряло вс работи

инсталирайте една AIDA64, да Ви покаже компонентите.

И постнете една снимка на захранването да го видим (характеристиките от лепенката).

На колко години е самото захранване?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени първо него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...