Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Росен Чакъров

Помощ за смяна на операционната система

Препоръчан отговор

Blagodarq na vischki opravih se.slojih mu win8.No ne znam zashto mi pishe che imam 8GB Ram I v skobi 2,9 usable.I izvinqvam se che ne pisha na kirilica prosto vse oshte ne sum go instaliral.

Не ти разпознава цялата памет защото си сложил 32 битов Уин

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nujno e da instaliram nov Win?

Да, 32 битовите имат лимит на използваната RAM памет до 3.25 GB. Трябва ти ОС с 64бита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Росене, оправи си кирилицата и тогава пиши тук. Ако не я оправиш пиши в някой сръбски форум.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има решение с cmd работи:

Use any Windows 7 or 8 startup disk. When you're asked what hard drive to install to, press Shift+F10 
and a Command Prompt window will appear.

Enter the following commands:

DISKPART

LIST DISK

SELECT DISK #

(Where # is the number you saw in the previous step.)

CLEAN

CONVERT MBR

CREATE PARTITION PRIMARY SIZE=50000

(The size is in MB, so enter the amount that you want to use for your system partition.)

FORMAT FS NTFS LABEL "SYSTEM" QUICK

Close the Command Prompt, refresh the installer window and it should show the new partition layout. 
Select the partition you created to install Windows 7 or 8, and click Next.

WARNING: COMPLETE HARD DISK WILL BE CONVERTED AND ALL DATA WILL BE LOST.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, georgi_petrov7 написа:

Има решение с cmd работи:

Use any Windows 7 or 8 startup disk. When you're asked what hard drive to install to, press Shift+F10 
and a Command Prompt window will appear.

Enter the following commands:

DISKPART

LIST DISK

SELECT DISK #

(Where # is the number you saw in the previous step.)

CLEAN

CONVERT MBR

CREATE PARTITION PRIMARY SIZE=50000

(The size is in MB, so enter the amount that you want to use for your system partition.)

FORMAT FS NTFS LABEL "SYSTEM" QUICK

Close the Command Prompt, refresh the installer window and it should show the new partition layout. 
Select the partition you created to install Windows 7 or 8, and click Next.

WARNING: COMPLETE HARD DISK WILL BE CONVERTED AND ALL DATA WILL BE LOST.

След 3 години дойде и това решение. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от KiNGSTON97
      Здравейте! До сега не бях срещал такова нещо. При инсталацията на Windows 10 реших да си направя пълен формат и на двата диска SSD+HDD (мощно пречистване на всичко). Правил съм го поне 15 пъти това нещо, но тоя път при инсталацията не ми даде да продължа напред, защото бях заредил GPTм а не MBR формат и оттам нещата станаха кошмарни. Издразних се и разпокъсах дисковете на парчета при менюто за избиране къде да се инсталира Windows-a, след това изтриване, форматиране и куп други глупащини на дисковете. Сега се мъча от два дни да форматирам диска и да се върнат в "default" състояние.Даже нямам икона на втория диск (HDD) в Моят компютър. Имам платена програма за форматиране, създаване, разделяне и др. неща на дискове AOMEI partition assistant UNLIMITED. Със сигурност може да се оправят нещата с нея, ама като си немам понятие от тва...
      Моля, който е компетентен по темата да ми помогне възможно най-скоро и ще съм длъжник. Бих почерпил лицето, което помогне напълно с проблема.
      Може да се работи с Team Viewer версията, дискорд да ви споделя екран и каквото е нужно за поправката.
      Ето снимки на нещата.
      Поздрави.

• от Minecraft TV Bulgaria
      Здравейте, при отваряне на Windows Defender излиза следното съобщение:  

• от Марио Проданов
      Здравейте на всички! 
      Опитах се да напиша програмата, която имам от училище, но не успях и имам грешки и не стигам до отговора от условието долу, както съм описал. 
      Може ли някой да ми помогне? Ще бъда много благодарен.  
      Коментари от типа : не можеш ли сам да я напишеш и подобни са излишни. Нямам такъв опит и все още се уча. 

Ето го условието.
      Условие: Да се напише програма, която въвежда от клавиатурата цяло число 2<=n<=25 и редица от реални числа a0,a1,a2,...an-a, след което намира и отпечатва колко пъти в масива се среща максималният му елемент.
      Примерен вход: 6                                                   Примерен изход: 3
                                      2.6 9 -5 9 19 9

• от Vasil Donchev
      Здравейте при пускане компютъра изписва "preparing automatic repair" след това diagnostic your pc и после repairing disk errors!!! Изчаквам го и след като го изчакам ми дава да избера дали да изключа компютъра или други опции..  Ако може да ми помогнете... 
      Има и още един проблем като тръгвам да преинсталирам уиндолса не ми искарва мишката!?! 
  • Дарение

• Добави ново...