Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Razumceto

По кой сайт улучват по-точно прогнозата за времето

Препоръчан отговор

По сайта синоптик бг или по даливали бг е по-точна прогнозата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам Синоптик.

:offtopic_s:  А моето тати,като го заболят колената,ще се разваля времето значи.

Един роднина имаме,живее в градче до морето,той пък просто надушва влагата във въздуха.Какво да кажем за разните му други знаци,как се въртял вятърът(тоест,като духа дали се върти по часовниковата стрелка или на обратно) или пък какъв бил залезът,или цветът на Луната какъв бил.

А много хора просто дават превес на руският сайт gismeteo.ru.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да видиш и този!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

синоптик

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ето и прогнозата по моя сайт.

Въпрос - "Какво ще бъде времето днес"

Отговор на синоптика -  "Ще Ви кажем утре, по същото време"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мааани ги тия даливали... Първо, че сайта им не мяза на нищо, друго, че прогнозата не е много вярна и с по-малко подробности и дни, трето, че са му дали ебахти тъпото име на сайта.Ползвай си синоптика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам. Аз сайтове не ползвам. На лаптопа имам приложение за времето и от там гледам пък на смартфона имам приложение новини и времето. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз мисля да пиша до БТВ тези дни и да им предложа да сменят името от Даливали.бг на Когащеспре.бг  :D  :D

"Мъдрата тема" няма да я коментирам, че не ми остана акъл и за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Принципно няма нужда от сайт, достатъчно е да се метне една хавлиена кърпа на двора. Ако се клати, значи има вятър, ако е мокра, значи вали. Ако пък я няма, значи някой я е откраднал...

А ако все пак имам нужда от сайт - G!SMETEO

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...