Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

marginal

Съмнение за неоторизиран достъп в компютъра ми

Препоръчан отговор

Здравейте.

Компа ми е хакнат яко и искам да се срещтна в София с някой който би могъл да ми отдели около час занимавайки се с мойте проблеми и тия на компа ми.

Плащам си в брой.

Благодаря предварително :-).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тази тема ще ти бъде изтрита. Е прочетете ги тези правила най-после:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Пусни тема със заглавие например:" Съмнение за хакерска атака" или "Съмнение за неоторизиран достъп в компютъра ми".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво разбра че машината ти е обект на хакерска атака ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Компа ми е хакнат яко и искам да се срещтна в София с някой който би могъл да ми отдели около час занимавайки се с мойте проблеми и тия на компа ми.

Плащам си в брой.

cybercrime.bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Плащам си в брой.

Съдейки по заглавието и темата, "експертиза" не на компа трябва де сe прави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съдейки по заглавието и темата, "експертиза" не на компа трябва де сe прави!

Проблема колега е, че младото поколение не е научено да се изразява правилно. Иначе човека си е напълно здрав. Но да видим дали ще пусне нова тема, защото модераторите ще я изтрият.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И тази тема ще ти бъде изтрита. Е прочетете ги тези правила най-после:

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

Пусни тема със заглавие например:" Съмнение за хакерска атака" или "Съмнение за неоторизиран достъп в компютъра ми".

Опитах се да редактирам заглавието, но ми разрешават да редактирам само съдържанието на темата за съжаление.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Опитах се да редактирам заглавието, но ми разрешават да редактирам само съдържанието на темата за съжаление.

Тогава пусни нова тема със заглавие подобно на примерните, които ти казах. Тази тема ще я закрият и колегите ще ти помагат в новата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По какво разбра че машината ти е обект на хакерска атака ?

Много са признаците.

На пример, като влезна в компа и докато ми се разреши да видя пощата си, минава прекалено много време  (почти минута).

Много други има, но и да ги описвам и да не ги описвам, това не би помогнало.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава пусни нова тема със заглавие подобно на примерните, които ти казах. Тази тема ще я закрият и колегите ще ти помагат в новата.

Заглавието е редактирано

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тогава пусни нова тема със заглавие подобно на примерните, които ти казах. Тази тема ще я закрият и колегите ще ти помагат в новата

Така добре ли е: http://www.kaldata.com/forums/topic/226737-%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D0%BC-%D0%BD%D1%83%D0%B6%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B8%D0%B7%D0%B0-%D1%82%D1%8A%D0%B9-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0-%D0%BC%D0%B8-%D0%B5-%D1%85%D0%B0%D0%BA%D0%BD/

???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1. Заглавието на тази тема е редактирано!!!

2. Пишете само с главни букви, прочетете правилата на форума!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

cybercrime.bg

От 10 минути се опитвам да отида там и получавам само чудещ се пясъчен часовник.

Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Излизаш от филма и изпълняваш внимателно инструкцийте от тази тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

От 10 минути се опитвам да отида там и получавам само чудещ се пясъчен часовник.

Благодаря.

Явно не само твоя комп е хакнат :wub:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Плащам си в брой.

Тъй ще те оправят,че направо ще те обърнат с хастара надолу :ph34r:  По добре си пусни тема в раздела на HJT и да не пуснеш и там триста теми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пусни тема в раздела на HJT и да не пуснеш и там триста теми...

Готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря.

Благодаря.

Да, и аз видях, че сайта е down. Това е на гдбоп ли или нещо такова. Там може да подадете сигнал. За щастие не ми се е налагало да го ползвам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте.

Плащам си в брой.

Премествам темата ви в подходящия раздел. Прочетете и спазвайте правилата на раздела!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение  Ако имате все още нужда от помощ ..очаквам да следвате стъпките на темата Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? За да ви помогнем са нужни дневниците от програмата Farbar Recovery Scan Tool .В следващия си пост копирайте пълното съдържание на файла FRST.txt и прикачете Addition.txt.

+

Моля, изтеглете последната (3.0.0.33) версия на TDSSKiller оттук и я запазете на вашия декстоп.
Стартирайте TDSSKiller.exe за да стартирате приложението. След това кликнете върху бутона Change parameters.

• [*]Публикувано изображение

Сложете отметка през Loaded Modules.

Публикувано изображение

• [*]Необходим е рестарт за осъществяване на промените. Направете го! [*]TDSSKiller ще стартира автоматично след рестарта. Важно е да се отбележи, че вашия компютър може да изглежда по-бавен, на моменти неизползваем и с по-ниска производителност. Това е нормално и ще трае само един рестарт. Дайте му достатъчно време да зареди приложенията стартиращи с Операционната Система във фонов режим. [*]След това натиснете
Change parameters в TDSSKiller отново. [*]Сложете всички отметки (този път рестарт не се изисква).

Натиснете бутона Start Scan.

Публикувано изображение

• [*]Проверката не би трябвало да отмене повече от
2 minutes.

Ако подозрителен обект бъде засечен, действието по подразбиране ще бъде Skip, кликнете върху Continue.

Публикувано изображение

Ако зловредни обекти бъдат намерени, тогава от падащото меню ще имате три възможности.
Бъдете сигурни, че избраното действие е Cure и натиснете върху Continue > Рестартирайте за да бъде завършена поправката.

Публикувано изображение

Забележка: Ако Cure бутона не е наличен от възможностите, тогава моля изберете Skip бутона, не избирайте Delete освен ако не сте инструктирани затова.

• [*]Лог файл ще бъде създаден в свободната директория на дял C: . Потърсете за лог с името "
TDSSKiller.[Version]_[Date]_[Time]_log.txt" и копирайте съдържанието му в следващия си пост.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не искам сериозно да се меся в тази тема, но когато (това е за знаещите и можещите) един комп с независимо каква операционна система (подчертавам) бъде овладян от трети лица (хакнат), непременно ли ще му препоръчате да си сканира компа за вирус? Задължително ли е да се превземе една операционна система от разстояние с помоща на бацил? В случая не е ли по-добре да се принсталира и да му се направят кадърни (а сега, де) настройки, за да не се повтаря случилото се? Само компа ли да си защити? Защитата от кибер-колеги мисля е доста по-обширна тема. И като казах тема, направете една такава. Това не е табу и не чупи регламента на форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение  Ако имате все още нужда от помощ ..очаквам да следвате стъпките на темата Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега? За да ви помогнем са нужни дневниците от програмата Farbar Recovery Scan Tool .В следващия си пост копирайте пълното съдържание на файла FRST.txt и прикачете Addition.txt.

+

Моля, изтеглете последната (3.0.0.33) версия на TDSSKiller оттук и я запазете на вашия декстоп.

Стартирайте TDSSKiller.exe за да стартирате приложението. След това кликнете върху бутона Change parameters.

[*]Публикувано изображение

Сложете отметка през Loaded Modules.

Публикувано изображение

[*]Необходим е рестарт за осъществяване на промените. Направете го!

[*]TDSSKiller ще стартира автоматично след рестарта. Важно е да се отбележи, че вашия компютър може да изглежда по-бавен, на моменти неизползваем и с по-ниска производителност. Това е нормално и ще трае само един рестарт. Дайте му достатъчно време да зареди приложенията стартиращи с Операционната Система във фонов режим.

[*]След това натиснете Change parameters в TDSSKiller отново.

[*]Сложете всички отметки (този път рестарт не се изисква).

Натиснете бутона Start Scan. ...

Здрасти.

Благодаря за помощта НО и двете програми не работят на Линукс - Убунту.

Опитах с WINE и не става.

Живи и здрави :-).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:yanim: :yanim: :yanim: :yanim: :yanim: :yanim: :yanim: :yanim:

Здрасти.

Благодаря за помощта НО и двете програми не работят на Линукс - Убунту.

Опитах с WINE и не става.

Живи и здрави :-).

:yanim:   Нямам думи...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Добави ново...