Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

BG_MartiaL

Мишката ми има много прах под крачетата

Препоръчан отговор

Добър ден искам да попитам как мога да премахна прахта която се е събрала под крачетата на мишката когато я купих те се лепяха и всичко точно но сега като погледнах отдолу под тях е пълно с прах и няма как да ги отлепя защото няма да мога повече да ги залепя има ли начин , да се почистят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не разбрахме , модела/марката на въпросната мишка?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как под крачетата на мишката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може ли да направиш една снимка на мишока , как така крачетата за залепени и да има прах под тях ?

М/у другото , преди години разбрах че даже и се продават такива крачета  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако прахта е между мишката и крачетата, според мен е по-скоро козметичен проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добър ден искам да попитам как мога да премахна прахта която се е събрала под крачетата на мишката когато я купих те се лепяха и всичко точно но сега като погледнах отдолу под тях е пълно с прах и няма как да ги отлепя защото няма да мога повече да ги залепя има ли начин , да се почистят?

:wors: :wors: :wors:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето ви снимка Публикувано изображение

Точно тук където съм посочил с стрелките се намира събраната прах.И  да попитам ако взема например нещо остро като клечка за зъби и покрая изчепкам прахта ще стане ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На моята bloody v7 , също там се събира прах. Аз я премахвам по следния начин: Взимам една игла, съвсем леко я избутвам на вънка и с една мокра кърпичка обирам прахта. При мен също са залепени, но когато ги отлепя пак мога да си ги залепя. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Със стара четка за зъби махни прахта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да напръскаш с препарат, например с Медикс ( само пази окото на мишката) и след това да почистиш или както са казали колегите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси за помощта успях чрез иглата. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...