Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Cruze

Проблем със CD-R в автомобил

Препоръчан отговор

Проблемът е, че като пусна диска, чете го известно време, обаче не тръгва. Превърта TRACK 1 и TRACK 2 и това е всичко. Как може да се изчисти грешката, ако въобще е възможно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на този диск ли прави така, диска какъв е- оригинален или не, и изобщо дай повече информация, така е неясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно диска е много надраскан.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли още хора които да ползват диск в автомобила ? който ще свири може би само седмица  :)

Китайците са решили отдавна проблема само за  40+ лева 

ПРИМЕРИ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ааа, аз лично в колата си ползвам стария и железен панасоник с дискове и няма грешка. Та той си буферира и колкото и сътресения и дупки да има - няма спиране. Даже минавах през едни лозя и полета и пак диска си свиреше. И не мисля да го сменям с някакви боклуци с флашки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само на този диск ли прави така, диска какъв е- оригинален или не, и изобщо дай повече информация, така е неясно.

Най-вероятно диска е много надраскан.

Не, диска ми го дадоха чисто нов, не е надрскан, няколко пъти пробвах да го изкарам и да го вкарам, но не се оправи. Пише нещо от сорта на iregibile, не помня точно какво пишеше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли още хора които да ползват диск в автомобила ? който ще свири може би само седмица  :)

Китайците са решили отдавна проблема само за  40+ лева 

ПРИМЕРИ

Слушал ли си някога нещата, дето ги предлагаш. Първо са 4х15 /4х25/ вата. Второ тунерите им са под всякаква критика. Трето вадят отвратителен звук. Това е в диапазона 40-70 лева. За около 100 лева може да се купи прилична музика нисък клас. Това е минимума. Предпочитам да си слушам mp3 дискове на дъртото JVC, отколкото флашка на Sang, Neo, Thunder и други подобни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cruzе дай повече информация какво е CD-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Слушал ли си някога нещата, дето ги предлагаш. 

Не , но предполагам  :) но е по добро от заекващ или изобщо не тръгващ диск  :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Cruzе дай повече информация какво е CD-то

CD-RW, на Verbatim

700 mb

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За RW до колкото знам , трябва лазера повечко да свети , а един отиващ си или пепелив лазер , ще му е трудно .

Пробвай го с оригинални дискове - тях ги просвирват почити до самата смърт на лазера .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За RW до колкото знам , трябва лазера повечко да свети , а един отиващ си или пепелив лазер , ще му е трудно .

Пробвай го с оригинални дискове - тях ги просвирват почити до самата смърт на лазера .

Няма да се учудя и ако плеера му изобщо няма включено в техническата характеристика че може да чете RW.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да чете , щом вижда трак 1  и тн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да чете , щом вижда трак 1  и тн.

От личен опит го казвам. Когато тия CD бяха модерни и актуални (аз си купувах само RW дискове и най вече на Verbatim) на много навигации, автомобилни и домашни плеери са ми отказвали за разлика от непрезаписваемите !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв ти е плеарът ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си вземи Плеър с USB порт. Слагаш си една флашка с песни и забравяш за проблема. В България повечето от пътищата са в окаяно състояние така че колкото и да е железен CD плеъра няма да издържи дълго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе само аз ли съм противник на тия новите плеъри и уредби с флашки ?

Предпочитам да дам 40 сти'нки за 700мб с музика, отколкото 10 лева за 4гб с музика.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам да дам 40 сти'нки за 700мб с музика, отколкото 10 лева за 4гб с музика.

Икономията е майка на мизерията !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема не е в диска за 40 стотинки, а в това, че самия плеър се разваля поради лошите пътища.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам флашка и SD карта, но проблемът е, че плейърът няма такива входове, пък и в запалката като включа едно устройство от OMV и него не ми го чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам флашка и SD карта, но проблемът е, че плейърът няма такива входове, пък и в запалката като включа едно устройство от OMV и него не ми го чете.

Затова си вземаш плеър, който има USB модул и си приключваш проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Емо, като ги правят боклуци, естествено че ще се развалят. Чудно защо моят Панасоник в колата досега не съм забелязал да ми прекъсва свиренето на диска докато се нервя и псувам дупките и отвратителното състояние на пътищата. Абсолютно всеки диск си върви без никакъв проблем и такъв досега не съм забелязал. Но предишния плеър беше оригиналния на опела, производство на филипс и беше пълна скръб, докато върви колата постоянно спираше и прекъсваше диска. И го ползвах само за радио, докато не го смених с нещо по-читаво.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами Емо, като ги правят боклуци, естествено че ще се развалят. Чудно защо моят Панасоник в колата досега не съм забелязал да ми прекъсва свиренето на диска докато се нервя и псувам дупките и отвратителното състояние на пътищата. Абсолютно всеки диск си върви без никакъв проблем и такъв досега не съм забелязал. Но предишния плеър беше оригиналния на опела, производство на филипс и беше пълна скръб, докато върви колата постоянно спираше и прекъсваше диска. И го ползвах само за радио, докато не го смених с нещо по-читаво.

Навремето ги правеха да са здрави и да работят, сега ги правят да устискат до гаранция и след това да се купува ново. Това е стандарт в цял свят. Давам съвет да си вземе плеър с USB, защото за около 100 лева ще си реши проблема. Не знам от кой град си, но ела тук в Плевен да видиш на какво се казва"Стадион равни трапища". Почти няма здрава улица. За пътищата към селата да не говорим. Почти всички познати, които използват музика в колата си взеха плеъри с USB. Още повече, че флашката поддържа повече място, а и песните, който не харесваш може да ги изтриеш и да си добавиш нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа, аз досега изобщо не съм забелязал подобен проблем. Даже се учудих, че вие тук срещате подобен и това ме накара да си спомня за предишния филипс, който си беше пълна скръб.

Аз лично с колата съм минавал през лозя и с тая тежка кола, едва не преобърнах колата, ама диска продължаваше да ми надува главата. И тогава наистина си бях пуснал диск, като през цялото време (5-6 минути) при всичките меко казано "сътресения" дори не запъна и си въртеше диска без проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа, аз досега изобщо не съм забелязал подобен проблем. Даже се учудих, че вие тук срещате подобен и това ме накара да си спомня за предишния филипс, който си беше пълна скръб.

Аз лично с колата съм минавал през лозя и с тая тежка кола, едва не преобърнах колата, ама диска продължаваше да ми надува главата. И тогава наистина си бях пуснал диск, като през цялото време (5-6 минути) при всичките меко казано "сътресения" дори не запъна и си въртеше диска без проблем.

Е поне по моите наблюдения това се случва. Аз на предишната кола смених 2 плеъра поради тази причина. Третия вече беше с USB и се родих, но пък продадох колата ( :wink12: ). Не казвам, че всичко е боклук. Вероятно има и хубави плеъри, но едва ли на цена от 80 лева.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...