Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Георги пламенов

уред за измерване на spl/db ?

Препоръчан отговор

здравейте гледах в нета няколко клипчета на който ползват такива устройства и измерват силата на басите и т.н та искам да попитам дали някой знае от каде мога да си намеря такова устройство,защото гледах имаше и приложения но те не се доближават до реалните стойности на вълната а не знам в бг дали има такива някой ако може да ме посъветва нещо ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е да го мериш, ти не го ли чуваш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За какво ти е да го мериш, ти не го ли чуваш ?

е сега за какво ми си е моя работа ако някой може да помогне за заповяда :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намери си друго занимание.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

намери си друго занимание.

Аз не мога да разбера.... мнения ли трупаш? Ако ще помагаш помагай, ако не... тогава си търси друго място да цапаш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Автора е решил да си пръсне парите с една глупава придобивка, просто защото няма какво да прави.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са си изцяло негови, кои сме ние, че да му казваме за какво да ги харчи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са си изцяло негови, кои сме ние, че да му казваме за какво да ги харчи.

Ми може би за да го предпазим от една безмисленна покупка, от която впоследствие и той ще разбере, че си е хвърлил парите на вятъра.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Парите са си изцяло негови,

Много вероятно е да са на родителите му.

Колкото до измерване - трябва да се дефинират характеристики - Точност на измерване, честотен и динамичен диапазаон, малсимални стойности на звуковото налягане.

Много малко устройства могат да издържат 180dB, каквито се постигат в състезания. За сравнение бронираните стъкла са по 3,14 спрямо тези на президентските автомобили, които трябва да издържат попадение на гранатомет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много вероятно е да са на родителите му.

Колкото до измерване - трябва да се дефинират характеристики - Точност на измерване, честотен и динамичен диапазаон, малсимални стойности на звуковото налягане.

Много малко устройства могат да издържат 180dB, каквито се постигат в състезания. За сравнение бронираните стъкла са по 3,14 спрямо тези на президентските автомобили, които трябва да издържат попадение на гранатомет.

не искам много информация колко държат до 150 дб ми стига според мен интересува ме от каде мога да закупя такъф уред ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...