Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Nuxeon

wi-fi проблем

Препоръчан отговор

Така,значи проблемът ми е следния.Като се отдалеча от рутера си (tp-link) примерно в другата стая и връзката спира..ако можете да помогнете,ще се радвам :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Премести рутера в коридора да  ти на средата между стаите :) Какви рутери  купувате бе хора дето не могат да покрият 50 квадрата ?  А ще ти делнат и темата защото заглавието не е по-правилата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много проблеми с тия рутери днеска бе и всичките от по 20тина лева или подарък от някой доставчик!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би в Украйна са включили система за радиоелектронно заглушаване,  която поради разстоянието има частичен ефект  у нас,  спрямо евтините устройства с кофти сигнал и антени. :D

Давам линк от фейса, щото сайта на "Гласът на Русия" на български, нещо не захапва да зареди при мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То не е само рутера ами и приемника на сигнала е важен да е читав и на какво разстояние лови сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те тия по 20/30 лева са за една стая , Мен едно ме е яд само  :) че един френ изрева че му трябва спешно рутер , полакомях за 25 кинта и си продадох моя TL-WR340G и на другия ден си купих от емаг TL-WR740N  - стария покриваше по добро разстояние , със новия е мъка  :( там където съм ползвал предишния , сега тоя никакъв го няма  :no-no: 

Сега чакам да не би тоя пак да му потрябва рутер и тогава аз да си купя друг по свестен .

Може би в Украйна са включили система за радиоелектронно заглушаване,  която поради разстоянието има частичен ефект  у нас,  спрямо евтините устройства с кофти сигнал и антени. :D

Кога са го пуснали колега , дали има общо с моя случай  ;) и до къде покрива ....Силистра да , но Лом е далече  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Аз съм с Netgear JWNR2000v2 и колкото и да е странно нее от най хубавите, върши доста добра работа като хващам сигнала чак на двора ни а, рутера е на втория етаж на голяма къща.. но това няма значение зависи как е разположен и така нататъка...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами те тия по 20/30 лева са за една стая , Мен едно ме е яд само  :) че един френ изрева че му трябва спешно рутер , полакомях за 25 кинта и си продадох моя TL-WR340G и на другия ден си купих от емаг TL-WR740N  - стария покриваше по добро разстояние , със новия е мъка  :( там където съм ползвал предишния , сега тоя никакъв го няма  :no-no: 

Сега чакам да не би тоя пак да му потрябва рутер и тогава аз да си купя друг по свестен .

Кога са го пуснали колега , дали има общо с моя случай  ;) и до къде покрива ....Силистра да , но Лом е далече  :)

Препоръчвам Ви този рутер. TL-WR2543ND  Повече от година го ползвам в тристаен апартамент и нямам проблем със сигнала.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...