Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Lubang

Охлаждане за Nvidia GF 7100GS

Препоръчан отговор

Здравейте,

видеокартата ми е Nvidia GF 7100GS и много загрява напоследък. Мога ли да й сложа охлаждане и какво трябва да бъде то?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цената на охладителя ще е по висока от цената на картата.

Иначе ако кажеш точния модел и производител все някои ще ти предложи подходящо охлаждане.

https://www.google.bg/search?q=GF+7100GS&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=SRJpU9_5BszfygO3w4HYCw&ved=0CDUQsAQ&biw=1920&bih=955

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видеокартата е на прикачената снимка. Дали охладител Deep cool V65 би свършил работа?

http://sofiacomputers.net/ohladiteli-ceni.php?id=7939

Според производителя става!Сменяна ли е термопастата някога?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

не, никога не е сменяна

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми като за начало започни с подмяната на пастата,тествай и тогава вентилатор!Но нали знаеш,че тази видеокарта става преди всичко за браузване :) :) :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам, той компютъра е вече много стар, но нямам възможност за нов сега. Всъщност си купих нова видеокарта nvidia gf210, но не мога да я подкарам. Компютъра я разпознава и след като инсталирам драйвера и рестартирам излиза шарен екран. Не знам какъв е проблема?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, знам, той компютъра е вече много стар, но нямам възможност за нов сега. Всъщност си купих нова видеокарта nvidia gf210, но не мога да я подкарам. Компютъра я разпознава и след като инсталирам драйвера и рестартирам излиза шарен екран. Не знам какъв е проблема?

Хм, това е нова за  Вас карта, но не е нова като модел, вече е на доста годинки откакто излезе от пазара. Но пък щом не е употребявана, значи си има гаранция. Мятайте я в магазина за подмяна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си обикновен вентилатор за 5-6 лева и го монтираш върху охладителя. Гарантирам ти че температурата ще падне веднага. Многократно съм го правил този номер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си обикновен вентилатор за 5-6 лева и го монтираш върху охладителя. Гарантирам ти че температурата ще падне веднага. Многократно съм го правил този номер

Благодаря, така и ще направя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Добави ново...