Премини към съдържанието
The Reaper

Постоянно изискване на код при ползване на гугъл

Препоръчан отговор

Здравейте, доста пъти вече се появява тая чудесия. И преди се е случвало но да речем веднъж на 6 месеца. Та ето я ситуацията http://prikachi.com/images.php?images/780/7474780G.png въвеждам веднъж, въвеждам втори път, трети - е взе да ми писва, та някакви идеи защо аджаба става така ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте, доста пъти вече се появява тая чудесия. И преди се е случвало но да речем веднъж на 6 месеца. Та ето я ситуацията http://prikachi.com/images.php?images/780/7474780G.png въвеждам веднъж, въвеждам втори път, трети - е взе да ми писва, та някакви идеи защо аджаба става така ?

Това се получава когато търсите усилено, т.е. при чест рефреш на страницата. Скоро не ми се е случвало това.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това се получава когато търсите усилено, т.е. при чест рефреш на страницата. Скоро не ми се е случвало това.

Е да, често използвам гугъл... обаче странно ми звучи да е от това.... както и да е, някакво евентуално решение ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е да, често използвам гугъл... обаче странно ми звучи да е от това.... както и да е, някакво евентуално решение ?

Освен въвеждане на кода или спиране на заявките - не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Освен въвеждане на кода или спиране на заявките - не.

Ясно. Мерси за бързите отговори!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това къде се случва  - офис, дом?

Обикновено се получава при УЖАСНО много заявки към Гугъл, които сам, с нормална работа на компютър е доста трудно да се постигне. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това къде се случва  - офис, дом?

Обикновено се получава при УЖАСНО много заявки към Гугъл, които сам, с нормална работа на компютър е доста трудно да се постигне. 

Получава се то, при по-усилено търсене често ми се е случвало. Публикувано изображение

ПС:

Публикувано изображение

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бая търсене трябва ;) 

Както и да е, освен писане на кода и продължаване така напред, няма друг вариант ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ми се е случвало 2 пъти май не помня, но по добре автора да си изчисти историята явно Интернет връзката му е нестабилна или бавна заради това обновява страниците.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да си провериш компютъра за наличие на зловреден софтуер.

Ако си с модем или рутер го рестартирай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Погледни си в настройките да не би да ползваш някакво прокси, на мен незнайно как ми се беше лепнало прокси и ми даваше същото съобщение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да си провериш компютъра за наличие на зловреден софтуер.

Ако си с модем или рутер го рестартирай.

Не мисля че машината е заразена, изчистих историята, хронологията и сега на пръв поглед всичко е ОК, а иначе интернета си ми е доста бавен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Рипчо, явно някой те е урочасал да си лошо ЗКУ. Реших преди време да ти погледна съдържанието, в това число пуснатите теми. Ами ти тоя твой компютър само по мрежовите кенефи го водиш, как да не те закачи я зараза, я Гугъла да те заплюе за следене като потенциален маниакален бот и да ти иска потвърждение за човечност :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм да се погледне ИП адреса. И на мен ми се е случвало при браузване през прокси.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен това го правеше постоянно, докато използвах стара версия на бразуъра. Пробвай да я обновиш до най-новата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен това го правеше постоянно, докато използвах стара версия на бразуъра. Пробвай да я обновиш до най-новата.

до най- нова си е.

Рипчо, явно някой те е урочасал да си лошо ЗКУ. Реших преди време да ти погледна съдържанието, в това число пуснатите теми. Ами ти тоя твой компютър само по мрежовите кенефи го водиш, как да не те закачи я зараза, я Гугъла да те заплюе за следене като потенциален маниакален бот и да ти иска потвърждение за човечност Публикувано изображение

Ееее кво ма направи ти Публикувано изображение  , вярно че се ровичкам повечко отколкото би следвало, ама мерак ко да се прави Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен лично не ми се е случвало от стар браузър да ми излиза такова съобщение, но крашването (недозареждането) на страниците беше явно та го обнових с по нова и сега нямам ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.