Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с отварянето на вбокса...всички други сайтове са наред единствено със него имам главоболие. Ако съм сбъркал раздела моля да ме извините..   нов съм тук :)

post-334754-0-82556400-1406027975_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша на браузъра и си рестартира оборудването (модем или рутер) и виж дали проблема е все още налице. Виж дали имаш ping до vbox7.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкс за вниманието. За съжаление направих всичко но пак не проработи...пингнах сайта и какво да видя...никаква връзка :ohmy:

post-334754-0-76703700-1406038460_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с ping 87.121.59.2 , ако няма пинг дай резултата от tracert vbox7.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отново няма пинг, а резултата от трейса..
П.С надявам се да не правите гадории с IP-то ми  :rolleyes:

post-334754-0-68379100-1406048177_thumb.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на Blizoo и им кажи за проблема. Не е при теб. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на Blizoo и им кажи за проблема. Не е при теб. 

Мерси Братле!  това взех да направя.. още утре ще пристигнат. Блaгодарско ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси Братле!  това взех да направя.. още утре ще пристигнат. Блaгодарско ;]

Няма за какво. Запази си снимката от трейса, въпреки че силно се съмнявам техниците да разберат какво си пуснал или поне шанса е минимален да попаднеш на някой, който поне мъничко разбира за какво става дума :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To няма смисъл да идват при теб, защото проблема не в оборудването на адреса. Проблема е в самия ISP, който при теб е Близу.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкс за вниманието. За съжаление направих всичко но пак не проработи...пингнах сайта и какво да видя...никаква връзка :ohmy:

освен изчистването на бисквитките, затрий и сайта от bookmarks...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен изчистването на бисквитките, затрий и сайта от bookmarks...

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! :help wanted3:

Проблема е в доставчика. При Tracert ping стига до мрежата на Нетера и от там вече има Request time out. Близу трябва или да сигнализира на Нетера да види за какво става на въпрос или просто трябва да прерутират пътя до Vbox през друг провайдър ( ако имат такъв)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас"...

Най-лесно е да метнат топката в чужд двор! Не, че не е тяхно задължение "служебно" да решат проблема с Нетера. А ти да звъниш тук и там. Какво ти доставят? Досъп до интернет! Да, ама явно не.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".

в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.

ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! Публикувано изображение

Ти показа ли им снимката от трейса, както те посъветвах по-горе и ако да, техниците на Близу какво ти отговориха?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти показа ли им снимката от трейса, както те посъветвах по-горе и ако да, техниците на Близу какво ти отговориха?

Не си спомням добре..каза че нямало връзка от самия вбокс...а пък проблем с тях нямало о.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Nicole V.
      Здравейте, от скоро имам един проблем..Вече ползвам телефона (samsung j7 2017) от половин година и наскоро изведнъж се появи следния проблем. Като си пусна например песен, първите секунди си се чува както трябва, но после изведнъж рязко се намалява сам без да го пипам, а е усилен до край и няма как да го усилиш още..така е със всичко звънене, аларми..И нямам дори идея защо е така, не съм теглила приложения и не съм си пипала настройките, някой да знае как да се справя, че нещо май не му се свири? 
    • от DarkEdge
      COMPLETE INTERNET REPAIR
      Живеем в епоха на интернет и с широко използваните технологии идват нови проблеми. Тъй като услуги като Facebook, Twitter, YouTube, счетоводство, резервни копия и редактори на документи стават все по-популярни, повечето хора не могат да функционират без интернет. Но какво да направите, когато вашата интернет връзка се разпадне. Да, разбира се; техникът е опция, но това е скъпа опция. Тук идва Complete Internet Repair.

Complete Internet Repair е мощен безплатен инструмент с отворен код за ремонт на интернет връзки. Моля, имайте предвид, че не е в състояние да отстрани проблеми с хардуера или да включи вашия ISP. Накратко; Complete Internet Repair ще се опита да поправи вашата интернет връзка.

Основен екран на Complete Internet Repair Build 5.1.0.3911
      КАКВО МОЖЕ ДА СЕ РЕМОНТИРА
       Ще трябва да запомните две златни правила за всяка помощна програма за ремонт .
      Първо; Не се опитвайте да поправите нещо, което не е счупено - може да го счупите.
      Второ: инструмемтът не може да поправи всичко, не сме като всевиждащия и всезнаещ Оракул, не можем да предвидим всяка ситуация, но всичко това казва: Complete Internet Repair трябва да може да помогне с повечето от вашите проблеми с интернет. интернет може да помогне (без обещания), ако имате някой от следните проблеми:
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен софтуер, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Проблем с интернет или мрежата след премахване на рекламен, шпионски софтуер, вирус, червей, троянски кон и др.
      o                    Няма достъп до никой уебсайт или има достъп само до някои уебсайтове.
      o                    Изскачащ прозорец с описание на грешка, свързана с проблем с мрежата.
      o                    Няма свързаност с мрежата, поради грешки в системния регистър.
      o                    Проблем с DNS търсене.
      o                    Неуспешно подновяване на IP адреса на мрежовия адаптер или други DHCP грешки.
      o                    Проблем с мрежовата връзка със съобщение за ограничена или липсваща връзка.
      o                    Обновяването на Windows не работи.
      o                    Имате проблеми при свързването със защитени уеб сайтове (напр. банкиране).
      o                    Internet Explorer спря да работи или се срива през цялото време.
      o                    Проблемни настройки на прокси сървъра.
      o                    Няколко други интернет грешки, но няма да се обсъждат всички тук.
      ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПРОБЛЕМИ С МОДЕМА
      Както споменахме по-горе, Complete Internet Repair няма да поправи хардуерните проблеми. Ако Complete Internet Repair не помогне с проблемите ви с интернет, проверете следните основни стъпки за отстраняване на неизправности, преди да позвъните на техник:
      o                    Уверете се, че модемът е свързан, включен и работещ.
      o                    Уверете се, че всичко е свързано или ако използвате безжична връзка, уверете се, че сте свързани към модема.
      o                    Обадете се на вашия интернет доставчик да тества трасето ви (може би ще трябва да рестартират устройствата по трасето си или да имат проблем от тяхна страна.
      o                    Запазете потребителското име и паролата си за достъп до интернет.
      o                    Направете начално установяване (Reset) на модема си (трябва да се запознаете с документацията на модема, за да разберете как)
      o                    o Въведете отново данните си за вписване в интернет (данните по подразбиране за влизане в интерфейса за конфигуриране на модема трябва да са отпечатани в ръководството - това обикновено е:
      username: admin
      password: admin).
      o                    Ако все още не можете да намерите информацията за влизане, опитайте http://www.routerpasswords.com
      o                    След като изпълните всички тези стъпки и интернет все още не работи, модемът може да е повреден и ще трябва да го замените или да се обадите на техник.
      ИЗТЕГЛЯНЕ НА COMPLETE INTERNET REPAIR

Complete Internet Repair се предлага в два режима:
      - Инсталатор за инсталиране на Complete Internet Repair на вашия компютър
      - Портативна версия за директно изпълнение от флашка или преносим твърд диск, коет означава, че можете да носите инструмента със себе си и да сте го готови, когато нещо се обърка. Той няма да запише никакви настройки в системния регистър или да остави следи в компютъра ви. Така че, можете да го използвате и никой да не знае, че сте го направили. Просто изтеглете версията, която предпочитате.

ИЗТЕГЛЯНЕ ComIntRep_3925_Setup.exe ПОРТАТИВЕН ComIntRep_3925.zip     ЛИЦЕНЗ Open Source ИЗИСКВАНИЯ Windows® XP, Vista, 7, 8 / 8.1, 10 (32 and 64 bit)
    • от dipsuchos
      Хай!
      Отново аз, отново сходна спънка. 

Много често (всеки ден) лаптопът ми настройва дата и час по негово грешно усмотрение, а там, където мога да ги сменя... не ми дава. Няма значение. За мен е по-важно да разбера откъде произлиза проблемът, за да знам как да го предотвратявам в бъдеще. 

(Тези прозорци се отварят директно с включването ми на лаптопа?!?!?!)

Свежи, леки предположения?

• от Магдаленаг
      Please guys if u have time to spare I'd be extremely and beyond greatful
      Да се разработи уеб сайт по тема музикални изпълнители. 
      Сайтът трябва да съдържа поне 4 страници, всяка от които да отговаря на:
      Задължително трябва да се предвиди версия за ниска разделителна способност на екрана (800 x 600 пиксела) и реализирана с CSS; за този случай може да се използва свободно избрана и 
      независима схема за разположение, като единственото изискване е за запазване на 
      използваемостта.
      Сайтът трябва да включва всички технологии - HTML/XHTML, 
      CSS, DOM, JavaScript.
      Всички страници трябва да се валидират по HTML5. Допустимо е да има минимален брой 
      грешки от валидацията.
      Сайтът трябва да бъде придружен от документация, която да включва:
      1. Заглавна страница.
      2. Задание с посочените варианти:
      /списък на елементите :
      1. Меню, съдържащо rollover бутони, реализирано чрез JavaScript. При посочване на бутон да 
      се променят неговите цвят на фона и цвят на текста. Използването на изображения за 
      бутоните е по желание на студента.
      3. Номериран списък с римски цифри и форматиран със CSS, така че всички нечетни редове 
      да бъдат в курсив (наклонени).
      4. Неномериран списък, използващ собствено изображение подредба на елементите по 
      хоризонтал (т.е. елементите да не са на нов ред).
      6. Формуляр, съдържащ текстови полета за въвеждане на собствено име, фамилно име, email, 
      голямо поле за съобщение, избор чрез радио бутони на приоритета на съобщението –
      „нисък”, „среден” или „висок” и два бутона – „Изпрати” и „Изчисти”. Чрез CSS на 
      текстовите полета и бутоните да се зададе цвят на фона и цвят на текста./
      3. Използваните HTML и CSS код, с които е реализирана зададената схема на 
      разположение:
                            header
                        навигация
                Осн                              За
      съдържание               контакти
      4. Използваният или собствен JavaScript код. 
      5. Резултати от валидацията на отделните страници.
      6. Списък на източниците, от където е заимстван готов код, текст или снимки.
    • от dipsuchos
      Здравейте,

Не знам в коя графа да категоризирам проблема си, но се радвам, че го има, защото отдавна не съм имала музата да науча нещо ново.
      Не ми излизат графики и повечето от информацията не е достъпна. Проблемът го имам само в YouTube, тъй че вероятно не е в CSS кодът. И все пак... Споделете вие. :)))

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.