Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам проблем с отварянето на вбокса...всички други сайтове са наред единствено със него имам главоболие. Ако съм сбъркал раздела моля да ме извините..   нов съм тук :)

post-334754-0-82556400-1406027975_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изчисти кеша на браузъра и си рестартира оборудването (модем или рутер) и виж дали проблема е все още налице. Виж дали имаш ping до vbox7.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкс за вниманието. За съжаление направих всичко но пак не проработи...пингнах сайта и какво да видя...никаква връзка :ohmy:

post-334754-0-76703700-1406038460_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с ping 87.121.59.2 , ако няма пинг дай резултата от tracert vbox7.com

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

отново няма пинг, а резултата от трейса..
П.С надявам се да не правите гадории с IP-то ми  :rolleyes:

post-334754-0-68379100-1406048177_thumb.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на Blizoo и им кажи за проблема. Не е при теб. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Звънни на Blizoo и им кажи за проблема. Не е при теб. 

Мерси Братле!  това взех да направя.. още утре ще пристигнат. Блaгодарско ;]

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси Братле!  това взех да направя.. още утре ще пристигнат. Блaгодарско ;]

Няма за какво. Запази си снимката от трейса, въпреки че силно се съмнявам техниците да разберат какво си пуснал или поне шанса е минимален да попаднеш на някой, който поне мъничко разбира за какво става дума :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

To няма смисъл да идват при теб, защото проблема не в оборудването на адреса. Проблема е в самия ISP, който при теб е Близу.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тенкс за вниманието. За съжаление направих всичко но пак не проработи...пингнах сайта и какво да видя...никаква връзка :ohmy:

освен изчистването на бисквитките, затрий и сайта от bookmarks...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

освен изчистването на бисквитките, затрий и сайта от bookmarks...

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! :help wanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! :help wanted3:

Проблема е в доставчика. При Tracert ping стига до мрежата на Нетера и от там вече има Request time out. Близу трябва или да сигнализира на Нетера да види за какво става на въпрос или просто трябва да прерутират пътя до Vbox през друг провайдър ( ако имат такъв)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас"...

Най-лесно е да метнат топката в чужд двор! Не, че не е тяхно задължение "служебно" да решат проблема с Нетера. А ти да звъниш тук и там. Какво ти доставят? Досъп до интернет! Да, ама явно не.
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

няма смисъл...казаха ми че проблема е от вбокса...цитирам:"блокира ли са те" и трябвало да се свържа с тях..и все пак викат "проблема не е от нас".

в другите версии на вбокс( Vgames, Vmusic,Vcards ) нямам проблеми.

ако може да ми пейстнете контактите от сайта им, ще съм ви благодарен! Публикувано изображение

Ти показа ли им снимката от трейса, както те посъветвах по-горе и ако да, техниците на Близу какво ти отговориха?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти показа ли им снимката от трейса, както те посъветвах по-горе и ако да, техниците на Близу какво ти отговориха?

Не си спомням добре..каза че нямало връзка от самия вбокс...а пък проблем с тях нямало о.0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Кристиян Йорданов
      Здравейте, Искам да ви попитам има ли как да си направя собствен интернет... Нещо подобно на нашия си интернет но да имат достъп само хората които съм казал и съм им позволил. С други думи да нямам връзка с нормален интернет а да е абсолютно нов. В смисъл да имам един рутер който не е свързан към интернет а аз да си създам моя търсачка моя видео платформа общо взето всичко ново.
    • от Koobenot
      Имам технически проблем с TV STAR T910 USB PVR, когато постая USB Flash в устройството, флашката загрява и в рамките на няколко седмици спири да работи. Изваждайки я цялата пари. Опитах се да свържа флашката към устройството посредством USB 2.0 A Male - A Female кабел (като този), с цел да не загрява, но през кабела не я разпознава. Идеи как мога да отстраня проблема? Възможно ли е да не се подават 5V на конектора за Flash памет, защото свързвайки същата флашка посредством кабела към PC, си работи нормално?
    • от bumblebee
      От 2 дена се боря с това нешо и не мога да го направя - пробвах какво ли не. 
      Прецъквам като луд измежду 4 езика и не мога да ги махна. Помощ?
      Не мога да добавя снимките тук, затова ги пускам на линк - сами виждате, че са 4 езика, но не ми дава да махна другите, които не ми трябват.
      https://imgur.com/cHE31bG
      https://imgur.com/MPUtZYd
      https://imgur.com/a/nmgMF
    • от borislav tsonev
      Здравейте,Беше ми подарен IPHONE 8, но проблема е, че е заключен.Телефона е закупуван от UK и е заклучен към T Mobile.Моля някои да ме насочи с каква програма да го разкодирам или по какъв начин може да се разкодира?
    • от Tosashi8
      Здравейте , имам проблем със стартиране на уиндоуса на лаптоп леново , изписва
      Check cable connection! 
      PXE-MOF: Exiting Intel PXE ROM.
      No bootable device — insert boot disk and press any key

• Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.