Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам проблем с моя рутер (TP WR740N) . Живея в тристаен апартамент , рутера ми се намира в хола , но в последната стая не хващам интернет (разстоянието е 10 метра) . Как да усилия сигнала ? (с една антена е )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте имам проблем с моя рутер (TP WR740N) . Живея в тристаен апартамент , рутера ми се намира в хола , но в последната стая не хващам интернет (разстоянието е 10 метра) . Как да усилия сигнала ? (с една антена е )

Тук

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Взимаш си същия рутер втора употреба за 10-15 лева, флашваш с dd-wrt, настройваш го като access point и си пушка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия рутер от една година поставен е в коридора нета на лаптопа го ползвам само вечер голям кеф е да гледащ тв и да си цъкаш на леглото в нета и сигнала е до дупка пълен като се има предвид , че е зад една панелна стена между вратата на детската стая , нооо като отида на терасата и няма сигнал не че ми трябва там де но да ти кажа от опит мн странно леглото в хола ми е до дограмата и сигнала е силен а терасата е на 1 2 крачки и няма сигнал хмм

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам същия рутер от една година поставен е в коридора нета на лаптопа го ползвам само вечер голям кеф е да гледащ тв и да си цъкаш на леглото в нета и сигнала е до дупка пълен като се има предвид , че е зад една панелна стена между вратата на детската стая , нооо като отида на терасата и няма сигнал не че ми трябва там де но да ти кажа от опит мн странно леглото в хола ми е до дограмата и сигнала е силен а терасата е на 1 2 крачки и няма сигнал хмм

Да, към него връзваш още един такъв, флашнат с dd-wrt и настроен като access point, и го слагаш на удобно за теб място, за да имаш сигнал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Извинявайте, но не съм силен в тази област и грам не разбрах какво трябва да направя за да имам интернет в стаята ми :/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си пуснеш кабел Публикувано изображение другия начин да изкараш някакъв мижав колкото да зареди гугъл , е да му търсиш място в хола - така по височко да е Публикувано изображение

Или да експериментираш 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

да си пуснеш кабел Публикувано изображение другия начин да изкараш някакъв мижав колкото да зареди гугъл , е да му търсиш място в хола - така по височко да е Публикувано изображение

Или да експериментираш 

Рутера не трябва ли без проблемно 20 - 30 метра да лови ? Разстоянието от рутера до стаята ми е 7 - 8 метра ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

премести рутера в коридора, сигнала няма как да го усилиш вариантът е да минава през по малко стени

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.