Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да си направя ето такъв сайт http://cinemaxxbg.ovo.bg/load/bg_audio/12 имам си и дизайн и всичко но е по разбичен и незнам как да го сложа в ovo.bg ако някой знае да ми помогне :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами няма как да стане като е по-различен. Правиш го така, че да се разчете от системата на ovo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не може да направиш сайт с няколко обяснения. Трябва просто да седнеш и да понаучиш доста неща. Това с ovo не ти го препоръчвам, просто нищо не правиш. Освен това файловете не стоят при теб, за да може да ги редактираш, а на сървърите на ovo. Ако нещо се случи сайта ти заминава. Да не говорим, че ще трябва доста да си платиш, за да си махнат рекламите и да имаш пълен достъп до настройки и менажиране на сайта си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това македонско сайтче, вече няколко колеги питат как да се вградят в него. Дали е толкова юбаво не знам, или просто ония са тръгнали да си правят реклама на него?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казаха хората над мен - по-добре не се занимавай с ovo. Като цяло може за момента да ти се струва някакво удачно решение, но това изобщо не е така. С времето ще ти се струпат доста проблеми... особено ако си новобранец/начинаещ в това. Късмет в начинанието ти!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купуваш си един хостинг акаунт има много евтини и безплатни,купуваш си домейн или ползваш безплатен,теглиш wordpress инсталираш го и си готов...много хубави сайтове стават с него и това не е система само за блогове може идеално да се направи като сайт...поне 100 пъти по-добро от ово

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-лесно e да си направиш блог в Wordpress.com, Blogger.com или друг подобен, а защо не и в Glog.dir.bgАко искаш повече възможности, но без да влагаш никакви средства и минимални усилия, регистрирай се в 000webhost.com или друг безплатен хост, след което инсталирай някоя CMS платформа - Drupal, Wordpress, Joomla или друга. За повече информация относно CMS програмите виж тази статия. Ако пък си твърдо решен сайтът ти да бъде уникален, ще се наложи да се потрудиш малко и да научиш поне HTML и CSS. В интернет е пълно с безплатни уроци, а ако искаш, мога да ти изпратя и книгата "Програмиране и уеб дизайн за начинаещи", написана от мен. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казаха повечето момчета по-горе, ОVO не е надеждна платформа, има доста безплатни уебхостинги, които предлагат безплатно построяване на уебсайт чрез шаблони или пък използване на Wordpress, която по мое мнение е уникална система. Все пак тези безплатни хостинги имат недостатък: рекламите, те се появяват на уебсайта ти на определен брой посещения, примерно 5. Евтино решение на това е закупуване на хостинг от известни български и чуждестранни фирми, при цени от 8лв на месец получаваш прекрасни условия и също така собствен домейн, те ти помагат с направата на уебсайт чрез контролния им панел т.е шаблоните за които говорихме по-рано., така вече сайта ти става уникален сам по себе си.

Редактирано от S0uL (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.