Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

имам следния проблем , когато си кача на външния HDD филм 1080p и го включа в USB на телевизора, не се възпроизвежда , т.с. насича постоянно. С другите филми няма никакви проблеми , до 720p си вървят идеално, телевизора е FULL HD 1920 x 1080, модела е  PANASONIC TX-48AS640E 3D LED.

Та въпроса ми е телевизора ли е слабичък, или е нещо свързано по настройките?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

1.Какъв ти е HDD?

2.Пробвай да включиш HDD към HDMI входа на телевизора (явно ще ти трябва друг кабел, но има такива), a не към USB-то.Телевизора ти има два  USB входа, които са 2.0-мисля заради това може да е. Това ще има полза, ако HDD-то ти позволява пренос на по-висока скорост, което не знаем дали е така.

пп.ТВ не е ,,слабичък,,!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какви формати като размери и   резолюция поддържа самият телевизор. Пише ги в упътването му ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговорите.

HDD е http://www.emag.bg/v-nshen-hard-disk-wd-elements-portable-500gb-2-5-usb-3-0-cheren-wdbuzg5000abk/pd/D3JCXBBBM/?ref=products_center-3_2

до 720p няма проблем , пробвал съм го и на 3D, и май остава плеяра на телевизора да не поддържа 1080p 

Пробвал съм  също чрез флашка същите филми и пак не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

2.0

Това не вдяна ли защо е червено? Виж на въпросното видео колко му е битрейта и си помисли дали може да мине през такъв порт. Мисля че там е тясното място. Има и вероятност самият порт да не осигурява достатъчно захранване. Ако има възможност за външен адаптор / захранване - пробвай.  Кабелът трябвеа да е максимално къс. Пробвай и на друг порт ако има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Това не вдяна ли защо е червено? Виж на въпросното видео колко му е битрейта и си помисли дали може да мине през такъв порт.

Както и да мисли, няма начин скоростта на USB-то да е проблема. Никакъв. USB2.0 e 480 Mbps, а стандартно дори Blu Ray изисква максимално 54... Моето предположение е, че формата/профила/кодека, с който е копресиран филма, не се подържат изцяло от телевизора - не е изключено, имайки предвид че по мрежата ги компресират за PC, не за хардуерен декодер на телевизор. Редактирано от flare (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Има и вероятност самият порт да не осигурява достатъчно захранване. Ако има възможност за външен адаптор / захранване - пробвай.  ...

Може и заради това да е .А това аз го написах нарочно с червено, така че вдявам за какво съм го писал ;) и имах такова предположение като твоето.

flare по-долу в коментара си го опровергава.Не споря, може и да не е заради това.Но...въпросния телевизор съм го пробвал с 3D демо клип от флашка (който е 1080p), та не мисля че плеъра му не може да възпроизвежда 1080p.Може!А как тръгна въпросното демо през  USB 2.0 порта!?!?

ДА тук ще кажете-ами като се гледа 1080p през USB 2.0 порта за какво коментираме-ами просто ми стана интересно и предложих друг вариант, който пък и него сме пробвали!

А ако е заради формат,кодек (ако мислите, че не може да го възпроизведе плеъра на ТВ-това към flare)-то мисля файла изобщо няма да тръгне ако е така!

Това, че насича все ми се струва, че е заради свързването и въпросния порт.

Ако автора пробва друг вариант и успее нека сподели.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А ако е заради формат,кодек (ако мислите, че не може да го възпроизведе плеъра на ТВ-това към flare)-то мисля файла изобщо няма да тръгне ако е така!

Не си прав, съвсем често срещано явление е филм да тръгва, но да сече/прави артефакти, ако примерно профила не се подържа. То не води до краш, а до грешно декодиране, съответно кофти кадър или дълъг процесинг. Това особено при хардуерно ускорение. Не би тръгнало само ако не си познае хедъра. Още повече че ти си плейвал един филм и той е работел - значи не е пропускателната способност на порта, изключаем доводите които писах по-горе. Също не вярвам и да е от хард-диска - по принцип са много по-бързи от необходимото за такъв филм - и беше казано че е пробвано с флашка - т.е. не мисля, че е от носителя.  Аз бих посъветвал автора на темата да пробва няколко различни филма, с различни формати, кодеци и т.н.

Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Не си прав, съвсем често срещано явление е филм да тръгва, но да сече/прави артефакти, ако примерно профила не се подържа. То не води до краш, а до грешно декодиране, съответно кофти кадър или дълъг процесинг. Това особено при хардуерно ускорение. Не би тръгнало само ако не си познае хедъра....

Добре де - хайде да не спорим.Кой прав-кой крив.Знам , че разбираш много от разни компютърни шашми, ма за какво хардуерно ускорение говориш при плеъра на телевизора не ми е ясно.Мен пък силно ме съмнява да е от формата-баф тоя формат дето пробва автора, та да не го поддържа телевизора

Публикувано изображение

Нека автора все пак след като е  решил дилемата  да каже кой прав и кой крив :)

Ако ти си прав ша черпя  :beer:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ма за какво хардуерно ускорение говориш при плеъра на телевизора не ми е ясно.

Ако ти си прав ша черпя  Публикувано изображение

Ти мислиш че плейъра е чисто софтуерен ли?Публикувано изображение Естествено че е хардуерен, и преди сме дискутирали това и на всеки е ясно, че чип за 10-15 долара може да енкодва декодва FullHD, докато за софтуерно се иска съвременен CISC процесор, и те пак разчитат на видеокартите най-малкото за преоразмеряване, ако има...

Примерно такива модули има в процесорите на смартфоните...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти мислиш че е софтуерен ли?Публикувано изображение

Пхахах :D  ма ти май не ме разбра (или не искаш)-както и да е.Хайде стига сме спамили темата.

Лека от мен и със здраве.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво толкова са написали, MKV не е формат за видеокомпресия а контейнер, и масово производителите, не се пишат реално какви аудио компресии поддържа плеъра, дали има DTS, DTS HD, TrueHD и т.н. защото едно видео може да накъсва и дори изобщо да не тръгва заради аудиото към него.

Редактирано от ined (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво толкова са написали, MKV не е формат за видеокомпресия а контейнер, и масово производителите, не се пишат реално какви аудио компресии поддържа плеъра, дали има DTS, DTS HD, TrueHD и т.н. защото едно видео може да накъсва и дори изобщо да не тръгва заради аудиото към него.

Ами и DTS си поддържа телевизора,а  и не само...Ето какво, че да не поствам 100 шота.

И не съм сигурен ,че ако поддържа видео формата няма да може да го възпроизведе заради аудиото (ако не поддържа аудиото)

Ма щом казваш...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Темата стана доста разгорещена, но все пак не мисля че съм единствения с такъв проблем.Така че дискусията стана доста полезна :)

Ще споделя какво съм пробвал и какви проблеми имах.

Проблеми с насичанe:

1.Thor 

NFO:

Thor.2011.720p.BluRay.x264.DUAL-CHD°±°±°±°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°?Thor.2011.720p.BluRay.x264.DUAL-CHDRELEASE DATE....: 10/29/2013THEATRE DATE....: 2011iMDB URL........: http://www.imdb.com/title/tt0800369/iMDB RATiNG.....: 7.0/10 299,814 votesGENRE...........: Action | Adventure | FantasySOURCE .........: Thor 2011 BluRay 1080p AVC DTS-HD MA5.1-CHDBitsViDEO BiTRATE...: x264 L4.1 High @ 4733 KbpsFRAME RATE......: 23.976 fpsAUDiO 1.........: Bulgarian AC3 Dolby Digital 5.1 640 kbpsAUDiO 2.........: English DTS-HDMA core 5.1 1509 KbpsRUNTiME.........: 1:54:51 (h:m:s)ASPECT RATiO....: 2.353 : 1RESOLUTiON......: 1280 X 544SUBTiTLES.......: N/AFilE SiZE.......: 5GENCODER.........: youlong@CHD

2.The Mummy

NFO:

The.Mummy.1999.BluRay.720p.DUAL.x264-CHDRELEASE DATE....: 01/12/2011THEATRE DATE....: 1999iMDB URL........: http://www.imdb.com/title/tt0120616/iMDB RATiNG.....: 6.9/10 99,075 votesGENRE...........: Action | Adventure | FantasySOURCE .........: The Mummy Trilogy 1999 2001 2008 Blu-ray CEE 1080p VC-1 AVC DD5.1ViDEO BiTRATE...: x264 L4.1 High @ 4427 KbpsFRAME RATE......: 23.976 fpsAUDiO 1.........: English DTS-HDMA core 5.1 1509KbpsAUDiO 2.........: Bulgarian 2.0 128KbpsRUNTiME.........: 2:04:45 (h:m:s)ASPECT RATiO....: 2.353 : 1RESOLUTiON......: 1280 X 544SUBTiTLES.......: N/AFilE SiZE.......: 5.2GENCODER.........: youlong@CHD

3.The Amazing Spider-man

NFO:

Формат: MKV

Видео: 1280x534 at 23.976 fps, x264@L4.1, ~4500 kbps avgАудио#1: Russian: 48 kHz, AC3, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~640.00 kbps avg |Дублаж, Blu-ray CEE|Аудио#2: Ukrainian: 48 kHz, AC3, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~640.00 kbps avg |Дублаж, Blu-ray CEE|Аудио#3: English: 48 kHz, DTS, 3/2 (L,C,R,l,r) + LFE ch, ~1536.00 kbps avgАудио#4: English: 48 kHz, AC3, 2/0 (L,R) ch, ~192.00 kbps avg |Commentary|Субтити: Russian (captions), Russian, English, Russian (Commentary), English (Commentary)

Нямах проблеми с :

1.Avengers 3D

NFO:

The.Avengers.2012.1080p.BluRay.3D.H-SBS.DTS.x264-PublicHD

http://www.imdb.com/title/tt0848228/Date .....: August 21 2012Runtime ..: 2:22:54.899 (h:m:s.ms)Size .....: 15.27 GBVideo ....: 1920x1080Bitrate ..: 13.5 mbps (x264/CBR/ L4.1)Audio 1...: English DTS 5.1 Ch 1510 kbpsSource ...: The.Avengers.2012.1080p.BluRay.3D.AVC.DTS HD MA7.1-BLUEBIRDSubs .....: English / Russian / Ukrainian / Swedish / Norwegian / Danish / Finnish / Greek / Bulgarian / Lithuanian / Latvian / EstonianRating ...: 8.6/10 from 294,821 usersScreens...: $207,438,708 (USA) (6 May 2012) (Opening Weekend) (4,349 Screens)Genre ....: Action | Sci-Fi | Thriller

2.Tangled

NFO:

Complete name : Tangled.3D.2010.BDRip.x264.1080p-MOTLEYTangled.3D.2010.BDRip.x264.1080p.mkvFormat : MatroskaFormat version : Version 2File size : 5.60 GiBDuration : 1h 40mnOverall bit rate : 7 990 KbpsMovie name : Tangled.3D.2010.BDRip.x264.1080p-MOTLEYEncoded date : UTC 2011-11-30 11:29:29Writing application : mkvmerge v4.4.0 ('Die Wiederkehr') built on Oct 31 2010 21:52:48Writing library : libebml v1.0.0 + libmatroska v1.0.0

Video

ID : 1Format : AVCFormat/Info : Advanced Video CodecFormat profile : High@L4.1Format settings, CABAC : YesFormat settings, ReFrames : 4 framesMuxing mode : Header strippingCodec ID : V_MPEG4/ISO/AVCDuration : 1h 40mnBit rate : 6 807 KbpsWidth : 1 920 pixelsHeight : 1 080 pixelsDisplay aspect ratio : 16:9Frame rate mode : ConstantFrame rate : 23.976 fpsColor space : YUVChroma subsampling : 4:2:0Bit depth : 8 bitsScan type : ProgressiveBits/(Pixel*Frame) : 0.137Stream size : 4.77 GiB (85%)Writing library : x264 core 114 r1913 5fd3dce

Странното е че при "3D" си работи , утре ще пробвам и с други 1080p които не са "3D".
Редактирано от LasVegasBoy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Е ако правилно си писал то кво излезе, че на 720p ти насича, а на 1080p не !?!?А нали уж беше обратното.

Аз лично от инфото към файловете не мога да разбера причината, камо ли че на 3D ще ти върви, а инак не! За мен няма никаква логика.

Не сподели какъв е тоя файл 1080p дето ти е насичал.Да не би той да е бъгясан нещо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно така,пробвай на друг телевизор,как се вижда.

Ако можеш,пробвай с друг носител-флашка,друг диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заблудил съм се , че всички филми 1080p не тръгват.

Филма който пробвах беше 

- When in rome

INFO

SOURCES.................: Retail Blu-ray Disc [GER]
........................: Retail Blu-ray Disc [CEE] (-EiMi)
FORMAT..................: MKV (Matroska)
SIZE....................: 19.2 GiB
DURATION................: 1h 30mn
CHAPTERS................: Yes (Not Named)
IMDB....................: http://www.imdb.com/title/tt1185416/
GENRES..................: Comedy | Romance

VIDEO
CODEC...................: MPEG-4 AVC VIDEO
FRAME RATE..............: 23.976 fps
DISPLAY ASPECT RATIO....: 16:9
FORMAT PROFILE LEVEL....: HIGH 4.1
BITRATE.................: 26.0 Mbps
RESOLUTION..............: 1080p (Progressive) - 1920 x 1080 pixels

AUDIO
CODEC...................: DTS-HD MASTER AUDIO
LANGUAGE................: English
CHANNEL(S)..............: 5.1
BITRATE.................: 3962 kbps
SAMPLING RATE...........: 48 KHz
BIT DEPTH...............: 24 bits
OTHER INFO..............: DTS Core: 5.1 / 48 kHz / 1509 kbps / 24-bit

Той ми насичаше , после пробвах и "'Thor" и той ми насичаше , но не обърнах внимание , че е 720p. И направих заключение че проблема е 1080p. Грешката е моя , за което се извинявам.

Пробвах още два филма които са 1080p:

1.Robocop

NFO

RoboCop.2014.1080p.BluRay.REMUX.DTS-HD.MA.5.1-PublicHD

http://www.imdb.com/title/tt1234721/

Rating .............: 6.5/10 from 57,725 users
Screens.............: $25,061,581 (USA) (16 February 2014) (3,372 Screens)
Genre ..............: Action | Crime | Sci-Fi | Thriller

Date ...............: May 8 2014
Runtime ............: 1hr 57m
Size ...............: 24.8 GB
Video ..............: 1920x1080
Bitrate ............: 26286 kbps (x264 High@L4.1)
Audio 1.............: English DTS-HD MA 5.1 Ch 3954 kbps
Chapters............: Yes
Source .............: 1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-PublicHD

2.Transporter

NFO

Complete name : Transporter.2.UNCUT.2005.1080p.BluRay.Dual.Audio.AC3.DTS.x264-CtrlHD.mkv
Format : Matroska
File size : 8.90 GiB
Duration : 1h 28mn
Overall bit rate : 14.4 Mbps
Encoded date : UTC 2011-01-26 20:27:52
Writing application : mkvmerge v2.4.2 ('Oh My God') built on Jan 18 2009 17:30:28
Writing library : libebml v0.7.7 + libmatroska v0.8.1

Video
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L5.0
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 6 frames
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 1h 28mn
Bit rate : 12.7 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 818 pixels
Display aspect ratio : 2.35:1
Frame rate : 23.976 fps
Color space : YUV
Chroma subsampling : 4:2:0
Bit depth : 8 bits
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.338
Stream size : 7.68 GiB (86%)
Writing library : x264 core 60 r918M 91fe97b
Language : English

Тези два филма нямаха никакви проблеми , макар че са 1080p.

И от тук идва странното , защо няма проблем с 1080p, а някои 720p ги насича (не всички,само които съм изброил).

Извода който установих е :

1.Няма проблем с HDD , все пак филм като Robocop (25GB) с и тръгна идеално.

2.Телевизора се затруднява с определени "релийзи" на филми които са по тракерите, не знам защо.

Ако имате някакви идеи или алтернативни варианти, пишете! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заблудил съм се , че всички филми 1080p не тръгват.

2.Телевизора се затруднява с определени "релийзи" на филми които са по тракерите, не знам защо.

Както казах вече:

Моето предположение е, че формата/профила/кодека, с който е копресиран филма, не се подържат изцяло от телевизора - не е изключено, имайки предвид че по мрежата ги компресират за PC, не за хардуерен декодер на телевизор.

съвсем често срещано явление е филм да тръгва, но да сече/прави артефакти, ако примерно профила не се подържа. То не води до краш, а до грешно декодиране, съответно кофти кадър или дълъг процесинг. Това особено при хардуерно ускорение.

Ако имате някакви идеи или алтернативни варианти, пишете! Публикувано изображение

Може да ги прекодираш с кодек/профил, който телевизора ти подържа изцяло. За друг начин не се сещам. Редактирано от flare (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Както казах вече:Може да ги прекодираш с кодек/профил, който телевизора ти подържа изцяло. За друг начин не се сещам.

Не ми се занимава с конвертиране , по-добре би било да сваля някой различен релийз на филма който искам да гледам. :)

Все пак благодаря на всички за отговорите.

Имам и друг въпрос , ако си купя Blu-Ray Player дали ще чете всичко ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

...Имам и друг въпрос , ако си купя Blu-Ray Player дали ще чете всичко ?...

Пак зависи от форматите, които поддържа, но по принцип би трябвало.То ако ще купуваш по-добре да е 3D Blu-Ray.Сега цените им не са чак толкова високи.Но и така ако е по-нисък клас все пак може да имаш проблеми особено със субтитрите.

А иначе-какво ти е PC-то бе човек?Не можеш ли да си ги плейваш на PC и посредством HDMI да си гледаш всичко, каквото ти хрумне (това си е най-добрия вариант).За какво са ти тези гимнаститки!?!?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-добрия вариант е с HDMI кабел от PC в TV-то, но за съжаление компютъра ми е малко стар и големите формати филми ми насичат или не тръгват.

Процесор -     DualCore Intel Pentium E2160, 1800 MHz

Дънна платка -  Gigabyte GA-G31M-ES2L v2 

Чипсет -             Intel Bearlake G31

Ram -                 3072 MB  (DDR2-800 DDR2 SDRAM)

Видео карта -    NVIDIA GeForce GT 610 

Ще трябва да измисля нещо за в бъдеще, или ще е плеяр или малко ъпгрейд на компютъра, но с тази старовремска конфигурация на PC-то няма смисъл. 

Много странна работа е този телевизор , не само заради различните филми които не тръгват, ми също и заради субтитрите. Еднакъв формат субтитри (.srt) на различни филми , ги показва с различна големина.

Например на Avengers са ".srt" и ги показва нормални(големи), на друг филм Man Of Steel пак ".srt" ги показва малки и е гадно за четене от по-далечно разстояние, уш формата е един и същ.

Така че ако някой реши да си купува нов телевизор, да не бърза и да пробва преди да купи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така че ако някой реши да си купува нов телевизор, да не бърза и да пробва преди да купи.

То това си е правило, но и това не е гаранция.Е ако не си играеш 2 часа и да пробваш амнайсе хиляди формата де.

По принцип плеърите на ТВ-тата са си бошлав работа-мое мнение.Само да споделя, че таз годишен модел на Philips, който уж щеше да поддържа IDX sub (това са 3D субтитрите) съм го пробвал от любопитство и...ниц.Не знам какво не му харесаха, но не ,,разпозна,,файла за 3D субтитрите.

Така, че мой съвет е да помислиш за ъпгрейд и да си ползваш PC-то за плейване.Там няма няма, няма неще!!!

Гледам май си падаш по филмите и си запален, така че се замисли сериозно над това , за да не стане така , че да даваш излишно пари за други щуротии и пак да имаш проблем с някой файлове, субтитри и т.н.т.!

А избора какво да правиш и за какво да си даваш парите си е твой.

Успех с файловете...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запален по филмите бях като ученик, вече не чак толкова  :) сега просто ми остана като хоби през почивните дни, ако сме си вкъщи. 

Много гадно се получава да се събереш с приятели за да гледате някой нов филм и телевизора да не го пусне :D .И пак сваляне , пак записване и чакане.

А имали значение колко е дълъг HDMI кабела , защото компютъра  е в единия край на стаята, а телевизора в другия, смисъл ще имали смущения в сигнала като е по-дълъг?

И като ъпгрейд на PC-то на какво да заложа повече , смисъл на процесора и видеокартата като цяло за да нямам проблеми с тези "тежки" видео формати.Тя картата ми е нова (но е слаба), при всички случаи  ще трябва да сменя дъното за да мога да си сложа по-мощен процесор, но това ще е след време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И като ъпгрейд на PC-то на какво да заложа повече , смисъл на процесора и видеокартата като цяло за да нямам проблеми с тези "тежки" видео формати.Тя картата ми е нова (но е слаба), при всички случаи  ще трябва да сменя дъното за да мога да си сложа по-мощен процесор, но това ще е след време.

Процесорът е важен. Видеокартата ти трябва да е достатъчна за филми.. Високите и ниските класове видеокарти се различават по 3D процесинга, не декодването на видео.

Оттам нататък зависи какъв формат и профил е видеото. Ако се подържа напълно хардуерно, дори и процесор не ти трябва особено, цялата работа се върши от хардуера. Затова примерно Raspberry PI-тата се оправят с FullHD, въпреки, че процесорът им не е кой знае какво.

Преди да сменяш хардуер, бих ти предложил да пробваш с Media Player Classic (че има добра подръжка на хардуерно ускорение) и да видиш дали имаш проблеми с филмите. На жената лаптопа е с подобен процесор - малко по-добър и квото сме пускали (5-6 филма - не гледаме много много) върви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Запален по филмите бях като ученик, вече не чак толкова  :) сега просто ми остана като хоби през почивните дни, ако сме си вкъщи. 

Много гадно се получава да се събереш с приятели за да гледате някой нов филм и телевизора да не го пусне :D .И пак сваляне , пак записване и чакане.

А имали значение колко е дълъг HDMI кабела , защото компютъра  е в единия край на стаята, а телевизора в другия, смисъл ще имали смущения в сигнала като е по-дълъг?

1.Колкото по-къс кабел, толкова по добре (така казват) но категорично смея да твърдя, че до 10 метров няма да имаш проблем.С по-дълъг не съм пробвал и не знам.

2. За ъпгрейда ако искаш си набележи бюджет и пусни тема.Там има колеги, които по-добре биха те насочили кое ще е най-добре за еди каква си сума.

Potplayer също, а и има много повече опции за донастройване  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.