Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Не.

Дайте краен бюджет и какви са целите на конфигурацията.

Линковете ви не са коректни.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
INTEL CORE i5-4460, 3.20GHz, 6MB, BOX, LGA1150, Haswell RefreshSAPPHIRE 3072M R9 280 OC DUAL-X WITH BOOST DDR5 PCI-E 3.0 -> РевюKingston 8GB 1600SEAGATE 1000GB 7200 64MB SATA III Barracuda, ST1000DM003GIGABYTE B85M-DS3H, B85, DDR III 1600/1333, VGA, DVI, HDMI, LGA1150FORTRON RAIDER 550 SILVER, 550WFD Arc MiniОбщо: 1 278 лв.пс. Може да се сложи и SSD но ще е за сметка на нещо друго та не ти препоръчвам.Реално не ти помага за игрите освен ако не говорим за по-бързо зареждане на нивата но за целта ще ти трябва по-голямо. Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако целта е овърклок дъното ще ограничава клока. Ако няма да се овърклоква може да се мине с по-евтин процесор и да се вложат парите в друго - видео например. И смяната на SSD-то с някое по-бързо не е лоша идея. И ще натовари бюджета с 15-тина лв.Послепис: Наруто ме изпревари :)

Редактирано от psycho_666 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си споменал захранване.и избягвай тази серия ССД на Кингстън.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази тема и тази тема не ти ли бяха от полза? За какво пускаш трета? Не си ли избра конфигурация? 

Момци, няма кво да се пънете....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Божке даже съм си копирал предложението от предишната му тема без да усетя. После темите за 3 бона били фалшиви... :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези типове нямат тези пари, но просто си викат следното:

- "Пичове(с обръщение към групичката им), няма к'во да правим и аз предлагам следното - дайте да се погаврим в калдата и в хр-бг и да пускаме теми с цел спам във форумите." 

Един човек, ако е сериозен в покупката си то той няма да пуска темите с олигофренски въпроси и да се включва чат пат в тях. Същото важи и за онзи потребител "Сирене" ли как беше... Първо се включва в теми за машини и предлага( предложенията не му бяха на ниво и това е друг въпрос), а после не знае какво да си закупи в негова тема с 5 страници изписани...Лошото е, че раздела е пълен с фейкаджии!

Редактирано от НЛО (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези типове нямат тези пари, но просто си викат следното:

- "Пичове(с обръщение към групичката им), няма к'во да правим и аз предлагам следното - дайте да се погаврим в калдата и в хр-бг и да пускаме теми с цел спам във форумите." 

Един човек, ако е сериозен в покупката си то той няма да пуска темите с олигофренски въпроси и да се включва чат пат в тях. Същото важи и за онзи потребител "Сирене" ли как беше... Първо се включва в теми за машини и предлага( предложенията не му бяха на ниво и това е друг въпрос), а после не знае какво да си закупи в негова тема с 5 страници изписани...Лошото е, че раздела е пълен с фейкаджии!

Искам да имам избор, затова направих тези теми.Всеки препоръчва нещо различно от другия, а компа ще бъде купен след седмица две. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.