Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с версия 6.14 за скайп

Препоръчан отговор

Здравейте !Ползвам уиндоус7 и автоматично ми обновяват скайпа с тази версия 6.14.Проблема ми е следният: Показва ми абонати ,че са на линия които въобще дори не са в скайп.,и това е постоянно.Как бих могла да се справя с този проблем?Надявам се ,да не дублирам въпроса,но нямам време да следя....Предварително Благодаря! :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно си дала на скайп да ти синхронизира връзките с друга публична мрежа като FaceBook например. Откъде са другите абонати, които не трябва да са в скайп?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Като се логна в скайп на win 8 даже и компа ми да е спрян пак съм на линия. Мисля, че същото става като се логнеш в скайп и от телефон. Може и затова да е.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разкарайте бъгавата 6-ца и си инсталирайте много по-леката 4-ка. Аз ползвам 4.2 още от както е излязла ,ако не се лъжа 2010г. и съм много доволен. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Разкарайте бъгавата 6-ца и си инсталирайте много по-леката 4-ка. Аз ползвам 4.2 още от както е излязла ,ако не се лъжа 2010г. и съм много доволен. 

Скоро няма да сте много доволен, защото Майкрософт ще спрат възможността стари версии да се ползват

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Скоро няма да сте много доволен, защото Майкрософт ще спрат възможността стари версии да се ползват

Това е факт вече. Взаимствал съм някои файлове от 6-та версия ,иначе директно инсталиране на 4-ка няма да стане. 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За всеки случай всички бизнес версии може да си ги свалите от линка на майкросфт който capnemo ще ви предостави най-любезно.

Четох в един форум, че версия Skype.v4.2.0.169 работи

След свалянето Винаги Сканирайте изтеглените файлове за вируси!

Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ха, рекох да проверя, че отдавна не бях ползвал скайп...Познай, кво ми излезе Публикувано изображение

Отписахме ви, защото използвате стара версия на скайп. Изтеглете най-новата!

И аз геройски държах с 4.2, не че често ползвам таз бъгня, ама вече окончателно се разделих с този месинджър....Дреме ми за контактите, като са толкова ограничени, че да ползват скайп, не виждам защо да поддържам връзка с тях Публикувано изображение

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте !Ползвам уиндоус7 и автоматично ми обновяват скайпа с тази версия 6.14.Проблема ми е следният: Показва ми абонати ,че са на линия които въобще дори не са в скайп.,и това е постоянно.Как бих могла да се справя с този проблем?Надявам се ,да не дублирам въпроса,но нямам време да следя....Предварително Благодаря! Публикувано изображение

последната версия е 6.16.59.105, препоръчвам ви да обновите до нея

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Това е факт вече. Взаимствал съм някои файлове от 6-та версия ,иначе директно инсталиране на 4-ка няма да стане. 

аз пък съм на 3.8 скайп може да работи неинсталиран - при инсталацията инсталира сумати боклуци, а на практика ти трябва само skype.exe

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване