Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Търся снимка от клип на Dark Celtic Music

Препоръчан отговор

Снимката която търся е около 11 минута на клипа...https://www.youtube.com/watch?v=xJ_gZ-h2X9Y&index=18&list=FL4h6aCiw5J24LCGXB3Gxw1AДано да ми помогнете!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

https://www.google.bg/search?tbs=sbi:AMhZZisoS9NqZX2k8oPiS_1nj_1MM3uYDKO0_1XLY9SourjRp9VFj-kh3TvvS0tnrp8ef5j5tTvIBt6A3ubVfPrJi92IwS316gws0GufClmnndtjLSy5yGHh4udYQRnLNOFYNQQVuBJRBLjS9Phwp_1Wa6oYQAiCS5FU_1W_1vjaXgP1T3NlNPauFXazQR4Jz2eLsIoNMYsaHHntHXh0AZwTfZXV4T2xaVTRXtIiTNsXoKTLtoR2pO5Tf44RQ7b-3M5UIa4AKvfXc0XoKc5nFtEbVnrUuBf43CeKJgdJn2u2QGFATagFmjt4_10t3UxhYxS-hzQwccBLO_1NASMHvt2YU4DQMawwmiQO9d5nCIklg83ojJepKZpYLNE0pDL9iM1oHljX6Rtkr-Ogsoc0hIUZptxQQ1PEuvsMncjY_1EYjRfApzFn3nsGHEokb653IjI_1Uj-H64ODCyktig3M1V2hBMucJ-znya8PNipuS2DivobZdZG7Miv2PRmnzO96S8AROSd7v_1cbx9fhEHzEIXozgrPE9TA6ZaUUCO7eSkYrxgD3yM_1oMjDxpVFsK5g7LrVW_1VnHy3On0ARzXEBLpYO3VHlCVSJUPEZxBEUGeC03lnHLH7uN_1mq8jA5pPLlLGlgUCp_13ikxkfRloIwW6xHEPHZowfk76h5cfhoyMdpYal9ymU8Eq_1Qsn26y-Q66nMdRc845Z-C6nSSSD0i1ynxwtzmyIrFgIFofBu4FihnaIbDzeXny-o_1rqLWE4u8dmPbnZ5VtBAK2RXDqRelGs715DZGa_19d2UBTa2k7QeTlpxy2qIdWhMGbhpJIEGURzho-wrFKaoH8JCiAAHLw6wcLuhYIzKWZaKBS2yhBgZ5y_1alIW_1FYarNOfg3T9ZYVhnBJ8GCLxylDeGqn0W1UaUNDfcJbu7mn5wU52V032R_1HXddaTULSNW0c6cEbkm6KHRvKD5_1-sDfEwn9lj78pWr7CSj3Tiqo-8OfcVLpgaqIz3tJNH9jgcfi82zKhmrW-AIsz33c4rWit-dJhkaQQ1uUwfMoionRMAZ-pyPkO7mIKQULduBQz0-SpN5OZmu3Kel0X98QKosaMI8GzbLFWEt2A-0EhogsdwTYDBmTK8_1iBJmr1Var3ApZcOd1SxfvHH2_1jeOUIpWs8iNFjZmGhZ0uqWc7gJpi10FHQlm3B3vkQ9QnACaN_1MFtuTR0LU5ueMLEwLYN_1PjjSFDHxfQILpSRWaSZ3Z9OUa_1UCU5v-toXkRqzf9KRrPn-CYjMEe7C2qD-L-ao5ZMEStZl3PcnKzaJJFXpyrorgXdwVegpT-UViAKyHMTm1GDoItqpjS5ajm4o_1GRlI0_1uho9pjQRqzh06mxk0DMv2_1IZVgZXuLO10G-lmjRKt6_1Yqi68UlFOsDLCAep-kfH_192-h20S8gZpMasJkNzZcqnKKmM1lrPk9YJS-Lh_13HLIRB4o2IV1hEs43f_1K4XQCDffb3iQDxsRvEp

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледна ли моят линк, дето ти дадох???Ето ти я 1100х655 пиксела.В линка от предното мнение има и други размери...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледна ли моят линк, дето ти дадох???Ето ти я 1100х655 пиксела.В линка от предното мнение има и други размери...

Погледнах линка, но не ме пуска го да търся по размер защото явно няма други ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

но ме го да търся по размер 

Ако ти се разбираш какво пишеш, ние не вдяваме така. Може ли да се изясниш?

Нещо което е снето на видео с определена резолюция, как мислиш може да се намери на кадрова снимка с по-висока резолюция?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах линка, но ме го да търся по размер защото явно няма други ?

Ко речи???

Нещо което е снето на видео с определена резолюция, как мислиш може да се намери на кадрова снимка с по-висока резолюция?

Като го извадиш като кадър (картинка) и ползваш опцията на Google за търсене на избражение по изображение Публикувано изображение
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ко речи???

Като го извадиш като кадър (картинка) и ползваш опцията на Google за търсене на избражение по изображение Публикувано изображение

Ползвал съм я и знам как. Благодаря, Стъни! Принципно в Хрома я има в контекстното меню, показвано като се кликне върху изображението с десния бутон на плъха. Все пак въпросът ми е към Петко, който си мисли че в нета има наистина всичко което човек желае и във всички възможни и удобни някому варианти и проблема му е само, че той не може да го намери. Не може да се намери нещо във форма в която не съществува. Гугъл е просто интелигентна търсачка, намира а не създава резултати. Между другото, специално това изображение по кадър от видео, май има някакви авторски права, щото е взето от платен продукт.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

С по-добра резолюция не може ли да се намери?

Е колко по-добра? Запази си я на декстопа и ще видиш , че е 1269х716   Не бой са няма да ни осъдят, че сме я откраднали.

...Между другото, специално това изображение по кадър от видео, май има някакви авторски права, щото е взето от платен продукт...

sliderum стига се вкарва във филми бе батка.Ако клипа е частен-може би да.Но след като е качен (както в случая в YouTube) и е направен достояние за всички едва ли  автора би имал нещо против да се сваля, снима и т.н.т. Ми то програмите , които свалят клипове от такива сайтове са подсъдими значи.Или плащат на авторите права може би?

Ако толкова те дразни моето деяние, докладвай ме на автора на клипа и да ме съди.Или па де да знам, може и автора качил клипа да го е краднал от някой и него да го съдят!?

Просто споделих мнението си по въпроса.Нищо лично и лека вечер.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Е колко по-добра? Запази си я на декстопа и ще видиш , че е 1269х716   Не бой са няма да ни осъдят, че сме я откраднали.

sliderum стига се вкарва във филми бе батка.Ако клипа е частен-може би да.Но след като е качен (както в случая в YouTube) и е направен достояние за всички едва ли  автора би имал нещо против да се сваля, снима и т.н.т. Ми то програмите , които свалят клипове от такива сайтове са подсъдими значи.Или плащат на авторите права може би?

Ако толкова те дразни моето деяние, докладвай ме на автора на клипа и да ме съди.Или па де да знам, може и автора качил клипа да го е краднал от някой и него да го съдят!?

Просто споделих мнението си по въпроса.Нищо лично и лека вечер.

Всъщност зависи от това за какво ще я ползваш. Ако е за лични цели, обучение и подобни никой няма да те съди. Ако обаче е за комерсиални цели могат

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност зависи от това за какво ще я ползваш. Ако е за лични цели, обучение и подобни никой няма да те съди. Ако обаче е за комерсиални цели могат

1.Значи ако споделиш клипа някъде (което е комерсиално) ще те съдят!? Не вярвам.Ми то и в YouTube, Фейсбоклука и къде ли не се споделят клипове.Значи всички сме престъпници!?

2.Значи и Джо е в кюпа :D

3.Ок не ми се спори-носете ми поне портокали в затвора :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

1.Значи ако споделиш клипа някъде (което е комерсиално) ще те съдят!? Не вярвам.Ми то и в YouTube, Фейсбоклука и къде ли не се споделят клипове.Значи всички сме престъпници!?

2.Значи и Джо е в кюпа Публикувано изображение

3.Ок не ми се спори-носете ми поне портокали в затвора Публикувано изображение

Нямаш грижи, ще има портокали и цигари :)

Не, ако си го споделил в ютюб, но не получаваш пари от това това е некомерсиално използване и става малко по-особено, но обикновено не е наказуемо :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В духа на разговора да ви споделя едно клипче за авторските права, направено точно от YouTube с информативна цел за своите потребители:

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване