Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

помощ захранване видеокарта процесор !

Препоръчан отговор

Здравейте    дъноттоо ми е  http://www.asrock.com/mb/NVIDIA/K8NF6G-VSTA/     искам да си  купя видео карта ии процесор     може ли да ми предложите процесор     не разбирам много много       захранването ми е  350в      ще имам ли нужда от ново  ?     избрал съм си  и видео карта и процесор но  ще изчакам да ми предложите нещо по  добро  ако има нужда от друго   ще кача   Благодаря предварително     :)  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да наливате пари в това дъно.Поддържа най-много едноядрени атлони.И каквото и да вземете,ще е втора употреба.Събирайте парички за напълно нови части.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За минимален бюджет това:

G1840 2.9GHZ/2MB/LGA1150/BOX

GB H81M-DS2V /H81/1150

4GB DDR3 1600 A-DATA

SAPPHIRE HD7750 1G GD5 BULK

Обща стойност - 366.15 лв. с ДДС

Ти хубава конфигурация му предлагаш обаче знаеш ли, че щом има такова

старо дъно сигурно хард диска му и оптичното устройство са на IDE.

Това дъно има ли IDE слотове?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Може и SATA или SATA 2 да е харда. Имах едно такова дъно, дори малко по-старо, но още в началото бе купено със САТА диск. Което не изключва възможността диска в случая да е IDE.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

onogondur ти написа най точния отговор, въпрос на време е да прегрее чипсета на дъното и да се надуят кондензаторите (ако вече не са се надули и най вероятно тия в захранването са..) и само дето ще си се набутал...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване