Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Добавяне на бутон за копиране на пълното съдържание от една страница към друга.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Интересува ме някой дали знае plug-in за wordpress, които да ми дава възможност да копирам съдържанието от една страница в друга. Идеята е, че темплейта, които използвам има plug-in с възможност за добавяне не различни page options. Проблема е, че различните елементи, които се добавят в page options, полето имат възможност за добавяне на съдържание към тях. Така, когато започна да създавам нова страница, например, всеки път е необходимо да попълвам съдържанието в елемента към страницата. Гледах за някакви page дубликатори, но те не ми вършат работа, защото трябва да създавам всички страници на ново и да ги редя по менютата и т.н.

Освен това копирането мисля да използвам и при превода на страниците, при който се появява същия проблем. Когато задам да преведа страницата, всички елементи, които съм добавил и редактирал в page options-a изчезват.

Ако някой се е срещал с подобен казус нека да пише. Ще бъда много благодарен. В противен случай, аз ще играя ролята на този plug in... ;-)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нещо подобно, но не е същото... Видяло се е, че ще трябва да се пише нов персонализиран plug-in. Като го направя ще ви го кача да видите какво ми точно ми трябва, защото малко или много си е специфично... Мерси все пак. Най-вероятно ще използвам част от скриптовете на този plug-in, защото вече съм го инсталирал и мисля, че ще успея да се справя с него... ;-)

Благодаря за съдействието на всички...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от [email protected]
      Продава се дизайн за Гейминг блог (Може да се превърне и в спортен блог)(Jnews) за Wordpress с Demo Content (по желание).
      Съдържа:
      - Elementor & WP Bakery Page Builder
      - Gutenberg Support
      - Premium Features
      - Layout Creation
      - Front end post sumbission
      Изисква се от купувача:
      + Домейн и хостинг
      + WPress логин с pw и user
      Цена само за дизайн 90лв.
      Цена с контент 115лв.
      Цена за дизайн + Контент + SEO 200лв.
      DEMO: https://jnews.io/game/

• от Sarditata
      Здравейте, любезни хора! Вече имам блог, който засега пълня с информация. Имам два въпроса - първият е - Google ми предложи 130 лева, с които да се рекламирам. Зачетох се в ситните букви и май се оказва, че аз първо трябва да си плата, пък след това ще мога да не плащам за рекламата. Познавате ли тази оферта, има ли смисъл?
      Второ ми питане е за кутийката Видимост на сайта за търсещи машини. На клиповете, които гледах за настройтиге на блога, не тикват. Може би има причина?
      Благодаря предварително, винаги сте били много търпеливи към мен!

• от mywebsitegeek
      Това може да е интересно за някои хора: https://mywebsitegeek.com/2018/07/05/тест-на-споделен-хостинг-с-wordpress/
      Ще добавям още компании с времето, като ще го сравня и с резултати спрямо $5 VPS в Amazon или Digital Ocean.
      Идеята ми е да направя нещо като списък с всички популярни компании в България. Никой не ми плаща, акаунтите си ги купувам аз, та ще се опитам на месец да добавям по 1-2 фирми. Макар че от интересните почти не останаха
      Идните дни ще добавя coolicehost. Фирмата е българска, за това ще я включа.
      Теста не е перфектен, прост сисадмин съм. Отворен съм към подобрения
    • от sinet
      Здравейте, предлагаме временна работа която ще бъде заплащано на базата но това каквко количесто работа сте свършили и как точно.  
      Работата се сътои във редакцията на продукти в наш сайт.Работата е изключително лесна. Изискват се елементарни познания във компютърната сфера и абсолютно всеки човке с компютър и достъп до интернет може да я свърши. Свържете се със нас на лични съобщения и ще объсдим по подробно нашите инструкции за работата която предлагаме.

Хора които имат опит във сферата на Уебсайтовете и Website Developing  са с предимство!
    • от Plamena Dobreva
      Здравейте искам да попитам как мога да сложа регистрационна форма на Wordpress, в смисъл такъв да има потребители които да се регистрират в сайта. Другия въпрос е как тези  потребители да могат да качват съдържание на сайта, но преди да се публикува да се изисква одобрение от админа?
      Трябва ми нещо такова

Също така искам и потребителите да имат тези функции 

Благодаря предварително

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване