Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Кое е по добре Windows 8 или 7

dsa1996

Препоръчан отговор

Другарят Сата ги Надела едни...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Проблема не е в MS акаунта. Не знам дали си имал възможност да видиш обикновен потребител, който е посвикнал малко на Windows 7 да му тръснеш изведнъж Windows 8. Ефекта е индианец и пишеща машина. Като включим и цъкане и натискане с мишката без да четем какво пише и ти идва компютър с Windows 8, където почти всичко е омазано.

Може колегите да ми се изсмеят но все още си използвам на моя компютър Windows XP. 

Никой няма да ти се смее. ХР е великолепна ОС. И аз съм трипъл буут и допреди да се запъна си я ползвах предимно нея. Експлоръра на всеки един Windows може само да си мечтае за нещата, които може експлорърът при ХР. Съжалявам, но не смятам за ъпгрейд премахването на един милион полезни опции, а в същото време обемът да се увеличава десеторно. Чисто по майкрософтски.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване