Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Проблем с Wifi на лаптоп Asus F555LN

Препоръчан отговор

Здравейте купих си нов лаптоп Asus F555LN и инсталирах Windows 7, но не открива Wifi мрежи. Какво да направя ?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте купих си нов лаптоп Asus F555LN и инсталирах Windows 7, но не открива Wifi мрежи. Какво да направя ?

А самия адаптер включен ли е ?

Щото съквартиранта си купи HP и вика - няма Wifi . Като поглеждам - адаптера изключен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А самия адаптер включен ли е ?

Щото съквартиранта си купи HP и вика - няма Wifi . Като поглеждам - адаптера изключен.

Да

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Никакви мрежи не намира 

Няма начин, я дайте една снимка от дивайс мениджъра

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямате инсталирани драйвери, защо казахте че имате. Така и нас подведохте, но все пак аз знаех че причината е в това.  :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямате инсталирани драйвери, защо казахте че имате. Така и нас подведохте, но все пак аз знаех че причината е в това.  :)

А откъде може да ги намеря тогава   :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ги открия 

Странно аз ги открих с няколко клика:

http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/X555LN/HelpDesk_Download/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйверите, които предлага производителя са за Windows 8.1, но предполагам, че няма да има проблем да се сложат и за Windows 7. Така като гледам идея си нямате какво и как трябва да се инсталира. Намерете си човек, който разбира, за да може да инсталира всичко коректно и да можете да използвате лаптопа.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Драйверите, които предлага производителя са за Windows 8.1, но предполагам, че няма да има проблем да се сложат и за Windows 7. Така като гледам идея си нямате какво и как трябва да се инсталира. Намерете си човек, който разбира, за да може да инсталира всичко коректно и да можете да използвате лаптопа.

Инсталирах драйверите но пак нищо не става 

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои драйвери си инсталирал и кое по-точно не става? Имай в предвид, че трябва да инсталираш точните драйвери, защото в сайта на производителя за мрежовите устройства има няколко.

Друг вариант е да си свалиш тази програма

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Кои драйвери си инсталирал и кое по-точно не става? Имай в предвид, че трябва да инсталираш точните драйвери, защото в сайта на производителя за мрежовите устройства има няколко.

Друг вариант е да си свалиш тази програма

Понеже не разбирам може ли да ми кажеш кои точно трябва да инсталирам

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не разбирам може ли да ми кажеш кои точно трябва да инсталирам

Така отдалечено няма да мога да ти помогна, но вариантите са следните:

1.Вариант

Инсталираш си програмата AIDA и с нейна помощ може да се ориентираш какъв ти е хардуера и кой точно драйвер да инсталираш от сайта на производителя.

2.Вариант

Свали си програмата, за която съм ти дал линк. Сваляш, а чрез торент клиента си. Записаната е в ISO формат. затова ще ти трябва Daemon Tools или подобна на него програма, за да я стартираш. Тя ще провери, кои драйвери липсват и ще ги инсталира.

Има опасност обаче да ти излизат сини екрани (BSOD), поради причината, че драйверите са писани за Windows 8.1, но не е задължително.

Ако не може да се оправиш с тези указания, които ти написах отново ще повторя съвета ми, а той е да си намерите човек, който разбира.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...