Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Много проблемен хард диск!

Препоръчан отговор

Здравейте!!! Имам лаптоп Lenovo b5400 (има го в подписа) на 7 месеца. От 2, 3 дена забелязах че операционната ми система зарежда много бавно и вече за втори път ми се случва операционната ми система да спира да работи, в смисъл като съм на лаптопа ми се появява син екран и на на него се отчитат секунди и тогава се рестартира и ми пише Windows спря да работи!

Преди съм нямал никакви проблеми и също, по някой път зарежда драйверите на мишката по някой път не, и като играя много леки игри забиват, като cs, minecraft и др. Няма вируси в компютъра ми, чист е. Ето и тест на хард диска да кажете дали е наред или не защото аз не разбирам, благодаря предварително!!!

post-350010-0-23440100-1415008244_thumb.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок но харда ми е 1000гб и много бавно се сканира!

До момента има 1 червно квадратче а е още на парвия ред. Това май не е надобре! :(

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Когато излезне синия екран,след рестарта,ще излезне този екран,на който маркираш тази опция:choices.jpgП                                                                             Следващия син син екран,ще се задържи по дълго,ще го снимаш и качиш тук.На него ще е описан проблема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок но харда ми е 1000гб и много бавно се сканира!

До момента има 1 червно квадратче а е още на парвия ред. Това май не е надобре! :(

За сервиз е, ако е гаранционен го занесете да ви го подменят

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

А като отидеш на опцията Healt какво дава?

Ами като отида на Health нищо не дава, бяло е. Health status n/a, а този 1 лош сектор фатален ли е и може ли да се премахне.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще го занеса но, там го пращат до софия и го бавят доста време... а иначе има ли начин да се премахне или да се изолира този лош сектор. А и гаранцията ще се зачита ли защото аз го купих със Windosws 8 а му инсталирах Win 7 а и му е правен ъпгрейд, от 4гб на 8. :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще го занеса но, там го пращат до софия и го бавят доста време... а иначе има ли начин да се премахне или да се изолира този лош сектор. А и гаранцията ще се зачита ли защото аз го купих със Windosws 8 а му инсталирах Win 7 а и му е правен ъпгрейд, от 4гб на 8. :)

Презаписва/запълва се сектора с 00000. Ако е бил софтуерен проблема сектора ще се оправи, ако е хардуерен вероятно диска ще си го ремапне.

Лична молба: Имате ли възможност да снимате капака с надписите на диска?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимка на харда и теста на Error scan.

Ако това под аватара ти е вярно, сервиза на Леново се намира на улицата от Шишковата градинка към Морската градина! В ляво точно преди светофара. Няма начин да го пропуснеш

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти купя чисто нов диск с гаранция срещу твоя.

Трябва ми такъв екземпляр за да му ползвам главите ....

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Мога да ти купя чисто нов диск с гаранция срещу твоя.

Трябва ми такъв екземпляр за да му ползвам главите ....

Какво точно, какви глави.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

За части ми трябва.....

Значи моя хард на лаптопа ми ви трябва на вас за части, а вие ще ми дадете някакъв друг в замяна, така ли.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване