Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Покупка на хардуер покрай Черния петък?

Препоръчан отговор

Утре ще има пак черен петък разпродажба в един известен интернет магазин. Дали ще има някой по-опитен колега на линия, с който да се посъветваме ние по-неопитните, ако се двоумим за някой продукт дали си заслужава да бъде купен?

P.s. Ако въпрос темата ми е в грешен раздел моля да я преместите.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Освен там, другаде дали няма да има петъчни примоции?

Надявам се да има и да ги споделите тук. В момента се сещам за ардес освен емаг.

Някаква идея към колко ще започнат с продажбата? В полунощ или утре сутрин, защото ако наистина има нещо което си заслужава ще свърши бързо и няма да има време да се пита по форуми...

Лично аз се надявам да взема малко части за новия комп и ще се радвам ако има с кого да се посъветвам преди да поръчам. В една друга тема нахвърляхме грубо една конфигурация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има пак черен петък разпродажба в един известен интернет магазин. Дали ще има някой по-опитен колега на линия, с който да се посъветваме ние по-неопитните, ако се двоумим за някой продукт дали си заслужава да бъде купен?

P.s. Ако въпрос темата ми е в грешен раздел моля да я преместите.

Ха-ха, искаш да държиш някой колега рано сутрин на линия да ти бърше лигата и да те пази да не се прецакаш и всичко това безплатно. Оптимист.  :D

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

всичко това безплатно. Оптимист.  :D

Откакто са измислени финикийските знаци нуждата от благодарност отпада. Бира като награда за помощта ако изобщо се наложи такава? Оптимист? Винаги! :beer:  Иначе има и други които ще дебнат промоцията предполагам и ако има нещо изгодно ще пазаруват, нали целта на форума е да си помагаме..?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Откакто са измислени финикийските знаци нуждата от благодарност отпада. Бира като награда за помощта ако изобщо се наложи такава? Оптимист? Винаги! :beer:  Иначе има и други които ще дебнат промоцията предполагам и ако има нещо изгодно ще пазаруват, нали целта на форума е да си помагаме..?

Нали се сещаш, че тези други, които също ще дебнат промоциите(правилно е да се казва "акции") първо ще обслужат собствените си интереси и след това твоите. Затова те нарекох "оптимист". 

П.П. В днешно време никой няма да те бръсне за слива за едната бира. Това за съжаление е жестоката действителност.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Нали се сещаш, че тези други, които също ще дебнат промоциите(правилно е да се казва "акции") първо ще обслужат собствените си интереси и след това твоите. Затова те нарекох "оптимист". 

П.П. В днешно време никой няма да те бръсне за слива за едната бира. Това за съжаление е жестоката действителност.

Добре, значи ще видя дали ще има добра акция в компютърните части и ако си харесам взимам, после нали имам 15 дена да го върна ако размисля? А не нещо което примерно не се е продало за 1 година на цена 100 лева, покрай промоцио-акционният период да бъде намалено от 150 на 99, а в съседния магазин образно казано да си е на цена от 80 лв.

Общо взето 2 пъти пазарувах от тях и по веднъж от ардес и лаптоп бг. Мога да рискувам да потретя само  да не им стана редовен клиент... Идеята ми беше ако си харесам захранване или ссд или нещо друго да питам дали става и да получа отговор в някаква нормална времева граница.

P.s. По принцип въпроса не би трябвало да е в бирата или заплащане по принцип, а в това да се помага по тези форуми. Но сме си малко интересчии българите и затова си играем редовно на прее**цакай другарче и не се подкрепяме като други нации, нищо че се имаме за нещо повече от тях. Но това са национални особености така да се каже и се отдалечавам много от темата.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре сподели какви части ти трябват и за какво. Да ги обсъдим още сега и ако утре ги има в списъка на румънейшите да ги поръчаш. Но все пак не това е начина на отговорно пазаруване. Аз лично утре не мога да ти помогна, защото от рано съм на работа, а и честно казано считам цялата тази дандания за една голяма глупост. Манипулация на първично ниво.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре сподели какви части ти трябват и за какво. Да ги обсъдим още сега и ако утре ги има в списъка на румънейшите да ги поръчаш. Но все пак не това е начина на отговорно пазаруване. Аз лично утре не мога да ти помогна, защото от рано съм на работа, а и честно казано считам цялата тази дандания за една голяма глупост. Манипулация на първично ниво.

Ето от тази тема ,  която бях пуснал наскоро съм си харесал конфигурацията на playalistic 

GB B85-HD3 /1150

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

Kingston HyperX FURY White 8GB (2x4GB), DDR3, 1866MHz, CL10, 1.5V

ADATA SSD SP920 128GB

Super Flower Golden Green HX, 500w, ATX 2.2, PFC Activе

LED IPS DELL 23", Wide, Full HD, DVI, DisplayPort, Черен, P2314H

с изкллючение на ssd-то (скороста на запис е доста по-ниска от конкурентите) Процесора в емаг е по-скъп отколкото в никем. Ще видя утре дали ще има акция там. Общо взето каквото успея да взема от тези части и наистина на добра цена (да има разлика с цените в никем и скай примерно) ще бъде плюс за мен. Ако искаш драсни утре и на лично едно съобщение, стига да имаш време. Пък и ако споделиш със съфорумците (след като ти си купиш разбира се) нещо което заслужава да се купи и от нас не само аз ще съм благодарен.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех от Emag Intel i5-4460 за 313 лв и Seagate Barracuda 1TB за 110 лв., след това и SSD Intel 530 120GB.  Частите работят, поне за това съм доволен. Но че не получих с доставката нито касова бележка или фактура, нито гаранционни карти, е отделен въпрос.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето от тази тема ,  която бях пуснал наскоро съм си харесал конфигурацията на playalistic 

GB B85-HD3 /1150

I5-4460 /3.2G/6MB/BOX/LGA1150

Kingston HyperX FURY White 8GB (2x4GB), DDR3, 1866MHz, CL10, 1.5V

ADATA SSD SP920 128GB

Super Flower Golden Green HX, 500w, ATX 2.2, PFC Activе

LED IPS DELL 23", Wide, Full HD, DVI, DisplayPort, Черен, P2314H

с изкллючение на ssd-то (скороста на запис е доста по-ниска от конкурентите) Процесора в емаг е по-скъп отколкото в никем. Ще видя утре дали ще има акция там. Общо взето каквото успея да взема от тези части и наистина на добра цена (да има разлика с цените в никем и скай примерно) ще бъде плюс за мен. Ако искаш драсни утре и на лично едно съобщение, стига да имаш време. Пък и ако споделиш със съфорумците (след като ти си купиш разбира се) нещо което заслужава да се купи и от нас не само аз ще съм благодарен.

Понеже ми се спи и след малко си лягам погледнах увода в другата ти тема и предложението на Плейалистик. Виж какво си написал и помисли дали си прав и дали са необходими тези разходи:захранване което да е колкото се може по-икономично и тихо, но със сертификат "Gold" и да може след година-две ако ми се иска да играя по-сериозно да захрани добра видеокарта в ценовия клас (400-600лв)."  От това, което си избрал бих взел само монитора.

Поздрави.

Аз си взех от Emag Intel i5-4460 за 313 лв и Seagate Barracuda 1TB за 110 лв., след това и SSD Intel 530 120GB.  Частите работят, поне за това съм доволен. Но че не получих с доставката нито касова бележка или фактура, нито гаранционни карти, е отделен въпрос.

Електронна поща ползваш ли? Не ми отговаряй.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Понеже ми се спи и след малко си лягам погледнах увода в другата ти тема и предложението на Плейалистик. Виж какво си написал и помисли дали си прав и дали са необходими тези разходи:захранване което да е колкото се може по-икономично и тихо, но със сертификат "Gold" и да може след година-две ако ми се иска да играя по-сериозно да захрани добра видеокарта в ценовия клас (400-600лв)."  От това, което си избрал бих взел само монитора.

Поздрави.

Мммдам, май ще пропусна утре покупките. Но ми се иска да обновя домашния компютър, защото сегашния лаптоп ми е втория който ползвам и виждам вече на хоризонта и третия. Мисълта ми е, че десктопа издържа много повече време от лаптопа и подлежи на частични ъпгрейди и за цената на евтин-среден лаптоп се взима добър десктоп. Наистина няма да се ползва сега от мен постоянно, но после мога да направя бартер, когато ми потрябва и да оставя лаптопа, а аз да взема домашния от нашите. От към процесор не ми се реже i5 е някакъв разумен минимум, добро дъно и захранване задължително. Патил съм си и от двете. HDD-та има, затова едно SSD ще дойде добре, но мога и да го отложа, рам - мога и с една плочка от 4 гб за начало и цената доста пада . Ако не те затруднявам надраскай утре на свежа глава части. От към процесор клоня към i5. Дъно, захранване, рам, ссд - кажи твоята идея. Но да не разводняваме тук, надраскай в темата за новата конфигурация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си процесора. Струва ми се добра цената му. Яд ме е че съм проспал SSD-то, но може и да го отложа малко.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожи.Промоциите са за това,да си накупи нещо евтино.Лошото е,че покрай нещото,се купуват и неща,които реално няма да ти трябват и не ти трябват.Живял си спокойно и безгрижно без тях,можеш и още така да си живееш.Пък и няма да си дал пари.Хичдане типука.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не се тревожи.Промоциите са за това,да си накупи нещо евтино.Лошото е,че покрай нещото,се купуват и неща,които реално няма да ти трябват и не ти трябват.Живял си спокойно и безгрижно без тях,можеш и още така да си живееш.Пък и няма да си дал пари.Хичдане типука.

Нещо ми се бъгна сайта им и се отваря мобилна версия на лаптопа. Имаш ли идея как да го оправя това? Каквото и да напиша си добавя m. преди интернет адреса им...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който купил купил - сайта се срина :) Аз си взех докато още работеше една Lumia 630 за 180лв и една кана Brita с три филтъра.за 27 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Който купил купил - сайта се срина :) Аз си взех докато още работеше една Lumia 630 за 180лв и една кана Brita с три филтъра.за 27 лева.

Абе можеше и повече неща да си купя аз, но пак не съм с празни ръце :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Те и сега са пуснати,другите работи. Ама цените им не са много приятни.Изчакай до другият "черен петък".

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Аз докато се чудя за едно ССД и  те го изкупиха. Дали няма да пуснат други работи по-кусно?

Аз щях да питам за 1 таблет и той свърши вече. Това малко като ония виц: Ииии аааазз дооокааато се наааавеееееддааааа и тоооооой ооооохлюуууувааааа Тагадък, тагадък и избяга! :) Покрай нова година трябва пак да има намаления, също и по другите онлайн магазини и след нова година когато има доста връщания на продукти също свалят цените, дебни!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Техномаркета има петъчни намаления но само за онлайн поръчки ама сайта им още в 8.00 не работеше добре, а сега съвсем заби.

В Технополис има 10% отстъпка на всички стоки, но само при покупка на място в магазина.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В Техномаркета има петъчни намаления но само за онлайн поръчки ама сайта им още в 8.00 не работеше добре, а сега съвсем заби.

В Технополис има 10% отстъпка на всички стоки, но само при покупка на място в магазина.

Мисля че са полезни такива акции за нас като потребители. Разбира се че има някакви крайности като да купиш нещо което реално не ти трябва сега или да се чудиш прекалено много дали да вземеш друго и то да свърши докато се начудиш. Но виж пак какъв оборот ще завъртят за 1 ден от емаг и това кара и другите търговци които са в Бг да се поразмърдат малко и да свалят цените за сметка на оборота. Дано по-често да има такива акции и промоции с реални отстъпки от цената :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Много си нетърпелив, дори и в нормални обстоятелства, заявка направена в петък пристига обикновенно във вторник, а при този Петък срока на доставки не е 1 работен ден а 7.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване