Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Конфигурация до 500лв.

Препоръчан отговор

Добър ден. Предварително споделям, че компютъра ще е за родителите ми и няма да се използва от мен! Което ще рече, че ще се използва само за Интернет, филми, музика, чат и др. такива леки занимания.

Цената, в която желаят да се вместят е около 500лв. понеже монитор, мишка и клавиатура си имат. Друго, което искам да отбележа е, че искам да са от Emag. От тях пазарувам техника доста често и бих искал да се възползвам от богатия избор и намаленията, които постоянно правят.

Видеокарта не ни трябва, защото няма да се играят игри :).

Ще се радвам да споделите идеите си :).

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

В момента паралелно на вашата тема върви още една такава,за същата цена.Погледнете я.Можете да потърсите същите част в сайта ,от който искате да пазарувате.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден. Предварително споделям, че компютъра ще е за родителите ми и няма да се използва от мен! Което ще рече, че ще се използва само за Интернет, филми, музика, чат и др. такива леки занимания.

Цената, в която желаят да се вместят е около 500лв. понеже монитор, мишка и клавиатура си имат. Друго, което искам да отбележа е, че искам да са от Emag. От тях пазарувам техника доста често и бих искал да се възползвам от богатия избор и намаленията, които постоянно правят.

Видеокарта не ни трябва, защото няма да се играят игри :).

Ще се радвам да споделите идеите си :).

Не си мисли,че в емаг е евтино,защото вчера гледах някакъв монитор надценен с 60 лева и после намален с 60... Най-големите измамници са,а иначе ако не търсим изобщо игри един Pentium G3220+ Хард и SSD ще се справят перфектно,дори Celeron 1840 ще стигне,затова по-добре него...

1T SG SATA 6G/7200/64 /3Y WARR

PSU FORTRON FSP350-60APN 85+

CM N200 BLACK /USB3 /NO PSU

A-DATA SSD SX900 128GB SATA3

G1840 2.9GHZ/2MB/LGA1150/BOX

ASROCK H81M-HDS /1150

Обща стойност - 522.46 лв. с ДДС

Количка

Ако тези 20 лева отгоре са проблем можете да вземете 500 гигабайта хард като този,но не Ви го препоръчвам,защото разликата е 500 гигабайта и по-малко кеш памет.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. Съгласен съм с вас, но как да задавам въпроси и да дискутирам в чужда тема... не ми се ядва нещо... на който му се занимава може да споделя тук.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели. Съгласен съм с вас, но как да задавам въпроси и да дискутирам в чужда тема... не ми се ядва нещо... на който му се занимава може да споделя тук.

Изрази си мнението за конфигурацията предложена от мен,за да може ако нещо не ти харесва да коригираме.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ти обединил темата с другата, понеже искаш от определена фирма да купуваш конфигурацията. Затова спокойно си задавай въпросите тук. Другата тема е просто за твоя информация. Може пък от там да си харесаш нещо. ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята идея е следната:

Дънна платка Gigabyte H81M-S2V, Socket 1150 - 82лв.

Процесор Intel® Celeron™ G1820, 2700MHz, Haswell, 2MB, socket 1150, Box - 70лв.

Памет HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V - 80лв.

Хард диск Toshiba 1TB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3 - 110лв.

Захранващ блок Inter-Tech SL-500, 500W - 40лв.  - КУТИЯТА, КОЯТО СЪМ ХАРЕСАЛ ВЪРВИ СЪС ЗАХРАНВАЩ БЛОК

DVD записвачка Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Черна, Bulk - 35лв.

Кутия Segotep PS-111D-500, ATX Mid Tower, Захранващ блок 500W, Черна - 43лв. 

Цена: 420лв. Мисля,че това е добре?

Monicho - искам, колкото се може по-евтина кутия и не ми трябва SSD хард диск, или по-скоро на нашите няма да им трябва. Изискванията, около които се въртим са Dual Core процесор, 1000GB Хард Диск, 4GB RAM и DVD записвачка :).

Емо - Благодаря, ще задавам въпросите си тук, за да не преча в чуждата тема.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Моята идея е следната:

Дънна платка Gigabyte H81M-S2V, Socket 1150 - 82лв.

Процесор Intel® Celeron™ G1820, 2700MHz, Haswell, 2MB, socket 1150, Box - 70лв.

Памет HyperX FURY Blue 4GB, DDR3, 1600MHz, CL10, 1.5V - 80лв.

Хард диск Toshiba 1TB, 7200 об./мин, 32MB, SATA 3 - 110лв.

Захранващ блок Inter-Tech SL-500, 500W - 40лв.  - КУТИЯТА, КОЯТО СЪМ ХАРЕСАЛ ВЪРВИ СЪС ЗАХРАНВАЩ БЛОК

DVD записвачка Asus DRW-24F1ST/BLK/B/AS, SATA, Черна, Bulk - 35лв.

Кутия Segotep PS-111D-500, ATX Mid Tower, Захранващ блок 500W, Черна - 43лв. 

Цена: 420лв. Мисля,че това е добре?

Monicho - искам, колкото се може по-евтина кутия и не ми трябва SSD хард диск, или по-скоро на нашите няма да им трябва. Изискванията, около които се въртим са Dual Core процесор, 1000GB Хард Диск, 4GB RAM и DVD записвачка :).

Емо - Благодаря, ще задавам въпросите си тук, за да не преча в чуждата тема.

http://nikem-bg.net/cart/50192p1r51962p1r46473p1r45553p1r49614p1r48235p1rf.html

Количката виж...Не се набутвай с това гадно захранване,процесора е за същите пари по-бавен с 200 мегахерца.Рам паметта не е нещо особено за 80 лева.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване