Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Въпроси относно хостинг, домейн и създаване на сайт

Препоръчан отговор

Здравейте, имам няколко въпроса относно хостинг и домейн и направата на сайт. Таа, какъв е най-лесния начин да си направя сайт в смисъл мога ли някъде просто да си го изградя без да пиша кодове и т.н. Ако си направя сайта на безплатен хостинг и му сменя домейна на ".net" остава ли си този хостинг и как ще контролирам сайта? ( Моля не ми казвайте неща от рода на : " прочети малко " и т.н, ако искате ми помагайте, ако не - не ) Благодарен съм на всеки, който е склонен да ми отговори на въпросите :)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

ама какъв беше смисъла от 13 еднакви теми????

12 изтрих. Толкова от не знам колко време бях трил................

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е сериозен и развиващ се сайт просто забравете безплатния хостинг...От личен опит знам колко са некачествени и прекъсващи. За фирмен сайт, който да показва информация за фирмата става. За първи сайт с CMS е препоръчително на някой безплатен хост да пробвате докато свикнете. Всякакви услуги като ovo.bg. alle.bg и подобни са несериозни и професионални. Винаги трябват някакви познания по "кодчетата", за да се оправи нещо или да се подобри такаче е задължително поне основните неща за html и php да се знаят. Най-лесно е със системата за управление на съдържанието Wordpress. Има много уроци за нея. Ако искате форум като този използвайте IPB ама е платен (платен, платен ама се намира безплатен) или phpBB, който е безплатен. Ако е развиващ се сайт със все повече посещения, активност и данни  ще иска по-мощен хост, което означава по-големи пари.

В интернет има страшно много информация.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно разбрах, а искам да попитам мога ли по някакъв начин да си създам собствен сайт както си искам? Без кодове и т.н.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ясно разбрах, а искам да попитам мога ли по някакъв начин да си създам собствен сайт както си искам? Без кодове и т.н.

Пробвайте тук  http://wordpress.bg/signup/

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Купи си един домейн за 20-30 лв.на година. Създай си безплатна регистрация в blogger на google, пренасочи домейна, оформи си блога по избор от шаблоните, които се предлагат и ето ти сайт, че като те гледам какви въпроси задаваш не вярвам да ти трябва нещо кой знае какво ;)

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Не ми трябва блог.. Не разбирам особено много за това задавам такива въпроси и просто не ми се дават и нямам излишни пари за направата на сайт - за това питам дали мога да създам по някакъв начин..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Ето тук имате платена програма ,която е на промоция истеглете я регистрирайте я и се пробвайте.

Късмет ви пожелавам имате 9 часа и 30 минути до истичане на промоцията късмет ви желая.

А ето и линка http://sharewareonsale.com/s/incomedia-website-giveaway-coupon-sale

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Има много такива сайтове които предлагат да си направиш твой сайт с безплатен хостин. Само знай, че тези сайтове те ограничават доста откъм функции.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добре, но не мога да ги изтегля по някакъв начин до колкото съм наясно и ако някога тази система прекъсне - прекъсва и моя уеб сайт..

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах се, но не можах да я настроя. Четох из интернет - не може ли да се направи с някоя програма и ако може, бихте ли ми предложили някоя добра?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програма няма, освен обикновена програма notepad с която да си напишеш собствен код, страницата и т.н и отделно с фотошопа за създаване на дизайн.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програма няма, освен обикновена програма notepad с която да си напишеш собствен код, страницата и т.н и отделно с фотошопа за създаване на дизайн.

Е не е да няма програми... Просто качеството ще е друго.

Не се сещам имена, ето какво ми изскочи от Google: Adobe PageMaker.

Ааа, ето тук намерих и лист на такъв софтуер: Desktop publishing. Спомням си как в университета ни караха да правиме елементарни страници с по 2-3 връзки на тях в няква умряла програма, май на M$ беше...

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Програми за писане на код има колкото пожелаеш, ноутпад не че не може да се пише и на него, просто трябва да си мазохист за да се захванеш да пишеш с ноутпад.

Пример за такaва програмa e MS Visual Studio

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване