Премини към съдържанието
От 1-ви септември 2021 г., вход във форумите ще е възможен само с имейл адрес вместо потребителско име. Ако не помните имейла с който сте се регистрирали, вижте го в настройките на профила си. ×
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Няколко гадинки

Препоръчан отговор

Нещо компютъра взе да се бави и погледнах диспечера на задачите... Процесора беше на 100%, но никоя от програмите не го товареше реших,че имам вирус и пуснах аваст-а ето лога http://i.imgur.com/BCmjoe1.jpg 
После пуснах и Malware bytes да дири и намери тези http://www.pastebin.ca/2885521

Трябва ли да се тревожа за нещо?

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Как да ви кажем, като не са спазени изискванията на раздела?

Къде са логовете от FRST? :)

Системата ми е инфектирана - Какво да правя сега?
Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Поради липса на обратна връзка маркирам темата като ПРИКЛЮЧЕНА!

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от stef000
      Здравейте. Тези съобщения (от снимките) се отварят (всеки път) при пускането на services.msc. Системата е инсталирана преди няколко месеца и е използвана предимно за интернет. Не ми е създавала проблеми. Също така сканирах с няколко програми включително Malwarebyates и KVRT и всичко излиза чисто!

Addition.txt FRST.txt
    • от [email protected]
      Днес си пускам компютъра и ми прави впечатление, че зарежда бавно някой страници а други като например калдата изобщо не зарежда, реших че може да е вирус и се опитах да пусна он лайн скенера на ESET, обаче казва, че не може да зареди базата със сигнатурите. Опитах да дръпна някаква антивирусна от нета и навсякъде нямам достъп. Гледам, че и Уиндоус ъпдейтите са недосръпни. Другото което прави впечатление, че Дефендъра е недостъпен, като кликна на Уиндоус сикюрите прозореца е празен. Като го пуснах някакси гледам че сканира офлайн. Какво мога да направя като не мога да сваля антивирусна ? И нещо друго ако Тубата работи нормално и влизам в др. форуми например, няма как да е от нета?
    • от サムライオートバイ
      Последните няколко дни се интересувах малко от chia и как мога да копам/фармя тази нова валута и посещавах редица сайтове свързани с темата и pool фарминга. На няколко пъти ми пропещяваше антивирусната, но не й обръщах внимание. Предполагам че от там съм лепнал някоя зараза. Ако има значение интернета на PC-то идва от стар андроид телефон с операционна система андроид 8 и хотспот. 

Addition.txt
      Дава ми: За съжаление при качването на този файл възникна неизвестна грешка в сървъра.
      (Error code: -200)    когато се пробвам да кача Frst.txt FRST.txt
    • от The_Nomad
      Здравейте,
      имах неблагоразумието да кликна на един от модерните линкове, дето разпращат във фейса, като мислех че Касперски ще го спре, но съм забравил че е изключен за малко 😁 Отвори се празна страница и седеше бяла. После включих Касперски и кликнах пак, като този път страницата беше блокирана. Съмнява ме, да не са източили пароли от Операта или нещо друго. В стартъпа нямам нови процеси. Прикачам логовете и снимка от Касперски, ще съм благодарен за помощ. (САМО ДА СПОМЕНА ЧЕ ЪПДЕЙТИТЕ НА УИН СА ИЗКЛЮЧЕНИ НАРОЧНО ОТ МЕН)
      FRST.txtAddition.txt

• от StikiNetBG
      Здравейте,
      Наложи се да преинсталирам Windows-а си тъй като се получиха многожество проблеми. Установих че причината за това е някакъв wrui вирус, които добавя своето файлово разширение към всеки файл. За съжаление след това файловете не се отварят. Или може би са криптирани по някакъв начин.
      https://geeksadvice.com/remove-wrui-ransomware-virus/ - за този вирус става дума. Посочва се че с програмата RESTORO могат да се възстановят файловете.
      Изтеглих RESTORO, но за неговата пълна функционалност се изисква някакъв лицензен ключ.

Въпроса ми е по какъв начин мога да възстановя отново файловете си. Имам много важни документи които са важни за моята работа.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване